hlavicka
  TJ SOKOL POLABINY BADMINTON CVIČENÍ ŽEN SPV TURISTIKA VOLEJBAL  
stin
 TOPlist

Aktualizace:
Čtvrtek 23 Listopad, 2017 15:03

StarŠÍ AKTUALITY

22. 6. 2017

Ilava

O tomto víkendu vyvrcholil turnaj evropského okruhu U17 v Novém Sadu (Srbsko), kterého se zúčastnila i naše Lucka Krpatová. Již před tunajem se rozhodla vynechat dvouhru, aby pošetřila síly na párové disciplíny a vyplatilo se. Bronzová medaile s Kateřinou Zuzákovou v dívčí čtyřhře je velký úspěch nejen pro Lucku, ale i pro český badminton. Gratulujeme a děkujeme MaK.

fotogalerie|článek na czechbadminton|výsledky
video (semifinále Serbian U17 Internationale 2017)


12. 6. 2017

Ilava

Posledním Ačkovým turnajem před prázdninovou pauzou byl GP A U19 v Brně Slatině. Naše barvy hájili: Lucka a Pavlína Krpatovy, Róza Bártová, Lenka Kmoníčková, Matěj a Adam Ehmovi. Nejvíce se dařilo Lucce Krpatové ve čtyřhře, kde s Katkou Zuzákovou zvítězily. Ve finále porazily v sesterském souboji Pavlínu s Veronikou Dobiášovou. Bronz ještě přidala Róza Bártová ve čtyřhře s Nelou Němcovou a Pavlína Krpatová v singlu. Gtatulujeme a děkujeme. MaK.

fotogalerie|článek na czechbadminton|výsledky


12. 6. 2016

Přidán plán zájezdů na 2. pololetí 2017 (280 kB, pdf nebo zip).

 

6. 6. 2017

Ilava

V Benátkách nad JIzerou se konalo GP A U13. Naš oddíl reprezentovala dvojice Apolena Bártová a Pavel Jeništa. Je vidět, že pole hráčů a hráček je velmi vyrovnané a může se stát skoro cokoliv. Tentokrát se moc nedařilo Pavlovi, který těsne prohrál v 1. kole dvouhry s Davidem Dvořákem s Budějovic, v mixu se s Anetou Vašíčkovou dostali o kolo dále. Ve čtyřhře vypadli s Václavem Simonem už v prvním kole po vyrovnaném průběhu 22:20 ve třetím setu. Apolénka po vyhraném první kole dvouhry nad Natalií Slabou prohrála v kole druhém s Kateřinou Osladilovou. Ve čtyřhře s Anetou Vašíčkovou bohužel vypadly už v první kole, ale chuť si spravila v disciplíně, kde jsme to čekali nejméně a to v mixu. Když si najdete dobrého parťáka jde to i na bednu :), s Ondrou Běhounkem, který dělal čest svému jménu :), skončili 3.-4., gratulujeme a děkujeme.

fotogalerie|článek na czechbadminton|výsledky


5. 6. 2017

Ilava

Další, pro náš oddíl, povedený turnaj. Dospělá "Béčka" v Mostě o tomto víkendu ovládly v dámské čtyřhře Pavlína a Lucka Krpatovy, společně také skončily na bronzové příčce se svými mixovými partnery, Pavlína s Matějem Ehmem a Lucka s Vaškem Palánem. Pavlína, která se od pátku navíc díky nevolnostem moc nenajedla, ještě přidala bronz v singlu, kdy v semifinále ve třech setech podlehla Veronice Kubečkové. mkrpi

fotogalerie|článek na czechbadminton|výsledky


31. 5. 2017

brno

O uplynulém víkendu proběhlo GP A kategorie U15 v Podolí u Brna. Mimořádného výsledku zde dosáhli Adam Ehm a Káťa Valentová, celkem posbírali 5 zlatých ze šesti :) velká gratulace a děkujeme. MaK

fotogalerie|článek na czechbadminton|výsledky


30. 5. 2017

Ilava

V sobotu 27. 5. se v Lanškrouně konal turnaj dvouher pro nejmladší kategorie U9, U11 a U13. V příjemném prostředí se naše děti neztratily. Zlato veze z Lanškrouna Adam Burget, stříbro Adélka Fridrichová a bronz Bára Kulhánková a Honza Rybyšar. Gratulujeme a děkujeme MaK :)

fotogalerie|výsledky


22. 5. 2017

stezka

Přidány fotografie

20. 5. 2017 - Lanšperk

 


11. 5. 2017

Ilava

V sobotu jsem uspořádali dětský turnaj kategorie U9 a U11 a zároveň GP C U13

Musím s radostí konstatovat, že jsme se opět neztratili :). V kategorii U11 dívky zvítězila naše Adélka Fridrichová, bronz získala Adélka Urbancová a chlapcům vládl Kryštof Ježek. V kategorii U13 jsme se podíleli na všech zlatých medaliích. Prim hrál Pavel Jeništa, který získal maximum, 3 zlaté a Apolénka Bártová (zlato dvouhra, čtyřhra a bronz z mixu). Další medaile přidali Adam Burget (zlato ve čtyřhře, bronz ve dvouhře a mixu), Vojta Havlíček s Dominikem Wsólem (bronz ze čtyřhry), ale i ostatní předvedli hezké výkony. děkujeme a gratulujeme.

Fotogalerie|výsledky


15. 5. 2017

stezka

Přidány fotografie

6. 5. 2017 - Ležáky

 


3. 5. 2017

stezka

Přidány fotografie

25. 3. 2017 - Bledule na Jestřebích horách

 


3. 5. 2017

holice

30.4.2017 GPC U17 Holice
Na další postupová céčka vyrazilo sedm pardubických badmintonistů: T. Urbanec, A. Všetečková, K. Valentová, V. Rybyšar, A. Ehm, L. Kmoníčková a P. Janoušek. Nejvíce se dařilo právě Péťovi Janouškovi, který vyhrál dvouhru i čtyřhru. V mixu byl druhý, když s Léňou Kmoníčkovou byli poražení párem Valentová/Ehm. Káťa Valentová porazila ve finále singlu Lenku, takže náš pardubický klub jednoznačně dominoval všem disciplínám. I ostatní se nemusí za předvedené výkony stydět, přestože to na postup nestačilo. Díky všem! Martin J.

Fotogalerie|výsledky (xls)


2. 5. 2017

stezka

Přidány fotografie

8. 4. 2017 - Kutná Hora

22. 4. 2017 - Lanškroun

 


10. 4. 2017

Ilava

8.-9.4.2017 GPB U17 Brno
Pětičlenná výprava z našeho oddílu opět výborně obstála na republikové úrovni.
Michal Grund byl v singlu zastaven až v nedělním semifinále. Ale i v ostatních disciplínách došel do stejné fáze pavouka, jen ve čtyřhře si to trochu "pokazil", ale určitě mu to nevadilo, protože s Adamem celý turnaj totiž vyhráli :-) celý článek

Fotogalerie|výsledky


10. 4. 2017

Ilava

8. 4.2017 dětský turnaj U9,11,13 Hradec Králové
Do "plechovky" v Hradci Králové vyrazila z našeho oddílu výprava ve složení Adélka Urbancová, Adélka Fridrichová, Denisa Valentová, Adam Burget, Martin Hykel a Honza Rybyšar. A nevedly si vůbec špatně :). Domů vezeme jedno třetí, dvě druhá a dvě první místa, gratulujeme a děkujeme.

Fotogalerie


4. 4. 2017

Ilava

A v našlapaném badmintovém víkendu proběhlo v Praze Radotíně i GP B kategorie U13. Z našeho oddílu se ho zúčastnili: Apolenka Bártová, Denisa Valentová, Pavel Jeništa, Adam Burget, Vojta Havlíček, u nás trénující Aneta Vašíčková, ale třeba i "osobní trenérka" Apolénky, Róza Bártová. Největšího úspěchu dosáhly Apolénka s Anetou, kterým se podařilo celý turnaj vyhrát. Gratulujeme a děkujeme MaK.

Fotogalerie | výsledky


3. 4. 2017

Ilava

Největšího úspěchu dosáhla během minulého týdne naše Lucka Krpatová na mezinárodním turnaji Nations Future Cup 2017 ve Slovinsku. Jako součást českého družstva vyhrála všechny zápasy, a i díky ní se podařilo českému týmu tento turnaj vyhrát. (výsledky zde).

V druhé části, v turnaji jednotlivců opět předvedla krásné výkony. Ve douhře skončila 5.-8., stříbrem se může pochlubit v deblu s Nelou Němcovou a s Vaškem Palánem v mixu dokonce zvítězili. Děkujeme a gratulujeme. (výsledky zde).

fotogalerie


3. 4. 2017

Ilava

Z velmi bohatého badmintového dění o víkendu musím vyzdvihnout mistrovský titul Sokol Meteor Praha Radotín a v jeho dresu i naše Míša Fuchsová, která zde hostuje. Sice ve finále, vinou zranění nenastoupila, ale jinak byla celý rok jeho pevnou součástí.

článek na czechbadminton


15. 3. 2017

Ilava

11. 3. uspořádal BK DDM Holice dětský turnaj U7-13, kterého se zúčastnilo 60 hráčů a hráček nejen z okolí, ale i z Liberce, Nasavrk a Šumperka. Náš oddíl reprezentovali: Martin Hykel, Kryštof Ježek, Adélka Urbancová, Adélka Fridrichová, Bára Kulhánková, Denisa Valentová, Apolénka Bártová, Adam Burget, Dominik Wsól a Honza Rybyšar. Nejlepšího výsledku dosáhli: Adélka Fridrichová (U11), Apolénka Bártová (U13) a Adam Burget (U13), kteří svoji kategorii vyhráli. Stříbro přidaly: Adélka Urbancová (U11) a Denisa Valentová (U13). A ani ostatní se neztratili a občas chybělo k medaily jen trochu štěstíčka. Gratulujeme a děkujeme MaK.

Fotogalerie


15. 3. 2017

Ilava

Ptáte se, kdo byl nejúspěšnější sportovec Pardubického kraje za rok 2016? Tak v kategorii družstev žáků to byla trojice družstev a mezi nimi badmintonové družstvo TJ Sokol Polabiny Pardubice. Je to poprvé, kdy se nám podařilo proniknout až na podium, děkujeme a ještě jednou gratulujeme družstvu ve složení: Adam Ehm, Lucka Krpatová, Káťa Valentová, Anička Všetečková, Péťa Janoušek a hostující Martin Chumchal. Díky a že jim to sluší co? MaK

Fotogalerie


14. 3. 2017

Ilava

A takto to vypadá na pátečním tréninku školičky :)

 

 

Fotogalerie


13. 3. 2017

Ilava

školička badmintonu - středeční tréninky

Středeční tréninky pokračují, jak jste zvyklí tzn. ve středu od 17:20 před tělocvičnou, bohužel zatím bez Tomáše Seiberta, kterému přejeme brzké uzdravení, dočasně je náhradním vedoucím Ladislav Holeček. Rakety na badminton nejsou potřeba. MaK

 


8. 3. 2017

Ilava

Talent liga U13 - 5.3. 2017 Rychnov n. K.

V neděli jsme vyrazili na 2. kolo Talent ligy U13 do Rychnova. Vzhledem k tomu, že v minulém kole se nám podařilo vypadnout z 1. ligy, tak nás čekaly boje v lize nižší. Bohužel z Prahy nedorazily dva týmy, které měly tvořit 2. ligu a tak jsme odehráli zápasy v lize třetí. A ta byla plná začínajících badmintonistů a badmintonistek, takže kromě zápasů s Natálkou Soukupovou z Rychnova to všechno byly poměrně nenáročné zápasy s předem jasným výsledkem. Tak uvidíme, jak se nám povede příště v lize první :). MaK.

Fotogalerie|výsledky


21. 2. 2017

dobruska1

Badmintonová hala gymnázia v Orlové hostila o víkendu 18.-19. února celostátní turnaj GPA kategorie U17.Náš oddíl reprezentovali Adama Ehm, Michal Grund, Lucka Krpatová, Kateřina Valentová a Lenka Kmoníčková. Ve dvouhrách si nejlépe počínala Lucka Krpatová, která získala stříbro a stejně dobře se jí vedlo ve čtyřhře dívek. Ale nejlepšího umístění dosáhli ve čtyřhře chlapců Adam s Michalem, kteří turnaj vyhráli :). Děkujeme a gratulujeme. MaK

Fotogalerie|výsledky


21. 2. 2017

dobruska1

Tuto neděli 19. února vyrazila výprava U13 z Pardubic do Dobrušky a to ve složení: Dominik Wsól, Marek Cejp (na vyjímku), Adam Burget a Bára Kulhánková. Za účasti 10 chlapců a 14 dívek se naši neztratili. Adam Burget za pomoci Dominika Wsóla zvítezil, Dominik skončil na třetím místě a Marek na 9. místě. V dívkách skončila na 8. místě Bára Kulhánková. U Adama je nutno nejvíce zapracovat na technice, která trochu trpí pod obrovskou snahou a nasazením. U Dominka je vidět, že když chce dokáže divy :), stačí jen trochu přidat i na trénincích a soupeři se mají na co těšit. V badmintonovém myšlení je určitě nejdále. U Marka chybí trochu více síly, asi to chce větší svačiny. U Báry budem doufat ve zlepšení v psychickém rozpoložení při několika prohraných výměnách :) a na to se opravdu moc těším :). MaK

Fotogalerie


21. 2. 2017

dobruska1

V sobotu 19. 2. se uskutečnil dětský turnaj v Dobrušce a a to v kategoriích U11 a U15. Nás reprezentovali: Pavel Jeništa, Martin Hykel, Adélka Urbancová a Adélka Fridrichová. Martin Hykel po krásných a vyrovnaných zápasech nakonec skončil na 4. místě. Pavel skončil stříbrný a Adélky sehrály vyrovnané finále, kde nakonec více štěstí měla Adélka Fridrichová, která měla o pár bodíků více. Gratulujeme. MaK

Fotogalerie


14. 2. 2017

MM Madarska

Pevnost Praha Vinoř GPA U15 dobyta. Adam i Káťa se svého úkolu zhostili na 1 s * :)
První republikové měření sil v nové sezóně pro hráče narozené v letech 2003 a později mělo v Adamu Ehmovi velkého favorita - konec konců, hráč Sokola Polabiny - Pardubice byl nasazený jako jednička ve dvouhře, i v mixu po boku Kateřiny Valentové a čtyřhře s Janem Horou. Papírové předpoklady dokázal i naplnit, když vítězně zvládl dvanáct z dvanácti zápasů a během víkendu nepoznal přemožitele. Jediným hráčem, který proti němu uhrál alespoň set, byl v prvním kole chlapecké dvouhry rožnovský Dominik Kopřiva - šikovný levák Ehma zaskočil v prvním setu, pak už si ale pardubický hráč postup pohlídal s přehledem. Nedělní finále měla scénář pistolnického souboje "na kola" - všechny disciplíny totiž Adama Ehma svedly proti Vratislavu Erhartovi z pražské Astry. Prvním kolem byla smíšená čtyřhra: rychleji a přesněji "tasil" Ehm, Vratislav Erhart a Ema Staňková (Sokol Meteor) odešli poraženi 10:21 a 18:21. Ve druhém kole kulky svištěly nejrychleji a herně nejkvalitnější souboj celého víkendu pro sebe po setech 21:14 a 22:20 získali Adam Ehm s Janem Horou; se stříbrnými medailemi se museli smířit Vratislav Erhart a Adam Šulc (SK Prosek). Do třetice všeho dobrého a tentokrát už jen "muž proti muži" - posledním zápasem finálového dne byla chlapecká dvouhra. V ní ale Vratislav Erhart působil odevzdaně a na útočnou a rychlou hru Adama Ehma recept nenašel. Po setech 21:7 a 21:12 mohlo přijít vítězné plácnutí s koučem - starším bratrem Matějem - a velká radost ze získaných tří zlatých medailí. 
Do finále dívčí dvouhry se dostal i druhým nasazený pár Kateřina Valentová (Pardubice) - Veronika Veselá, bohužel zde podlehly v třísetovém zápasu Marii Růžičkové a Tallulah Van Coppenolle. Káťa navíc přidala bronz z dvouhry, kde chybělo trochu štěstíčka (porážka 22:20 ve 3. setu).
Takže Káťa si veze kompletní sadu medailí a Adam tři zlaté :) děkujeme a moc gratulujeme.
částečně převzato z článku z www.czechbadminton.cz

Fotogalerie|výsledky


12. 2. 2017

Ilava

Vedení ZŠ Polabiny 2 upozorňuje, že od zítřka 14.2.2017 bude probíhat rekonstrukce dvora, kde se obvykle parkuje. Předpokládané ukončení akce je 30.4.2017. (Podle Mgr. Paříka byli i oni zaskočeni neočekávaným rozhodnutím magistrátu, který je majitelem školy a investorem akce).

Takže, chodit pěšky, jezdit na kole, nebo parkovat u Kauflandu.


12. 2. 2017

MM Madarska

Hungarian Junior - Pécs, 8.-11. 2. 2017

Turnaje se za náš oddíl zúčastnily sestry Krpatovy. Nejlepšího výsledku dosáhla Lucka Krpatová s Katkou Zuzákovou, když skončily na MMJ Maďarska v deblu v osmičce, po prohře s nasazeným jedničkami (Wiktoria DABCZYNSKA a Aleksandra GOSZCZYNSKA). Oběma holkám velká gratulace.

Fotogalerie|výsledky


12. 2. 2017

MM Madarska

GP A U19 - Hradec Králové

Ještě se vrátím o 14 dní zpátky, kdy se konalo v Hradci Králové GP A U19. Naše výprava se skládala z Matěje Ehma, Rózy Bártové, Lenky Kmoníčkové, Pavlíny Krpatové, Péti Janouška a v roli rozhodčího byla Livie Lubinová. A opět se ukázalo, jakou má tato parta sílu :). Vítězství v dámské čtyřhře má Pavlína Krpatová, stříbro z mixu a dvouhry opět Pavlína, se stříbrem se ve dvouhře přidal i Matěj a k tomu přidal bronz z mixu s Rózou Bártovou. Děkujeme a gratulujeme.

Fotogalerie|výsledky


7. 2. 2017

GPA As

3.-5. 2. 2017 mistrovstí ČR dospělých - Liberec
Přidány další fotečky


Fotogalerie|výsledky


6. 2. 2017

GPA As

3.-5. 2. 2017 mistrovstí ČR dospělých - Liberec
Od pátku se sváděly tuhé boje o mistry ČR dospělých v badmintonu a tento rok to bylo pod Ještědem. Za náš oddíl se na mistrovství probojovali Pavlína a Lucka Krpatovi, "tradičně" Míša Fuchsová a v roli rozhodčího Livie Lubinová. V mixu předvedli nervydrásající první zápas Pavlína Krpatová a Tomáš Skála, kdy odvraceli i jeden mečbol, ale nakonec slavili vítězství. V dalším kole narazili bohužel na velmi silnou dvojici Michal Hubáček, Monika Světničková [3/4] proti které ovšem uhráli krásných 33 bodů, což až do finále nikdo jiný říct nemohl. V dámské čtyřhře dostali Lucka s Pavlínou také poměrně těžký los a to dvojici Tereza Švábíková, Kateřina Tomalová a prohráli 21-14, 21-17. Míše Fuchsové moc nevyšel mix s Pavlem Drančákem, kde prohráli s dobře hrající dvojicí Ondřej Židlochovice Král, Martina Krocová 21 :19, 21:17. Ale vše si vynahradila s Bětkou Bášovou, kde se jim podařilo obhájit titul mistrů republiky :)))) velká gratulace a děkujeme. MaK

Fotogalerie|výsledky


6. 2. 2017

GPA As

4.-5. 2. 2017 GP A U13 Aš
O tomto víkendu se do Aše sjeli ti nejlepší z kategorie U13, aby poměřili síly na první letošní GP A. Za nás vyrazily na dlouhou cestu do Aše Apolenka Bártová a Pavel Jeništa. Ve dvouhrách vyhrála Apolenka v celku poklidně první kolo nad Kramešovou (21:11, 21:6), bohužel pak přišel los nejtěžší a to pozdější vítězka toto turnaje Veronika Nováková a porážka 21:8, 21:10. Ve čtyřhře s Natálií Soukupovou opět porážka v druhém kole s nasazenou dvojicí č. 3/4. V mixu s Pavlem bohužel porážka v prvním kole 24-22, 21-15 s dvojicí Simon, Soukupová. Pavel svedl v první kole dvouhry těžký souboj s Matyášem Bouchnerem a vyhrál na tři sety, bohužel pak následovala porážka s nasazeným Rázlem (3/4) 21: 11, 21:14. A nejlepší nakonec :) ve čtyřhře s Václavem Simonem z Benátek se probojovali až na bednu a skončili na krásném 3-4. místě :) děkujeme a gratulujeme. MaK

Fotogalerie|výsledky


30. 1. 2017

Ilava

29.1.2017 - dětský turnaj U9, 11, GPC U13

Tento víkend jsem uspořádali turnaj v kategoriích U9, U11 a GPC U13. Sjelo se k nám 49 hráčů a hráček, každý odehrál alespoň 4 zápasy. A jak se vedlo našim? V kategorii U11 skončil o povětný chloupek na druhém místě Kryštof Ježek a zase pouze o skóre na 4. místě Martin Hykel. Kategorii dívek U11 s přehledem ovládla Adélka Fridrichová. V kategorii U13 dívky zvítězila Apolénka Bártová, ale až po velmi těžkých bojích v semifinále a finále. Kategorii U13 chlapci ovládl Pavel Jeništa, pouze ve finále si vybral jeden slabší set jinak vyhrál s velkým přehledem. Na bednu se jinak podívali skoro všichni: Pavel Jeništa (1. místo čtyřhra), Vojta Havlíček (3. místo dvouhra a čtyřhra), Adam Burget (3. místo čtyřhra a mix), Honza Rybyšar (2. místo čtyřhra), Barbora Kulhánková a Denisa Valentová (3. místo ve čtyřhře). Dominik Wsól skončil dvakrát těsně pod stupni na 5.-8. místě. Děkujeme a gratulujeme. MaK.

Fotogalerie|výsledky U9 a U11|výsledky U13


26. 1. 2017

Ilava

21.-22.1.2017 - talent liga Rychnov n. K.

Tento víkend proběhlo 1. kolo talent ligy v Rychnově n. K. V sobotu hrála kategorie U15, v neděli kategorie U13. V sobotu jsme zaznamenali první ztrátu hned ráno, když onemocněl Tomáš Urbanec, naštěstí mohl zaskočit Jára Havlíček. Takže družstvo tvořili: Bártová, Vašíčková, Havlíček J., Jeništa). Družstvo nakonec obsadilo poslední 5. místo. V neděli pokračovala kategorie U13. Složení družstva bylo Valentová D., Kulhánková, Burget, V. Havlíček. Všichni podali bojovný výkon, ale kromě Adama Burgeta se jim moc bodovat nepodařilo, takže družstvo i s trochou smůly sestupuje do 2. ligy. Útěchou může být jen to, že všichni budou hrát tuto kategorii i příští rok. Při pohledu na hru např. Petry Maixnerové (2005) máme opravdu ten rok na tréninkách co dělat. MaK.

Fotogalerie|výsledky


13. 1. 2017

stezka

Přidány fotografie

7. 1. 2017

Tradiční loučení s rokem 2016 a zahájení roku 2017


13. 1. 2017

stezka

Přidány fotografie

10. 12. 2016

Pardubice


10.1. 2017

Dětský turnaj U9, U11 a GPC U13 - PARDUBICE - 29. 1. 2017

V neděli 29. 1. 2017 pořádáme dětský turnaj U9 a U11 bez omezení. Zároveň pořádáme uzavřený GP C U13.

propozice|přihlášky


10. 1. 2016

M CR

Na letošním prvním GPA dospělých se o víkendu do Českého Těšína vypravila Míša Fuchsová. A nebyla to cesta zbytečná :). Míša získala jedno zlato a jeden bronz. Už se těšíme na mistrovství republiky dospělých :).

článek na czechbadmintonu|výsledky|fotogalerie


6. 1. 2016

M CR

Velice příjemný pohled je pro českého badmintonového příznivce na juniorský světový žebříček.

Z našeho oddílu se to týká zatím pouze Míši Fuchsové.

celý článek na czechbadmintonu


2.1. 2017

MČR U15 Heřmanův Městec 17. - 18. 12. 2016
A ještě ohlédnutí za "naším" mistrovství
Reportáž z MČR kategorie U-15 v Heřmanově Městci
Finále čtyřhry dívek |Finále čtyřhry chlapců
finále dvouhru chlapců|
Slavnostní vyhlášení vítězů
Závěrečné rozhovory


19.12. 2016

M CR

MČR U15 Heřmanův Městec 17. - 18. 12. 2016
Mistrovství republiky starších žáků máme za sebou a zde je krátké ohlédnutí za turnajem, který uspořádal náš oddíl. Přes sedmdesát hráčů z celé republiky našlo cestu do letošního provizoria kousek od Pardubic, a přestože zrovna nepanovaly letní teploty ani venku ani v hale, všichni se chtěli na konec sezóny ukázat v nejlepší formě. A to obzvláště ti, kteří po Novém roce přestoupí do „sedmnáctek“... celý článek

celý článek|první část fotogalerie|výsledky|
článek na czechbadmintonu


14.12. 2016

OP HK

Jak Apolenka dobyla Hersbruck - 10. 12. 2016
Druhou prosincovou sobotu vyrazila Apolenka Bártová na svůj první badmintonový výlet do Německa, na seriál turnajů U11 otevřený i pro zahraniční hráče. Turnaj se hrál systémem na 3 vítězné sety do 11 bodů. Stejným systémem začíná hrát i bundesliga. V 9-kurtové hale v městečku Hersbruck, kousíček před Norimberkem, bylo krásné teplo, i když venku bylo kolem nuly. Jak to ti Němci dělají? Apča vyhrála s přehledem svojí skupinu a postoupila do 16 členného pavouka. Tam byly zápasy postupně čím dál těžší. V semifinále Apolenka sehrála 5-ti setovou bitvu s nasazenou dvojkou Satine Tobien, když poslední pátý set Apča vyhrála 11:9 a potom dlouho ležela na kurtu a vydýchávala vyčerpávající bitvu. Ve finále se střetla se svou kamarádkou a už tradiční soupeřkou Natálkou Soukupovou z Rychnova, která ovládla druhou polovinu pavouka. Natálka byla tentokrát lepší a zaslouženě vyhrála bez ztráty setu.
Druhé místo při německé premiéře a možnost porovnání se s německými soupeřkami je pro Apolenku krásná a cenná zkušenost do dalších turnajů.
LB

Fotogalerie|výsledky


12.12. 2016

OP HK

Mistrovství ČR U19, Klimkovice

Na právě skončeném mistrovství ČR U19 v Klimkovicích nás reprezentovali Matěj Ehm, Róza Bártová, Lucka a Pavlína Krpatovi a Míša Fuchsová. Nejvíce se dařilo Míše Fuchsové, která vybojovala dvě bronzové medaile. Jinak všichni zahrály dobře a vypadly skoro vždy pouze s výše nasazenými a někdy jen o malý kousek. Gratulujeme a děkujeme.

Fotogalerie|výsledky


7.12. 2016

OP HK

Mistrovství ČR U17, Most

Tento víkend se konalo mistrovství ČR U17 v Mostě, kam se vydala i naše výprava ve složení Matěj Ehm, Róza Bártová, Lucka Krpatová, Adéla Seibertová a za nemocného Adama Ehma zaskočil M. Grund. Všichni podali velice dobré výkony a bronzové medaile se podařilo získat Róze Bártové (mix a čtyřhra) a Matějovi v mixu s Rózou.

Fotogalerie|výsledky


7.12. 2016

OP HK

Dětský turnaj U9, 11 - Hradec Králové

Tuto sobotu 3. 12. 2016 vyrazila do Hradce Králové skupina těch nejmenších na vánoční turnaj. V pohodové atmosféře si každý z nich vybojoval nějakou medily. Kluci brali zlato a holky stříbro a bronz. MaK.

Fotogalerie


7. 12. 2016

Přidán plán zájezdů na 1. pololetí 2017 (420 kB, doc).


2.12. 2016

OP HK

Dětský turnaj U7,9,11,13,15 - Rychnov n.K.

V sobotu 26.11. proběhl v Rychnově, v BRcentru dětský turnaj. Z Pardubic dorazila početná výprava, které se podařilo vybojovat i spoustu medailí. Děkujeme a gratulujeme.

Fotogalerie


30. 11. 2016

OP HK

Mezinárodní mistrovstí Slovenska juniorů

Tohoto turnaje se za náš oddíl zúčastnily Lucka a Pavlína Krpatovi. Lucce i Pavlíně se nakonec podařilo vybojovat krásné bronzové medaily ve čtyřhře, Lucka s Nelou Nemcovou v kategorii U17 a Pavlíně s Veronikou Dobiášovou v katagorii U19.

Fotogalerie|výsledky U17|výsledky U19


25. 11. 2016

Ilava

Na ZŠ Polabiny III. je dne 6. 12. den otevřených dveří, bohužel pro nás to znamená, že odpadají tento den všechny tréninky.


22. 11. 2016

OP HK

A krátké ohlednutí za MS juniorů v Bilbau od účastnice Míši Fuchsové.

Ahoj :-) zdravím z Bilbaa.
Posledních 14 dnů jsem strávila na Mistrovství Světa ve Španělském Bilbau. Jednalo se jak o turnaj družstev, tak o turnaj jednotlivců...celý článek

Fotogalerie|výsledky|celý článek


22. 11. 2016

Ilava

Pozor, pozor!!! - školička badmintonu

Tak konečně to opět rozjíždíme...!

Kdo má zájem - sraz u tělocvičny každou středu v 17.20 hod...!!!

Děkuji za spolupráci. Tomáš Seibert


22. 11. 2016

OP HK

OP U13, Hradec Králové, 19. 11. 2016

19.11.2016 proběhl v Hradci Králové oblastní přebor v kategorii U13. Podařilo se nám získat 4 bronzové medaile.

Fotogalerie|výsledky


21. 11. 2016

babolet cup


Babolat Cup 2016 - Praha, 19. 11. 2016

19.11.2016 se uskutečnil v Praze velký badmintonový turnaj za účasti cca 90 hráčů rozdělených do tří věkových kategorií. Hrálo se celkem na 15-ti kurtech švýcarským systémem.
Dalšího úspěchu dosáhl Adam Burget, který po vítězném tažení na holické palubovce minulý týden, zvítězil rovněž ve své kategorii U11 i v kvalitně obsazeném Babolat Cupu v Praze.

Fotogalerie


15. 11. 2016

Ilava

Dětský turnaj Holice, 12. 11. 2016.
Ve stínu konání velkých událostí uplynulého víkendu, a to kvalifikace na ME družstev (dospělých), prestižního turnaje dospělých Memoriál Holobradého, ale především MČR družstev U15, kde jsme získali historický titul mistra ČR, se v Holicích konal další z řady turnajů, těch nejmenších.
..... celý článek

fotogalerie | celý článek


15. 11. 2016

A jeden zajímavý rozhovor na stránkách badmintonového svazu ..
Ke druhému místu z MČR družstev dorostu přidal oddíl TJ Sokol Polabiny Pardubice vítězství v soutěži MČR družstev žáků a stal se tak pro rok 2016 nejúspěšnějším klubem v týmových soutěžích. Kdo stojí za úspěchy východočeského oddílu? Ptali jsme se předsedy klubu a hlavního trenéra Josefa Horáčka... celý článek


14. 11. 2016

Ilava


MČR žáků - Český Krumlov, 12.-13. 11. 2016

A pak, že je 13. smolný den. Právě v neděli třináctého se to podařilo. Po loňském stříbru, po stříbru dorostenců před 14 dny jsme konečně zlatí. Poprvé v historii oddílu se podařilo vyhrát titul mistra ČR v družstvech, pro tentokrát v družstvech žáků. Lví podíl na tomto úspěchu má Adam Ehm spolu s Luckou Krpatovou, kteří se stali tahouny družstva. Ale sami by to nezvládli, takže stejně velké poděkování patří i Kátě Valentové, Aničce Všetečkové, Péťovi Janouškovi i hostujícímu Martinu Chumchalovi.. celý článek

fotogalerie | výsledky | celý článek


11. 11. 2016

stezka

Přidány fotografie

5. 11. 2016

Hlubokými hvozdy do Borohrádku


7. 11. 2016

Ilava

Pozor, pozor!!! - školička badmintonu - středeční trénink

Dobrý den,
dle nejnovějších informací bude tělocvična elektroprůmyslovkyi nadále mimo provoz minimálně do 14. 11. 2016. V tělocvičně stále probíhají stavební práce. O znovuotevření tělocvičny vás budeme informovat.

Děkuji za spolupráci. Tomáš Seibert


7. 11. 2016

Ilava


Badminton Czech Talent - turnaj regionálních výběrů U11, 5. - 6. 11. 2016

Krásného úspěchu dosáhl výběr Východních Čech na neoficiálním "MČR" U11 v Krumlově. Náš oddíl v šestičleném výběru Východních Čech reprezentovali Apolénka Bártová, Deniska Valentová a Vojta Havlíček. V sobotu družstvo získalo bronzové madaile (v semifinále prohrálo o jediný set s pozdějším vítězem) a v neděli skvělé stříbro naší Apoleny Bártové v singlech... :-) gratulujeme.

Fotogalerie | kompletní výsledky


7. 11. 2016

Ilava


OP GP U15 a U19 - Pardubice, 5. 11. 2016

O tomto víkendu jsme pořádali oblastní přebor kategorií U15 a U19. Opět se nám podařilo získat spoustu krásných medailí :) děkujeme.

Fotogalerie | kompletní výsledky


31. 10. 2016

Ilava


MČR druzstev dorostu v Brně
V sobotu a v neděli 29.-30.10.2016 naše družstvo ve složení Ehm Matěj, Sedláček Filip, Ehm Adam, Grund Michal, Krpatová Pavlína, Bártová Rozálie a Krpatová Lucie na MČR druzstev dorostu v Brně obsadilo fantastické druhé místo, když nejdříve těsně porazilo Radotín 4:3 a v neděli zase o chloupek další pražský oddíl Astru 4:3. Ve finále jsme nestačili na družstvo Klimkovic a prohráli 4:0. Blahopřeji a děkuji všem hráčům za perfekní výkony.
JH

Konečné pořadí MČR družstev dorostu:
1. TJ Sokol Klimkovice
2. TJ Sokol Polabiny Pardubice
3. SKB Český Krumlov
4. TJ Astra ZM Praha
5. SK Prosek Praha
6. Sokol Meteor Praha Radotín
7. TJ Slovan Vesec
8. TJ Sokol Doubravka
9. Badminton FSpS MUNI Brno
10. BK 1973 Deltacar Benátky n. Jiz.
11. BKV Plzeň

Fotogalerie | kompletní výsledky


25. 10. 2016

Ilava


TEM Slovenia Junior 2016 a TEM Slovenia Youth International 2016, 23. 10. 2016
Letošní turnaje ve Slovinsku přivítaly hráče velmi uplakaným a mlhavým počasím. To však neodradilo naše hráčky od toho, aby se do svých soupeřek opřely vší silou a nic jim nedaly zadarmo. Pavlína Krpatová si odváží dělené 5.-8. místo jak v deblu s Veronikou Dobiášovou, tak i ze singlu!!! V obou disciplínách ji zastavili pozdější vítězové turnaje.
V mixu s Filipem Sedláčkem již v prvním kole překvapili a vyřadili maďarský pár Vivien SANDORHAZI a Zsombor DULCZ (18-21, 21-19, 21-18). Ve druhém kole i po prvním vítězném setu, podlehli rakouskému páru Serena AU YEONG a Jakob SORGER (18-21, 21-15, 21-14 ).
Lucka Krpatová v kategorii U15 nedala jak v singlu, tak i v deblu soupeřkám šanci. Svou suverinitu potvrdila zlatem v obou disciplínách. V deblu jí byla spoluhráčkou Terézie Mrázová ze Slovenska. Děkujeme za reprezentaci a gratulujeme oběma hráčkám za reprezentaci oddílu.mkrpi

Fotogalerie | výsledky U15 |výsledky U19


25. 10. 2016

Ilava


Dvě zlaté pro Matěje Ehma
Ještě krátké ohlédnutí za turnajem GPB U17 v Hustopečích, 8. 10. 2016, který se nšim hráčům nadmíru povedl. Výborně zahrál především Matěj Ehm, který tento turnaj vyhrál jak v singlu, tak v deblu. V singlu dokonce neztratil ani set. Zajímavostí byl i semifinálový bratrovražedný boj :) s Adamem. A neméně velkou pochvalu zaslouží Lucka Krpatová, která vyhrála dvouhru žen. Na bronzové medaile dosáhli Adam Ehm (singl), Roza Bártová (singl) Lucka Krpatová (mix). Ale pochvalu zaslouží i ostatní, kde např. pár Lenka Kmoníčková, Kateřina Valentová porazily ve čtyřhře nasazené dvojky. Gratulujeme.

Fotogalerie | výsledky


25. 10. 2016

stezka

Přidány fotografie

22. 10. 2016

Česká Třebová


21. 10. 2016

Ilava


16.10.2016 - GPC U17 Open – Rychnov nad Kněžnou
Sbírat body na příští sezónu odjela do Rychnova pardubická pětice: L. Kmoníčková, M. Grund, L. Krpatová, P. Janoušek a K. Valentová. A protože všichni jmenovaní opouštěli rychnovskou sportovní halu v čase, kdy se už uklízely kurty, lze z toho usoudit, že se jim dařilo velmi dobře. Navíc v opravdu silné konkurenci hráčů hlavně z východní části republiky. Nejviditelnější to bylo u děvčat, kde první tři místa byly obsazeny v pořadí Lucka – Káťa – Léňa. Michal přidal třetí místo v singlu i v mixu (s Léňou) a druhé pořadí ve čtyřhře. Péťa byl naopak druhý v mixu s Luckou a třetí v deblu. Káťa s Léňou pak celkově ovládly čtyřhru.
Díky za parádní reprezentaci oddílu!
Martin J.

Fotogalerie | výsledky


18. 10. 2016

stezka

Přidány fotografie

15. 10. 2016

Divoká Šárka


17. 10. 2016

Ilava

Ilava

Tuto sobotu 15. 10. se konalo poslední kolo talent ligy U13 v Rychnově nad Kněžnou.
Náš oddíl dostal nabídku doplnit tunaj ještě o jedno družstvo, toho jsme využili a postavili družstvo B.
Družstvo A, které hrálo nejvyšší ligu nakonec skončilo na 3 místě za družstvy Montasu a vítězným domácím družstvem. Naše Béčko skončilo ze tří družstev ve 3 lize na druhém místě, když porazilo družstvo Rychnov D 16:0 na sety a prohrálo s družstvem Dráčat 10 : 6 na sety. Výkon družstva B bych mohl jen pochválit, všichni bojovali co jim síly stačily :). U A týmu byly občas vidět dost rozdílné výkony, jeden zápas skvělý, druhy trochu odchozený, uvidíme třeba se to časem srovná :)
Složení družstev bylo náseldující: A družstvo: Bártová, Valentová, Jeniště, Urbanec, B družstvo: Vašíčková, Kulhánková, Burget, Rybyšar a ještě jsem pomohli družstvu Rychnova, které posílil Marek Cejp. MaK.

Fotogalerie | výsledky


17. 10. 2016

A pár výsledků z víkendu od nás z Pardubic

15. 10. 2016 - I. liga - Pardubice výsledky
16. 10. GP C Pardubice, dospělí výsledky


10. 10. 2016

Ilava

Do nominace na MS juniorů do španělského Bilbaa se probojovala i Míša Fuchsová.

Gratulujeme


10. 10. 2016

Ilava

A zde vidíte, že oddíl se učí od nejlepších

Ojedinělá příležitost vidět světového top hráče v ČR byla 1. října, kdy Prahu navštívil Hans-Kristian Vittinghus, aktuálně 9. hráč světového žebříčku. Osobní setkání a povídání s ním bylo velmi příjemné a milé.

Petr

fotogalerie


10. 10. 2016

Ilava

Dětský turnaj v Hradci Králové - 8. 10. 2016

Další dětský turnaj v sousedním Hradci, který se tentokrát nehrál na tradičních kurtech ZŠ, ale v tamní tzv. "plechovce" však opět znamenal pro náš oddíl pozice na pomyslném pódiu. Samozřejmě se o to zasloužili ti nejsnaživější... celý článek

fotogalerie | celý článek


4. 10. 2016

Ilava

Dvě ohlédnutí na výsledky Míši Fuchsové na turnajích YONEX BELGIAN INTERNATIONAL, 14.-17. 9. 2016

fotogalerie | výsledky

 

a VARCOLOR POLISH INTERNATIONAL, 22. 9. 2016.

fotogalerie | výsledky


30. 9. 2016

Ilava

Pozor, pozor!!! - REKONSTRUKCE I NA POL. ZŠ III.

Rekonstrukce je ukončena a od 1. října se zahajuje cvičení/tréninky, jsou trochu omezené šatny, ale to již zvládneme :)


26. 9. 2016

Ilava

Medailové žně v Holicích
Poslední zářijovou neděli přilákalo do Holic na dětský turnaj na 40 dětí badmintonového potěru.
A pro náš oddíl to byly opravdové medailové žně. Z celkových osmi zlatých putovalo do Pardubic rovných 5, a k tomu ještě 2 stříbrné a jedna bronzová. Nejmladší kategorie U7 se tentokrát hrála bez našich barev.Zato ta další U9 již patřila nám. V exhibiční utkání se proměnil hned úvodní duel chlapecké části, kdy v nádherném zápase Kryštof Ježek až v samotném závěru udolal Martina Hykela, což nakonec vyústilo i v postavení na bedně (Kryštof první, Martin druhý). Mezi děvčaty zaznamenala životní úspěch Adéla Urbancová, které právem pověsili na krk zlatou medaili.V kat.eg.U11 Adéla Fridrichová svojí tradiční bojovností urvala stříbro a jsem přesvědčen, že i s ním byla nadmíru spokojená.Asi nejhezčí, z mého pohledu, na celém turnaji byla chlapecká část U11, které nakonec kraloval Adam Burget. Ve finále se vydal ze všech svých zbylých sil a slza dojetí byla venku. Takže jsme společně utřeli... :-) Adame díky...!!!Nejstarší kategorii U13 dokázali vyloupit opět naši hráči, když Apča Bártová ani Tom Urbanec nenašli přemožitele. Medailovou smršť završil Jára Havlíček, který si odvezl bronz.

Na turnaji se pak ještě představili Denča Valentová, Marek Cejp, Honza Rybyšar, Filip Slach a Dominik Wsol. U všech těchto jmenovaných, jak jsem je pozoroval, si dovolím konstatovat, že rozhodně nemohli být se svými výkony spokojeni. Denču jsme již viděli hrát mnohem lépe. Marek potřebuje ke své nezpochybnitelné chuti přidat nějaké ty tech.dovednosti. Ale tu chuť mu naopak mohou tiše závidět Honza, Dominik a především Filip...!

Bohužel - tu nikde v obchodě koupit nelze.

Medailistům ještě 1x gratuliji a všem jmenovaným radím - "S vervou do tréninku...!!!" TomS.

fotogalerie


26. 9. 2016

Ilava

Výlet našich hráček vyšel poláky draho!
Do polského Imielinu  na VARCOLOR Polish Youth International 2016 se vydala Lucka Krpatová a Katka Valentová, aby si změřily síly se zahraničními soupeřkami. Lucce se v singlu podařilo zvítězit a Katka brala pěkné 4. místo. Spolu pak ve čtyřhře ukázaly soupeřkám jak se hraje u nás a přivezly si zlato.
Gratulujeme! mkrpi

fotogalerie | výsledky


26. 9. 2016

Ilava

ME veteránů ve Slovinsku se zúčastni Pepa Horáček. Ve dvouhře 60+ skončil na 17-32 a ve čtyřhře 50+s Karlem Kunderou jedno vyhráli a celkově skončili na 17-32. místě.

fotogalerie | výsledky


23. 9. 2016

Ilava

ZMĚNA VE CVIČENÍ RODIČŮ S DĚTMI V POLABINÁCH IV.

Z technických důvodů jsme bohužel byli nuceni přesunout pondělní cvičení rodičů s dětmi na ÚTERÝ do tělocvičny ZŠ Polabiny II (čas zůstává v 17 h).

Změna platí od 1. října 2016.

Omlouváme se za vzniklé problémy. V případě že pro Vás termín nebude schůdný, vrátíme Vám samozřejmě peníze.


19. 9. 2016

Ilava

17. 9. 2016 - kvalifikace družstev U15
V sobotu se v Hradci Králové odehrála kvalifikace na MČR družstev do patnácti let. Družstvo TJ Sokol Polabiny Pardubice celou soutěž vyhrálo a zahraje si v listopadu v Českém Krumlově na závěrečném turnaji. O tento výborný výsledek se po tuhých bojích zasloužili: Kateřina Valentová, Pavel Jeništa, Lucie Krpatová, Adam Ehm, Anna Všetečková a Petr Janoušek. Díky a hodně štěstí ve finále!
Martin J.

fotogalerie


19. 9. 2016

Ilava

17. 9. 2016, dětský turnaj U11, Benátky n.J.
V sobotu vyrazila na turnaj U11 pidi výprava ve složení Adam Burget a Bára Kulhánková. Konkurence bylo horší u děvčat, sjelo se zde na 20 dívek. Soupeřilo se nejprve v tabulce po 3 a dva postoupily do pavouka. Barča i přes snahu nepostoupila i když chybělo už jen málo. Adam postoupil až ze druhého místa (opět nechybělo moc), což se ukázalo jako rozhodující. V prvník kole pavouka dostal vítěze jiné skupiny Leciána a bohužel o kousek prohrál. Pokud bych měl hodnotit, tak Adam zrovna neměl svůj den (chřipka ho skolila hned v pondělí) a vše řešil "silou" a chyběla mu trochu ta badmintonová chytrost a pestrost úderů. Barča ukázala, že si podařilo dostinout "peleton" dívek U11, a teď by to chtělo potrénovat na výkonnostní trhák :). Ale oba se za posledních pár měsíců viditelně posunuly.
Co mě zde také velice zaujalo, byly kaluže, které jsem doma už neviděl nějaký měsíc, dokonce jsem se i trochu brodily autem :) neuvěřitelné. A druhá věc která stojí za zmínku je domácí hráč Simon, ročník 2007. Opravdu už dlouho, jestli vůbec, jsem neviděl někoho tak mladého hrát tak hezky badminton, myslím, že o něm hodně uslyšíme. MaKu.

fotogalerie | výsledky


12. 9. 2016

Ilava

10.9.2016 GPB U15 Praha – Radotín
Mezi sto osmnácti badmintonisty do patnácti let se opět neztratili ti pardubičtí. Byli tři a dopadli takto:
Aničce Všetečkové se sice nepovedly oba singlové zápasy, ale v obou párových disciplínách si připsala aspoň po jednom vítězství. Protože hrála vždy s neznámými spoluhráči, je to dobrý výsledek.
Petr Janoušek hrál mix a singl. První disciplína dopadla nadmíru výborně, kdy s Lídou Kusou po třech výhrách podlehli až v semifinále. Sice měli tradičně pomalý úvod, ale pak se parádně rozehráli a i to semifinále bylo sehrané více než důstojně. Ve dvouhře už to bylo horší, v zápase o čtvrtfinále jsem snad neviděl tolik těsných autů za jedno utkání...
Káťa Valentová se mohla soustředit jen na singl, a že to dokázala náramně!!! Na své cestě pavoukem porazila i nasazenou jedničku a tak musela do Prahy i v neděli. I v tento den předvedla to nejlepší ze svého umění – bylo to těžké, ale na turnaji nepoznala prohru! Vynikající výsledek a velká gratulace!
Zase je za námi povedený turnaj. Přestože podmínky byly nelehké (34 stupňů v hale, venku o málo méně, málo místa mezi kurty), tak jsme to zvládli dobře. Sice se to opět neobešlo bez jedinců, kteří museli dát najevo, kdo je tu místní, ale tím si nehodláme kazit náladu. Podstatné bylo, že pardubická mise byla opět úspěšná a přinese snad nějaký prospěšný bod do žebříčku. Martin J.

výsledky | fotogalerie


7. 9. 2016

Ilava

3. - 4. 9. 2016 Ilava Open - Slovensko

Tento víkend 3. - 4. 9. 2016 se konal mezinárodním turnaj ve Slovenské Ilavě. Opět vezeme medaile, dokonce i jednu zlatou.

výsledky | fotogalerie


7. 9. 2016

Dobrý den, dovoluji si Vás informovat o aktuálním stavu cvičení PVŽ:

- je nereálné, že bychom ještě otevřeli cvičení na Polabinské IV (nemáme vhodnou cvičitelku), na základě tohoto stavu Vám doporučuji přihlásit se na cvičení, které provozujeme v tělocvičně ZŠ Polabiny III (jedná se de facto o shodný typ cvičení jako na Polabinské IV), případně zvážit přihlášení do cvičení, které provozujeme na Polabinské II

- cvičení na Polabinské III začíná být z velké části zaplněno, ale ještě stále máme volná místa, další přihlášení do cvičení je možné provést na prvním cvičení, které proběhne (po e-mailové domluvě je možné zajistit dřívější termín přihlášení), faktické zahájení cvičení bude pravděpodobně ke konci září, tedy, až nám ZŠ Polabiny III zpřístupní tělocvičnu, aktuální informace najdete zde na tomto webu (případně se pokusíme aktuální informaci vyvěsit i na dveře tělocvičny)

- cvičení na Polabinské II bylo fakticky zahájeno toto úterý 6.9.2016, počet míst k přihlášení je ještě dostatečný (na tomto cvičení, v případě mé přítomnosti, je možno se přihlásit i na cvičení na Polabinské III)

S přátelským pozdravem za TJ SPP Pavel Maděra7. 9. 2016

mendrek

Tento víkend 3. - 4. 9. 2016 bojovala naše Míša Fuchsová na mezinárodním turnaji MM Slovenska YONEX SLOVAK OPEN 2016 BWF INTERNATIONAL FUTURE SERIES TOURNAMENT v Trenčíně. A nakonec se probojovala až na bednu. V mixu s Pavlem Drančkákem (Sokol Meteor Radotín Praha) ještě skončili těsně pod stupni (5.-8. místo), ale v deblu si to už s Alžbětou Bášovou (Sokol Meteor Radotín Praha) vynahradily a obsadily krásné 3.místo. Prohráli až s bulharskou dvojicí Mariya MITSOVA, Petya NEDELCHEVA, které pak celý turnaj ovládly. Gratulujeme

výsledky


5. 9. 2016

pardubice

První zářijovou sobotu pořádal náš oddíl otevřený turnaj tří kategorií. U11 a GPC U13/17. Turnaj proběhl velmi hladce hlavně díky realizačnímu týmu, protože odehrát 178 zápasů a včetně vyhlášení to stihnout do 18 hodin byl výborný výkon. Hlavní a vynikající podívaná se však odehrávala na kurtech, kde se ve dvouhrách poměřili hráči a hráčky nejen z východočeské oblasti, ale přijeli zástupci třeba až z Mostu, Liberce, Olomouce, Brna, Prahy, Nového Knína nebo Tábora. Přestože podmínky v hale byly velmi "letní", všichni opět bojovali naplno. Z pořádajícího oddílu nejlépe dopadli L. Krpatová, M. Grund a D. Valentová, kteří vyhráli své kategorie. Nadprůměrných výsledků pak dosáhli další pardubičtí: R. Bártová, L. Kmoníčková, A. Burget, A. Bártová, P. Jeništa, K. Valentová, D. Kulhánková a P. Janoušek, ostatním se už tolik nedařilo.
Díky všem!

výsledky | fotogalerie


31. 9. 2016

jested

Cvičení žen na ZŠ Polabiny III:

POZOR
v tělocvičně v Polabinách III se budou konat opravy, takže bude (navzdory původním slibům) schopná provozu až kolem 20.9.2016.
V době prvního cvičení 5. 9. se budete moct alespoň přihlásit (před vchodem do tělocvičny).


25. 8. 2016

mendrek

Třetí srpnový týden uspořádal náš oddíl v rámci Olympijského parku Pardubice (u příležitosti LOH V Riu) příměstský badmintonový kemp.
Zvláštností tohoto letošního kempu byla sktečnost, že děti měly možnost vyzkoušet nejen badminton, ale především mnoho ostatních, především olympijských sportů, které se během konání zmíněné LOH, v Pardubicích prezentovaly.
Pokud mohu sám za sebe hodnotit, tak lepší akci pro děti jsem, právě díky té možnosti osahat všechny možné sporty "najednou", asi nezažil...

celý článek | fotogalerie


17. 8. 2016

V sobotu 3. 9. náš oddíl pořádá otevřený turnaj v kategoriích U11, U13, U17.
Vzhledem k tomu, že turnaj proběhne pouze v jedné tělocvičně (7 kurtů) účast je omezená a to na 16 hráčů v jedné kategorii. Hrát se budou pouze dvouhry a to švýcarem na min. 4 kola.
Přihlašování je ukončeno, vzhledem k tomu, že se nenaplnily všechny kategorie, mohou přijet všichni co jsou nyní přihlášení (i červeně označeni).

propozice | seznam přihlášených


19. 7. 2016

Zápis do oddílů rodičů s dětmi proběhne 7. září 2016 v 16.30 - 18 h.

v klubovně TJ Sokol Polabiny (Nová 282, Polabiny 2).

Roční poplatek činí 700 Kč (+5 Kč za nového člena).

letáček (doc)19. 7. 2016

stezka

Přidány fotografie

16. 7. 2016

Český ráj


19. 7. 2016

stezka

Přidány fotografie

2. 7. 2016

Žleby


13. 7. 2016

TOP 10: vyhodnocení badmintonových oddílů podle úspěšnosti práce s mládeží
Český badmintonový svaz v rámci podpory talentované mládeže rozděluje pravidelně část prostředků také přímo mezi kluby na základě jejich výsledků v žákovských a juniorských kategoriích.
Jsem neskutečně rád, že se nám podařilo prodrat na skvělé 5. místo v celé České republice. A to se srovnáváme s oddíly s daleko lepším zázemím (vlastní hala, vetší množství trenérů atd.).
Touto cestou bych rád poděkoval všem, kteří na tom mají jakýkoliv podíl, trenérama počínaje a rodiči konče. Zde vidíte, že naše práce dává smysl, vydržme i nadále v tomto úsilí, samozřejmě když to bude příště ještě lepší třikrát slává :).

Všem moc děkuji, Martin Kulhánek, místopředseda TJ

výsledky


28. 6. 2016

stezka

Přidány fotografie

18. 6. 2016

150 let od bitvy u Hradce Králové


28. 6. 2016

mendrek

Badmintonové výsledky Českých akademických her, které letos hostily Pardubice.

 

výsledky


13. 6. 2016


Oddíl badmintonu při TJ SOKOL Polabiny Pardubice pořádá

příměstský tábor

ŠKOLIČKA BADMINTONU
- kapacita naplněna, již nepřijímáme
15.-19. 8. 2016, denně od 8:30–16:00 hod.
malá tělocvična Univerzity Pardubice na Cihelně

pro děti ve věku od 6 do 12 let

Přihlášky a informace:
e-mail: seibert-badminton@seznam.cz
tel.: 737 215 132

podrobnosti


13. 6. 2016


Oddíl badmintonu při TJ SOKOL Polabiny Pardubice pořádá pro začínající i pokročilé děti ve věku od 6 do 13 let

BADMINTONOVÝ DĚTSKÝ KEMP
29.-31. 8. 2016 denně od 8:00–16:00 hod.
tělocvična Univerzity Pardubice na Cihelně

Co si vzít sebou: obuv do tělocvičny | sportovní oblečení
do tělocvičny, ale i na ven | raketu na badminton
(lze i po domluvě zapůjčit)

Přihlášky a informace:
e-mail: josef.horacek.pce@seznam.cz
tel.: 602 413 484
celková cena: 900 Kč /3 dny

Časový program
8:00–9:00 h. sraz dětí
9:00–11:00 h. – trénink v hale
11:00–13:00 h. – oběd
13:00–15:00 h. – trénink v hale
15:00–16:00 h. – vyzvednutí dětí
cena je vč. oběda

podrobnosti


13. 5. 2016

stezka

Přidány fotografie

4. 6. 2016

Rýchory


7. 6. 2016

horice

A trochu jsem zapomněl na fotečky z lanáčku :(.

No, napravuji a zavěšuji fotky z tradičního výletu školičky do Lanáčku na Cihleně.

fotogalerie


24. 5. 2016

turnaj rodiču s dětmi

Jak ten čas letí...
Opět se přiblížil konec další sezony a s ním přichází i konání již tradičních akcí. Jednou z nich byl i klasický turnájek dětí školičky s jejich rodiči.
Tak, jak v předešlých ročnících, tak i letos bylo k vidění spousty dětských úsměvů, pro které to snad všichni děláme především. Zvláštostí se tentokrát však stala skutečnost, že i slzičky byly k vidění. A jestli mám správné informace, tak dokonce to v nejednom případě došlo i dále. Já osobně jsem však přesvědčen, že zmiňované úsměvy jednoznačně převládaly a akce splnila svůj účel. Jak by ne, když si děti jednou jedinkrát za rok mohly užít rakety na tréninku po boku své maminky, tatínka, bratra, či dokonce babičky...!!!
A hlavně - "nemusely" dělat to, co řekne tenér...
Všem tímto ještě 1x moc děkuji za spolupráci a snad potěší i trocha těch fotografií...
TomS.

fotogalerie


23. 5. 2016

stezka

Přidány fotografie

7. 5. 2016

Kolem Sázavy na hrad Český Šternberk


20. 5. 2016

horice

A již tradiční cyklovýlet školičky na Kuňku :))))))fotogalerie


20. 5. 2016

horice

GP A U15 AŠ, 12.-13. 5. 2016

Výlet na západ do vzdáleného města Aš, přinesl našim hráčům velmi ceněné body do žebříčků a hlavně opět jsme stáli na bedně a to hned několikrát :). Sečteno a podtrženo: jedna zlatá, dvě stříbrné, a 4 bronzové medaile.

Lucka Krpatová: dvouhra 2. místo (Nela Němcová, byla pro zranění nucená v semifinále, právě proti Lucce, zápas předčasně ukončit)
mix 3. místo společně s Lukášem Frankem
čtyřhra 1. místo s Katkou Zuzákovou

Katka Valentová:3.místo ve čtyřhře s Lídou Kusou

Petr Janoušek: 3. místo ve čtyřhře s Janem Blažkem

Adam Ehm: 2. místo čtyřhra s Janem Horou,
3. místo dvouhra

Všem velká gratulace a poděkování za vzornou reprezentaci. mkrpi

fotogalerie | výsledky


20. 5. 2016

horice

Talent liga - Pardubice 14. 5. 2016

Turnájku pro nejmenší, který ve městě perníku pořádal náš oddíl, se v sobotu 14. května nepřijel zúčastnit rekordní počet zájemců, o to více si ostatní zahráli. Těch ostatních, neboli těch, kteří přijeli zápolit bylo přesně 38 a skrývalo se mezi nimi i 11 našich hráčů...

fotogalerie | výsledky | celý článek


3. 5. 2016

horice

Tak opět drobná změna oprava se o týden odkládá :)

POZOR, POZOR, POZOR
Ve velké tělocvičně Univerzity Pardubice se bude od 23. května 2016 pokládat nová podlaha a velká tělocvična bude na 21 dní uzavřena.

Proto jsem připravili následující změny:

Tréninky dospělých:
- neděle 29. 5.2016
nedělní trénink budou pouze v malé tělocvičně, budou se hrát při velkém počtu pouze čtyřhry

- středa 25. 5. 2016
přesunuto do haly Dašická a to od 18:30 do 20:00 h.

- pátek 27. 5. 2016 - zrušen trénink dospělých

Tréninky mládeže
- pátek 27. 5. 2016
školička a B družstvo - Univerzita (malá tělocvična)
17:30 -18:30 h.
družstvo A a přípravka - hala Dašická od 17 do 19 hodin

Omlouváme se za komplikace, ale odměnou nám bude nový povrch v tělocvičně :)

Konec sezóny pro všechny je opět na konci května. Ještě zkusíme najít náhradu za zrušený pátek dospělých, když se to povede, včas to oznámíme.
MaK


10. 5. 2016

stezka

Přidány fotografie

7. 5. 2016

Riegrova stezka nad Jizerou


3. 5. 2016

horice

Falco Cup 2016 – Liberec 30.4. – 1.5.2016
...aneb: Tak jsme vám ten pohár přivezli!!!

Jak slaví takový pardubický badmintonista Čarodějnice nebo Svátek práce? No přeci jede do Liberce běhat po kurtě! Tradiční Falco Cup (mimochodem již 24. ročník!) byl letos velmi silně obsazen. Nejsilnějšími se zdály být družstva Praha A, Jižní Morava A a taky Severní Čechy nebo Lanškrounská ekipa. Papírově nejlepší bylo ovšem naše družstvo z Pardubic, což bývá role ošidná. Čtyři mušketýři (Lucka Krpatová, Petr Janoušek, Káťa Valentová a Adam Ehm) šermovali se svými raketami tak šikovně, že dokázali vybojovat stupínek nejvyšší. A byl to boj nelehký, ba přímo velmi těžký!...
celý článek

fotogalerie | výsledky | článek pořádajícího oddílu


27. 4. 2016

horice

Přidány fotografie

23. 4. 2016

Memoriál Vladimíra Čecha - Slatiňany


27. 4. 2016

brandys

Talent liga - dvouhry - Pardubice - 14. 5. 2016
Dne 14. 5. pořádáme dětský turnaj v kategoriích U9, 11, 13. Startovné 100 Kč, mohou startovat i hráči bez licence. Dvouhry chlapců a děvčat U9 a U11 – skupiny každý s každým, dvouhry chlapců a děvčat U 13 švýcar na min. pět kol. Celková kapacita omezena na 75 hráčů (rozhoduje datum přihlášení).

propozice | přihlášky a seznam přihlášených


27. 4. 2016

brandys

GPC U13 - Pardubice - 16. 4. 2016
Tradičního dětského turnájku v sousedním Hradci Králové se přijela zúčastnit i početná parta našeho potěru. A reprezentace to byla opět velmi úspěšná, neboť celou polovinu zlatých medailí přivezli do Pardubic. Postaraly se o to Apolenka Bártová v kat.U11 a Kryštof Ježek v kat.U9...celý článek

fotogalerie |celý článek


20. 4. 2016

GPC U17 a 19 - Rychnov nad Kněžnou - 17. 4. 2016
Výsledkově opět vydařený turnaj. V kategorii U17 chlapci, celkem 6x stupně vítězů z toho všechny 3 zlaté díky Ehmovcům :) putují do Pardubic. A dívky je dokonce překonaly, vezeme domů kompletní 3 sady medailí (v párových disciplínách se ve dvojici s naší hráčkou představili i hráčky z jiných oddílů). Ale to nic nemění na faktu, že už to lepší být nemohlo :).

V kategorii U19 se dařilo hlavně Matějovi Ehmovi, který byl jednou zlatý a 2x stříbrný. Děvčata zase zaválela a ukázala klukům, jak se to má dělat. Opět kompletní sada všech medailí, stejně jako v kategorii U17. Gratulujeme a děkujeme.

výsledky


20. 4. 2016

brandys

GPC U13 - Pardubice - 16. 4. 2016
Postupový turnaj pro nejmladší kategorii jsme uspořádali opět v univerzitní hale. Za náš oddíl se prali o postup zejména kluci. Nejúspěšnější byli pak Tomáš Urbanec a Pavel Jeništa, kteří postoupili na GPA jak v singlu tak společně i ve čtyřhře. Příjemně překvapili i další, např. třetí místo Jardy Havlíčka je velmi pěkné. V děvčatech dominovaly zejména rychnovské reprezentantky, ale nutno vyzdvihnout výkony Apolenky Bártové, která se v singlu prala o každý míček, a i když to dalo jen na čtvrté místo, zahrála výborně.
Statečně bojovali ale i všichni dosud nejmenovaní: Denča Valentová, Filip Slach, Vojta Havlíček, Dominik Wsól i Honza Rybyšar. Martin J.

fotogalerie | výsledky

14. 4. 2016

sion

Přidány fotografie

9. 4. 2016

Sion


8. 4. 2016

brandys

GPC Open U15 Lanškroun 3.4.2016
Krásné jarní počasí doprovázelo pět pardubických reprezentantů na otevřený turnaj do Lanškrouna. Konkurence se tu sjela skutečně výborná, a to i díky tomu, že na Moravu už odsud není daleko. Hráčů bylo poměrně dost, ale organizace fungovala dobře a turnaj se odehrál v příjemné atmosféře.
Ale k výsledkům: Pavel Jeništa: Nejmladší člen celého startovního pole. Ve dvouhře sice bez vítězství, ale v párovkách už se dařilo lépe.  Ale hlavně se nebál o tři roky starších soupeřů a předvedl sympatickou hru.
Anička Všetečková: V singlu zahrála hezky, ale k lepšímu výsledku chyběla kondice. V mixu jedno vítězství s Pavlem J., debl bohužel nedopadl podle představ.
Petr Janoušek: V deblu s Honzou Blažkem první místo! Kromě prvního zápasu velmi slušný výkon a zasloužené vítězství. Ve dvouhře také solidní hra, ale na Adama je potřeba vydržet i v koncovkách setů. Mix nehrál.
Káťa Valentová:  Ve dvouhře prohra až ve finále s Klárou Petruškovou po velmi zvláštním výsledku 2,-18,9. V mixu s Adamem po tuhých bojích slavili vítězství. Ve čtyřhře to vyšlo bohužel jen jednou.
Adam Ehm: Favorit turnaje v singlu – to nakonec potvrdil celkovým vítězstvím, ale zejména finále proti Matěji Kozelskému se nadřel a zlato získal až ve třech setech.
Máme za sebou další turnaj, na kterém byli naši hráči opět vidět a pětkrát se mohli postavit na stupně vítězů! Díky a zase příště! Martin J.

fotogalerie | výsledky |web pořadatele


6. 4. 2016

brandys

Dne 2. 4. 2016 proběhl již 17. ročník

VELKÝ AMATÉRSKÝ BADMINTONOVÝ TURNAJ
PRO DOSPĚLÉ

 

fotogalerie | výsledky


31. 3. 2016

horice

Přidány fotografie

26. 3. 2016

Hořice


22. 3. 2016

brandys

DRUŽSTVA U11 - RADOTÍN - 20. 3. 2016

Jestli se nepletu, tak poprvé v historii se náš oddíl zúčastnil turnaje družstev (2+2) v kategorii U11, který pořádá TJ Sokol Radotín (Praha).
A hned při premiérovém startu více než úspěšně, neboť parta ve složení Apolenka Bártová, Denisa Valentová, Vojta Havlíček a z Holic zapůjčený Ondra Kaplan na tomto turnaji neprohráli jediný souboj s jakýmkoli jiným družstvem. V konečném zúčtování obsadila 2.příčku...celý článek

fotogalerie | celý článek


21. 3. 2016

brandys

GP B U15 - Pardubice

Tento víkend jsme pořádali GP B v kategorii U15. Doufáme, že se vše podařilo i když hala Univerzity praskala ve švech. Zde pár fotek a výsledky.

 

fotogalerie | výsledky


17. 3. 2016

brandys

Mistrovství Evropy v badmintonu v kategorii U17
- Lubin

naše hráčka Michaela Fuchsová bude hájit barvy ČR na Mistrovství EVROPY v badmintonu ve věkové kategorii U17 (čtyřhra s Tereza Švábíková TJ SOKOL KLIMKOVICE, mix s Matěj Hubáček SOKOL RADOTÍN METEOR PRAHA )

Termín: 17.-21.3.2016 turnaj družstev

Česká republika má ve skupině:
Rusko, Maďarsko, Norsko, Ukrajina

Termín 21.-25.3.2016 turnaj jednotlivců

Držte palečky :)


9. 3. 2016

brandys

GPA U17 - Hustopeče

Tento víkend bojovali naši hráči v Hustopečích.
Matěj Ehm se s trochou štěstí dostal do druhé kola, bohužel toto nemůže říct jeho brácha Adam, který vypadl v prvním kole, ale zase si v této kategorii ještě zahraje ještě nějaký ten pátek:). Holky se tentokrát domluvily a aby si nezáviděly vypadly všechny v kole druhém. V mixu se do druhého kola dostala jen Lucka. Adamovi s Adélou to nevyšlo jen o chlup a Matěj s Rózou bohužel vyfasovali hned v první kole pozdější vítěze, které alespoň trochu potrápili ve třech setech. Ve čtyřhře se bohužel moc nedařilo a Adam vypadl hned v prvník kole i když byl nasazen. Ale říká se nejlepší nakonec, Lucka Krpatová společně s Katkou Zuzákovou vyhráli čtyřhru :)), gratulujeme. MKK.

fotogalerie | výsledky


8. 3. 2016

opatovice

Přidány fotografie

5. 3. 2016

Přírodou kolem elektrárny


17. 2. 2016

kunetice

Přidány fotografie

13. 2. 2016

Do Kunětic na svařák


15. 2. 2016

orlova

1.GPA U15 Orlová 13.-14.2.2016

O osm medailových umístění pro pardubický badmintonový oddíl se zasloužila již tradiční čtveřice starších žáků ve složení Kateřina Valentová, Lucie Krpatová, Adam Ehm a Petr Janoušek. Přičemž nutno dodat, že každý z nich dosáhnul alespoň na jedno umístění na pomyslných stupních vítězů! celý článek

fotogalerie | výsledky | celý článek


10. 2. 2016

brandys

Dne 2. 4. 2016 pořádáme již 17. ročník

VELKÝ AMATÉRSKÝ BADMINTONOVÝ TURNAJ
PRO DOSPĚLÉ

Kde: tělocvična Univerzity Pardubice
Disciplíny: dvouhry mužů a žen

podrobnosti zde


8. 2. 2016

brandys

Historický úspěch oddílu...!!!

Mistrem ČR v badmintonu se stává: Petr Koukal, Kristína Gavnholt... tyto slova jsme už párkrát slyšeli (v případě Petra dokonce už 9x), ale co na letošní mistrovství ČR dospělých v Karviné zaznělo dále to jsme ještě neslyšeli... a mistyní ČR ve čtyřhře se stává Míša Fuchsová...

O tento ojedinělý počin a zlomový okamžik v celé existenci našeho badmintonového oddílu se o víkendovém Mistrovství ČR mezi dospělými postarala teprve 16-ti letá Michaela Fuchsová.
Společně s Alžbětou Bášovou se jim podařilo vyšplhat v disciplíně čtyřhry žen až na samotný vrchol a staly se tak mistryněmi republiky pro rok 2016. Pokud pominu dlouhou strastiplnou cestu tvrdého tréninku, tak na cestě za titulem musely hned v úvodním kole zvládnout východočeské derby proti páru Hofmanová, Křížková, které (dle slov samotné Míši) považovaly prakticky za psychicky nejnáročnější duel. Už jen proto, že byl úvodní na turnaji.
Ve druhém kole je pak čekal velmi otevřený duel proti výborným hráčkám Švábíková, Tomalová, od kterých takřka netušily, co mohou čekat, neb se jednalo o "čerstvě" složený pár. Samozřejmě, že jim byla známa herní kvalita těchto hráček, ale jejich deblová spolupráce byla nevyzpytatelná. Samotný výsledek pak napovídá, že nejspíš trenér a coach v jedné osobě Petr Báša (ano - tatínek Alžběty), vymyslel dokonalou taktiku, kterou do puntíku splnily, když se jim podařilo soupeřky přehrát ve dvou nelehkých setech.
Tímto vítězstvím se posunuly do semifinále, které nakonec bylo bezesporu nejtežším duelem. Nejenže nastoupily proti nasazeným turnajovým jedničkám Kurzová, Zychová, ale byl to po herní stránce nejvyrovnanější a také i jediný jejich třísetový zápas. Sám za sebe mohu i říci, že i nejvyrovnanější a nejnapínavější.
Už to tak vypadá, že o finále není co říci. Ale již před jeho samotným začátkem jsem měl trochu obavy o Míšu, jak tuto "vyostřenou" situaci zvládne. Jediný "centrkurt", televizní kamery a hlavně úžasná atmosféra téměř sedmiset povzbuzujících diváků? Klobouk dolů.
Míša se všeho uvedeného ani finálových supeřek páru Kolářová, Lajdová (řekl bych zkušenějších hráček než je ona) nezalekla a bez jakékoli viditelné nervozity s Bětou předváděla, co umí. A slova samotné Bětky po zápase, že i ona by se obávala Míšiny smeče, hovoří za vše. Zápas ve druhém setu poměrně hladce dovedly do vítězného konce a Míša se tak stala historicky první hráčkou (hráčem) našeho oddílu, které se podařilo získat titul Mistryně republiky mezi dospělými, pochopitelně nejprestižnější kategorií ze všech.
Myslím, že není více třeba rozebírat, jakého úspěchu se jí podařilo dosáhnout. Každý, kdo ji zná, moc dobře ví, co všechno tomu musela obětovat a že jí to všichni moc přáli. Sám za sebe zde mohu prohlásit, že to vím moc dobře.
Jsem rád, že jsem nakonec u toho mohl být osobně a chtěl bych tímto Míše poděkovat, že mi dopřála prožít jeden ze životních zážitků.
Závěrem bych zde vyjádřil zvláštní a nejdůležitější poděkování tomu, který se o to pak zasloužil nejvíce. Ten, bez kterého by se shora popsané nejspíš nekonalo. Není jim nikdo jiný, než zmíněný Petr Báša, kterýžto byl pro tento rok zvolen trenérem roku a navíc i jeho projekt počinem roku (více na stránkách ČBaS).

A úplně poslední poznámka je prosba na Míšu, aby nám zde někdy popsala své dojmy a zážitky... :-)

TomS.

fotogalerie | výsledky


5. 2. 2016

brandys

Do 140 km vzdálených Kralup nad Vltavou, poprvé v historii, nelenili se mnou vyrazit tři naši mini žáčci - Adélka Fridrichová, Martin Hykel a nejmladší z nich Kryštof Ježek. Oddíl SK Prosek Praha pod vedením Tomáše Krajči, zde uspořádal turnaj pro nejmenší, jehož se účastnilo úctyhodných bezmála 100 hráčů...!

Hned v úvodu nás však přivítaly dvě poměrně chladné haly, což zaskočilo především Marťase. Nechal totiž doma tepláky a vymlouval se na maminku. V sedmi letech je mu to možné i věřit. Nebylo nic jednoduššího, než se zahřát pohybem. V hale, kde hrály kluci (kat.U9) se brzy oteplilo a navíc na podlaze byly položeny badmintonové koberce, takže kluci hráli jako v bavlnce... celý článek

fotogalerie | celý článek


3. 2. 2016

brandys

Přidány fotografie

23. 1. 2016

Salon republiky


22. 1. 2016

brandys

Přidány fotografie

14. 1. 2016

Valná hromada


12. 1. 2016

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Vyjímečná sezona 2016, která se v žákovských a juniorských kategoriích prvně v historii nehraje od podzimu do léta, ale od ledna do prosince, vyjímečně začala i pro náš oddíl.
   Na turnaji v Českém Těšíně (Memoriálu Standy Krauze 2016) o sobě dala velmi znatelně vědět naše nejlepší juniorka Míša Fuchsová, které se podařilo v současných 16-ti letech mezi dospělými obsadit 2.místo ve čtyřhře (společně s Bětou Bášovou) a 3.místo v mixu (společně s Pavlem Drančákem). Opravdu velmi dobrý počin...! Rád bych jen podotkl, že se naplňují slova mnoha odborníků, kteří již před lety Míše prorokovali skvělou "párovou budoucnost". Popřejme ji jen pevné zdraví a co nejvíce úspěchů nejen v dalších turnajích, ale především pak při startu na březnovém ME juniorů do 17-let v Polském Lubinu.
   Druhým skvělým výsledkem pro náš oddíl, ale především pro něho samotného, je vítězství v současnosti našeho nejmladšího benjamínka oddílu, teprve sedmiletého Kryštofa Ježka...! Ten v nedělním turnaji v Benátkách nad Jizerou dokázal bez ztráty kytičky, jako druhý nejmenší ve startovním poli, ovládnout kategorii U9. Nejdůležitějším okamžikem celého turnaje se nakonec stal hned úvodní duel, který se mu v samém závěru podařilo otočit ze stavu 17:19. Pro soupeře tak zbyla příčka stříbrná. Obrovská gratulace Kryštofovi k zisku jeho prvního poháru v životě (nikoli prvnímu vítězství) a zároveň i poděkování mě samotného, neb jsem z toho měl možná větší radost než on a tatínek dohromady. Ten na něho právem může být hrdý (jako já)...
   Do nadcházející sezony si dovolím Vám Všem popřát hodně pevných nervů a osobní pohody.
TomS.

fotogalerie


12. 1. 2016

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Těšínský pohár 2016, 9. 1. 2016 - dospělí

O generaci mladší teprve šestnáctiletá Michaela Fuchová po obnoveném zranění kotníku ukázala, že ženská čtyřhra může být pro fanoušky badmintonu zajímavou disciplínou. Spolu s Alžbětou Bášovou si osvojily moderní, útočně pojatý styl. Ve čtvrtfinále zvládly zápas nad párem Šárka Křížková – Petra Hofmanová 30:28 ve třetí sadě, v semifinále porazily loňské vítězky Polky Augustyn a Bienkovskou, až ve finále podlehly páru Magdaléna Lajdová – Denisa Šikalová

fotogalerie | výsledky


11. 1. 2016

brandys

Přidány fotografie

2. 1. 2016

Tradiční loučení s rokem 2015


21. 12. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Dne 5. 1. 2016 zemřel jeden ze zakladatelů naší TJ Emil Vařák.
Poslední rozloučení se bude konat 12. 1. od 11:15 h. v obřadní síni pardubického krematoria.

Pan Emil Vařák byl prakticky po celých 50 let existence jednoty jejím základním kamenem a dobrým duchem. Ač laik, osvojil si základy účetnictví a po dobu svého působení v TJ byl hospodářem a vykonával i spoustu drobné "neviditelné" práce – vedl evidenci členské základny, organizačně zajišťoval chod chalupy v Mladkově, držel každý týden službu v klubovně TJ apod. Ke každé z těchto, jinak asi dost nepopulárních činností přistupoval se zaujetím a obrovskou poctivostí a pílí. Kvůli svému zdravotním handicapu se nemohl naplno zapojovat do sportovních akcí, ale rád se zúčastňoval společných výletů, zapojoval se i do společenských akcí.
Za výbor TJ Sokol Polabiny bych přál každé jednotě takového člověka, na kterého je spolehnutí, který vždy hledá řešení a který nezná slova "nejde to, nechce se mi".

Emile jěště jednou ti naposledy za vše moc děkujeme a bylo nám opravdovou ctí s Tebou spolupracovat.

za TJ Sokol Polabiny Miroslav Janeček, předseda


21. 12. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

MČR U-15 Liberec 19.-20.12. 2015, titul Mistryně a vicemistryně ČR v U15 pro Pardubice

edvánoční víkend pořádal oddíl BK TU Liberec MČR v kategorii U15. Za náš oddíl odjeli bojovat Lucka Krpatová, Káťa Valentová, Lenka Kmoníčková, Michal Grund a Adam Ehm.
Adam s Michalem ve dvouhře a společně i ve čtyřhře vybojovali 9.-16.místo. Mix hrál Adam s Luckou a Michal s Lenkou, oběma smíšeným párům se vedlo stejně a skončili všichni na 5.-.8.místě. Kátě se v singlu o kategorii výše nevedlo a prohrála v prvním kole. Lenka první zápas vyhrála, ale ve druhém kole jí zatavila pozdější semifinalistka. Katka s Lenkou společně v dívčí čtyřhře vyhrály první zápas a v druhém kole bohužel narazily pozdější vítězky turnaje.
Lucka v singlu postupně vyřazovala svoje soupeřky až do finále, kde se utkala se svou deblovou spoluhráčkou, které podlehla. Titul Mistryně ČR si Lucka vybojovala s Katkou Zuzákovou ve čtyřhře, když ve finále porazily pár Mikelová-Čiháková.
Velká gratulace a poděkování všem za reprezentaci a předvedené výko
ny. mkrpi

fotogalerie | výsledky


14. 12. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

MČR U-13 ČESKÝ KRUMLOV 5.-6.12. 2015
"TAK MÁLO A TAK HODNĚ" aneb 4x STŘÍBRO a 1x BRONZ a to vše jen ve DVOU!!!
Ano, veleúspěšné MČR U-13 ve zkrácené sezóně pro roč. narození 2003 a mladší je již minulostí a mně nezbývá než vyzdvihnout výkony obou našich "klenotů" hájících pardubické barvy... celý článek

celý článek |fotogalerie


14. 12. 2015

brandys

Přidány fotografie

12. 12. 2015

Za Betlémy, tentokrát do Třebechovic


26. 11. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

TURNAJ TALENTŮ
Rychnov nad Kněžnou - 17. 11. 2015

Státní svátek připomínající již 27-mé výročí "osvobození" od komunismu a nesvobody, jela oslavit skupina našeho badmintonového potěru na turnaj východočeských talentů do Rychnova nad Kněžnou. Sjelo se zde velmi početné startovní pole, v němž se skvěly i naše klubové teplákovky, které tentokrát obléklo 6 žáčků, od benjamínka šestiletého Martina Hykla až po největšího bijce pardubických minižáčků Pavla Jeništu.
  Prvně jmenovanému se na turnaji dařilo nejvíce, neboť bez jediné porážky ovládl nejen kurt se sníženou sítí (velmi dobrý počin pořadatele), ale celou nejmenší kategorii badmintonových "jeslí" U7 a zvítězil. Věřím, že na první svou zlatou badmintonovou medaili bude zcela jistě vzpomínat...!!!... celý článek

celý článek |fotogalerie


25. 11. 2015

brandys

Přidány fotografie

21. 11. 2015

Česká Skalice


27. 10. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

GPC open U15 Astra Praha 24.10.2015
Výbornou konkurenci nabídnul další patnáctkový otevřený turnaj na Astře. Kromě zástupu nejlepších pražských badmintonistů přijeli třeba i z Klimkovic, Opavy, Rychnova, Kladna nebo Rožnova. Pardubické trio Lenka Kmoníčková, Petr Janoušek a Adam Ehm se zásadně dokázalo vklínit mezi ty nejlepší. Léňa potvrdila nesmírnou houževnatost a přivezla dvě třetí a jedno druhé místo. Stříbro získala ve dvouhře po nádherném třísetovém finále s domácí T. Kobylákovou. V mixu přidala bronz s Péťou J. a v deblu se Soňou Hořínkovou (Slovan Vesec) a mohla si zaslouženě přivézt diplom ze všech disciplin. Péťa Janoušek odehrál velmi pěkné singlové zápasy s těžkými soupeři. Po dvou třísetových bitvách s D. Slívou (Klimkovice) a Honzou Blažkem (Rychnov) vzdoroval důstojně i pozdějšímu vítězi Kulíškovi. Adam Ehm dosáhl také na třetí místo, ale jen v mixu (s domácí Hřebíkovou). Ve dvouhře mu obnovené zranění zad nedovolilo dohrát čtvrtfinále a do čtyřhry s Péťou ani nenastoupil.

Přesto nemůže být pochyb, že jedno druhé a pět třetích míst v takto nabité soupisce je rozhodně krásným úspěchem. Všem tedy patří dík a speciálně Adamovi přání brzkého uzdravení.

Martin J.

fotogalerie


27. 10. 2015

brandys

Přidány fotografie

24. 10. 2015

Sgrafita v Uhersku u Pardubic


26. 10. 2015

Dobrý den, v úterý 27.10.2015 se nebude konat od 19 do 20 hodin cvičení na Polabinské II., paní cvičitelka utrpěla zranění, které ji znemožňuje cvičit, o dalších termínech tohoto úterního cvičení budeme informovat. Za uvedený stav se Vám jménem TJ SPP omlouvám, Pavel Maděra.


23. 10. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

GPC open U15 Liberec 18.10.2015
Na sever Čech se vydala mlhavým podzimním ránem šestice pardubických badmintonistů. Z výsledků se dá poměrně dobře odečíst, jak turnaj pro naše hráče dopadl. Následuje alespoň malé shrnutí těch nejvýraznějších momentů:
Jedna výhra v mixu pro Aničku Všetečkovou a po zbytek turnaje velmi snaživý výkon, který už bohužel další vítězství nepřinesl. Kátě Valentové chyběla někdy energie dohrávat zápasy v druhém nebo třetím setu, ale přesto zaslouží pochvalu už jen za fakt, že pravidelně poráží starší soupeřky. Léňa Kmoníčková byla jednoznačně největší bojovnicí výpravy – zlato v singlu nebylo daleko. Michal Grund si zapsal povedenou smíšenou čtyřhru zakončenou výhrou, s dvouhrou už asi nemohl být spokojen. Péťa Janoušek odehrál vynikající mix, v ostatních disciplínách už se trochu hledal. Adam Ehm si naopak odvezl cenné zlato z dvouhry, když diktoval hru po celý turnaj a přehrál jistě všechny soupeře včetně frustrovaného Michala. Nutno poznamenat, že závěrečné čtyřhry už poznamenala celková únava, která se částečně projevila na i výsledcích. Díky všem!
Martin J.

fotogalerie | výsledky


13. 10. 2015

brandys

Přidány fotografie

10. 10. 2015

Brandýs nad Orlicí – 2. podání


12. 10. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

velký dětský badmintonový turnaj
10. 10. 2015 hala Univerzity Pardubice

Oddíl badmintonu uspořádal již 14. ročník tohoto turnaje pro děti. Celkem se zúčastnilo 77 hráčů a hráček, všichni si zahráli min 6 zápasů ... shrnutí

shrnutí |fotogalerie | výsledky


8. 10. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

GPB U17, 3.-4. 10. Astra Praha

Velmi úspěšné tažení našich hráček
Takto bych charakterizoval účast na turnaji Grand Prix kategorie B, který se uskutečnil v Praze na Astře. Tam totiž naše děvčata zúročila své dovednosti a výsledkově dokázala, že i na úrovni nejlepších v republice je třeba s nimi počítat.
Mezi chlapci se o body do žebříčku, díky nominačním kritériím, měl možnost porvat pouze Matěj Ehm, a to jen v párových disciplínách...celý článek

celý článek |fotogalerie | výsledky


5. 10. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

GPB U13, 26.-27. 9. Pardubice

K proběhmnutému turnaji lze napsat, že se jednalo o celkem masovou akci s počtem 127 hráčů !!!
která byla velmi úspěšně organizačně zvládnuta díky tradičnímu velmi početnému týmu z řad našich dětí a jejich rodičů.
Z výsledků lze vypíchnout především 2 zlaté medaile Adama Ehma, dalšího našeho oddílového pokladu a jeho mixové partnerky Káti Valentové.
Ta k uvedenému mixovému zlatu přidala stejný kov v deblu, jenž hrála s lanškrounskou Verčou Veselou. Škoda jen, že Kačenka nezvládla čtvrtfinálový zápas v singlu, protože i zde měla bezpochyby na medaili...!
V neposlední řadě nelze nepochválit i účast našeho badmintonového potěru, který v tak silné republikové konkurenci zatím jen sbírá první své zkušenosti, než nějaké blištivé kovy. A tak děvčata Apča Bártová a Kája Reimová, či sourozenci Vojtík a Jára Havlíčkovi s Vojtíkem a Honzíkem Rybyšarovými, jako i Pavlík Jeništa, Tomík Urbanec nebo Filda Slach a Domča Wsól (jinak řečeno "přípravka") snad jdou dobrým příkladem ostatním našim nadějím, které ještě účast na takovém turnaji teprve čeká. Doufejme... :-) :-) :-)
Všem uvedeným patří samozřejmě velké dík a možná i víc... TomS.

fotogalerie | výsledky


5. 10. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

I letos jsme se zúčastnili městských slavností
a rád bych tímto poděkoval Všem, kdo přišli náš oddíl prezentovat nebo jakkoli pomoci...!!!

 

fotogalerie


5. 10. 2015

letni turistický pobyt

Přidány fotografie

26. 9. 2015

Lesem do Uhlířských Janovic


18. 9. 2015

letni turistický pobyt

Přidány fotografie

16. - 22. 8. 2015

Letní pobyt Harrachov - foto Havránková

Letní pobyt Harrachov - foto Sudkovi

Letní pobyt Harrachov - foto Červenka

Letní pobyt Harrachov - foto Hervertová


17. 9. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

GPB U15 Most 12.-13.9.2015

Na turnaji kategorie B v hale Super Stars v Mostě se předvedla pětice pardubických hráčů. Výsledkově nejdál to podle očekávání dotáhla Lucka Krpatová, kdy potvrdila suverenitu ve čtyřhře dívek a s K. Zuzákovou bez ztráty setu ovládly celý turnaj. Méně úspěšná byla pro ni dvouhra, a po nevydařeném výkonu skončila ve čtvrtfinále...

celý článek |fotogalerie | výsledky


15. 9. 2015

jested

Cvičení žen v šk. roce 2015-16:

Přihlásit se stále můžete (zatím ještě volná místa) přímo na hodině konkrétního cvičení, respektive, před započetím této hodiny (rezervace místa na cvičení nelze z technických důvodů předem nijak zajistit).

Cena: 600 Kč/rok při jedné hodině týdně


10. 9. 2015

SPV - zahajujeme CVIČENÍ RODIČŮ S DĚTMI

v pondělí 21. 9. 2015 v 17 h. v tělocvičně Gymnázia Polabiny IV.

v úterý 22. 9. 2015 v 17 h. v tělocvičně ZŠ Polabiny II.

V obou oddílech jsou ještě volná místa, přihlásit se můžete na 1. hodině.


7. 9. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Czech Sokol Cup 2015 - Plzeň (4.9. - 6.9.2015)
Parádního úspěchu opět dosáhli naši čtyři reprezentanti na Czech Sokol Cupu, v soutěži družstev totiž vyhráli a znovu získali velký putovní pohár. Naši borci to dokázali ve složení Lucka Krpatová, Lenka Kmoníčková, Petr Janoušek a Michal Grund. Navíc se všichni prosadili i v jednotlivých disciplínách:
Lucka 1. místo singl i debl
Léňa 3. místo singl + 1. místo debl
Michal s Petrem 2. místo debl.
Gratulace k výbornému výsledku a ještě velké poděkování Miloši Grundovi za dopravu a podporu na turnaji.

fotografie


7. 9. 2015

Tak už se nám to opět rozjíždí...

Na prvním GP C U15 1. 9. v Hradci Králové jsem zvítězili skoro ve všech displínách, pouze dívky v deblu skončily "až" druhé. Gratulujeme. MK

výsledky


7. 9. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

a pár foteček z letního kepmu o prázninách

 

 

fotografie


1. 9. 2015

letni turistický pobyt

Přidány fotografie

29. 8. 2015

Kryté dřevěné lávky přes Úpici


21. 8. 2015
zapis

SPV - Zápis

Zápis do SPV se koná 9. září 2015, od 16.30 – 18.00 hodin v NOVÉ klubovně TJ Sokol - Nová 282, Polabiny II (Městská policie obvod II)

Roční poplatek: 700 Kč (+ 5 Kč nový člen).

U zápisu budeme vyžadovat rodné číslo dítěte!

leták k zápisu (DOC)


30. 7. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

příměstský tábor - Školička badminton
24.-28.8. 2015 - hala Univerzity

Pod vedením zkušených trenérů a hráčů budou hrát děti různé hry a budou se učit základy badmintonu.

Cena: 1500 Kč (vč. obědů)

podrobnosti


22. 7. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

velký dětský badmintonový turnaj
10. 10. 2015 hala Univerzity Pardubice

Oddíl badmintonu pořádá již 14. ročník tohoto turnja pro děti. Kategorie jsou U9, U11 a U13 a to dvouhry. Omezení není žádné, může se přihlásit kdokoliv, pouze je dán celkový max. počet přihlášených (130).

Ceny jsou připraveny pro všechny.

podrobnosti, přihlášky


21. 7. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Krátké ohlédnutí za uplynulou sezónou 2014–15
Skončila další sezóna a dostala se mě do ruky statistika medailí letošních mistrů republiky, tak jsem si řekl, že se na to podívám podrobněji a hlavně z našeho pardubického pohledu...

MK

celý článek

 

9. 7. 2015

letni turistický pobyt

Přidány fotografie

4. 7. 2015

Veselý kopec


9. 7. 2015

letni turistický pobyt

Přidány fotografie

6. 6. 2015

Suchý vrch


2. 6. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Letní olympiáda dětí a mládeže
Toto letní setkání mladých sportovců (koná se i zimní), konkrétně žáků základních škol, se konalo již po sedmé, poprvé se však mělo možnost představit i zápolení s opeřeným míčem. Hostitelem tohoto maratonu sportů se pro letošek stal Plzeňský kraj, jehož hlavní město se na celých 5 dní zahalilo do úžasné olympijské atmosféry.
Její nádech jsem měl tu možnost nasát spolu se čtyřmi hrajícími členy, naší badmintonové minivýpravy, již tvořili Káťa Stehlíková, Áďa Seibertová, Martin Siegl a Matěj Ehm... celý článek

celý článek|fotogalerie


29. 6. 2015

UPOZORNĚNÍ !!!

Vzhledem k výlukovému řádu se posouvá odjezd vlaku na sobotní akci (4.7.2015) z Vítanova do Hlinska. Odjezd z Pardubice v 7,10 hod. (původně 7,28 hod.), z Rosic 7,20 hod. Případné další informace sdělí vedoucí akce.

Kompletní jízdní řád výluk


23. 6. 2015

Přidán plán zájezdů na 2. pololetí 2015 (5,8 MB, doc).


23. 6. 2015

letni turistický pobyt

Přidány fotografie

20. 6. 2015

Krajem bratří Čapků


26. 5. 2015

letni turistický pobyt

Přidány fotografie

23. 5. 2015

Malá Skála


25. 5. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

O víkendu 9.-10.5.2015 Se uskutečnilo MČR kategorie U17 v Hradci Králové.

Oddíl TJ Sokol Polabiny Pardubice reprezentovaly tyto hráčky: Rozálie Bártová, Adéla Seibertová, Pavlína Krpatová, Michaela Fuchsová. A jak to dopadlo?

Rozálie Bártová:
Singl - vyřazení v prvním kole
Debl - s Pavlína Krpatová - vyřazení ve čtvrtfinále

Adéla Seibertová:
Singl - vyřazení v druhém kole
Mix - s jiří král vyřazení v prvním kole

Pavlína Krpatová:
Singl - vyřazení v prvním kole
Debl - s Rózou Bártovou - vyřazení ve čtvrtfinále
Mix - s Marekem Střelečkem (TJ Montas Hradec Králové) - vyřazení v druhém kole

Michaela Fuchsová:
Singl - vyřazení ve čtvrtfinále
Debl - s M. Zelinková (SK Prosek Praha ) - 2. místo
a zde chyběl jediný bodík k titulu mistryně ČR :(
Mix - s M.Hubáčkem (Sokol Radotín Meteor Praha ) - 3. místo

gratulujeme

výsledky


25. 5. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Trénink na Univerzitě

A díky Martinovi Krpatovi máme pár hezkých obrázků z nedělního tréninku na Univerzitě.

 

fotografie


11. 5. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Mistrovství České republiky U15
25. - 26. 4. Pardubice

Konečně se podařilo sestříhat oficiální videoreportáž z celého mistrovství, rozhovory, výsledky atd. (23 minut)


videoreportáž|výsledky
nové fotografie (Vánišová)| fotografie


11. 5. 2015

letni turistický pobyt

Přidány fotografie

9. 5. 2015

Údolím Krounky


3. 5. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

MČR U13 Orlová – 2.-3.5.2015

Jeden titul mistryně republiky, dvě stříbra
a tři br
onzové medaile do Pardubic!!!

Nejprestižnější turnaj pro nejmladší kategorii U13 hostila nepříliš dobře nasvícená hala ve vzdálené Orlové a z našich řad si v ní zahráli Kateřina Valentová, Lucie Krpatová, Adam Ehm a Petr Janoušek. Výsledkově to dopadlo někdy úplně naopak, než podle předpokladů a zkušeností z předchozích republikových klání...

celý článek|výsledky |fotografie


3. 5. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Mistrovství České republiky U15
25. - 26. 4. Pardubice

Další překvapení pro Vás přichystané...!!!
Na překrásných fotkách od Ireny Vánišové
by jste měli nalézt každého startujícího a nejen je...

Je zde 1234 fotek :)


výsledky |nové fotografie (Vánišová)| fotografie


30. 4. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

25.-26.4. 2015, Memoriál Patra Sima Liberec GPA

Výborného výsledku zde dosáhla Míša Fuchsová. Ve smíšené čtyřhře skončila s Jan Hubáček (TJ Montas Hradec Králové) ve druhém kole, v dvouhře došla až do čtvrtfinále a vrchom přišel v deblu s Alžbětou Bášovou (Sokol Radotín Meteor Praha) - vítězství !!!!!! :-). Je to její premiérové vítězství mezi dospělými a to jí je teprve 15 let :)).

výsledky | článek na czechbadminton.cz


30. 4. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Mistrovství České republiky U15
25. - 26. 4. Pardubice

odkaz na zprávy V1 (od 6:15 min.)


zprávy


29. 4. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Mistrovství České republiky U15
25. - 26. 4. Pardubice

Doplněno 301 fotografií :) doufám, že se každý najde :)


výsledky | fotografie


29. 4. 2015

letni turistický pobyt

Přidány fotografie

25. 4. 2015

Pardubická podkova


28. 4. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Mistrovství České republiky U15
25. - 26. 4. Pardubice

Přidány streamy celých finálových zápasů smíšené čtyřhry a dvouhra žen

Dvouhra dívek - finále
(Tereza Švábíková - Bára Hadáčková
21-10, 15-21, 21-9)Smíšená čtyřhra - finále
(Savin/Švábíková - J. Vajsejtl/Vacková / 21-1,6 21-12)
Čtyřhra dívek - finále

Švábíková/Járová - Hadáčková/Vacková /
21:12, 21:10

Dvouhra chlapců - finále

Cristian Savin - Marek Aubus / 21:11 a 21:13

 

 

 

Čtyřhra chlapců - finále
Marek Aubus a Martin Siegl - Jiří Král, Jiří Vajsejtl
14:21, 21:19 a 21:18


27. 4. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Mistrovství České republiky U15
25. - 26. 4. Pardubice

Historicky první mistrovství ČR v Pardubicích je minulostí...

Výsledkově dopadlo skoro vše dle papírových předpokladů, někteří favorité se někdy trochu trápily, ale nakonec vše zvládli :). Organizačně se snad také vše podařilo. K dobré dojmu z turnaje určitě pomohla i ideální hala na Dašické (zde děkujeme za velmi vstřícný postoj při přípravě haly), příjemným překvapením byla i návštěva v průběhu celého mistrovství.

Nakonec bych hrozně rád poděkoval všem za zdárný průběh, myslím tím hráče, diváky, hosty i organizátory, děkuji.

Fotografie budou doplněny zítra - jejich opravdu hodně, tak nám to chvilku zabere :) MaK.

výsledky


21. 4. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Mistrovství České republiky U15
25. - 26. 4. Pardubice

Minulá středa - Pardubické noviny :)


21. 4. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

10. Mednarodni Turnir Srebrna Žogica Lendave 2015 (Slovinsko) – 17.4.-19.4.2015
Malé lázeňské městečko Lendava, ukryté v koutě Slovinska, hostilo desátý ročník turnaje pro kategorie U11 až U19. Do měření sil s hráči Rakouska, Slovinska, Chorvatska, Slovenska, Maďarska a Česka se velmi úspěšně pustila pardubická trojice Lucka a Pavlína Krpatovy a Petr Janoušek. Hrálo se na osmi kurtech - dvouhry a čtyřhry od pátku do neděle.
Lucka (U13) našla v celém turnaji jedinou přemožitelku, a to Renatu Porthorszky z Maďarska, která ji přemohla nejprve ve skupině a potom ve finále, z čehož vyplývá zisk pěkného druhého místa. Péťa Janoušek (U13) skupinu ovládl, v pavouku ho ale ve čtvrtfinále zastavil po tuhém boji pozdější finalista. Pavlína v U19 si vcelku zkušeně pohlídala všechny soupeřky a beze ztráty setu celou kategorii ovládla. Gratulujeme!
Do čtyřher nastoupili naši reprezentanti v sobotním odpoledni. Lucka Krpatová si zahrála v páru s o dva roky mladší slovinskou spoluhráčkou Linou Pipan. V mixovém postavení, kdy Lucka obsluhovala zadní část kurtu nakonec spolu silou vůle ubojovaly i finále a odvezly si pohár za první místo. Ve stejném mixovém gardu nastoupil do čtyřhry v U15 Petr Janoušek, když záda mu kryl Martin Siegl z Osíka. Na to, že kluci spolu hráli poprvé, dostali se po sympatických výkonech až do semifinále – to už opanovali pozdější vítězové. Péťa s Martinem jim ale dokázali sebrat nejvíce bodů ze všech – všechna čest! Pavlína se svoji jmenovkyní Vackovou získala deblové stříbro, když ve finále se musely sklonit před dobrušskou dvojicí Veronik - Kubečková / Ostrá.
Zkušeností z utkání s neznámými soupeři opět přibylo, celkově se dá hodnotit tato zahraniční mise jako velmi úspěšná. Díky všem třem našim badmintonistům, samozřejmě i doprovodu a navíc i Karlu Kunderovi z Osíka za rady při zápasech.
Martin J.

výsledky | fotografie


14. 4. 2015

letni turistický pobyt

Přidány fotografie

11. 4. 2015

Z Berouna na Karlštejn


7. 4. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Vícemistři České republiky družstev žáků jsou z Pardubic :)

Jeden z dalších historických mezníků v dlouholeté historii oddílu, překročilo o velikonočním víkendu naše družstvo žáků, když se v Hustopečích stalo vícemistrem ČR v soutěži družstev.
Parta ve složení Adéla Seibertová, Rozálie Bártová, Lenka Kmoníčková, Lucie Krpatová, Matěj Ehm, Marek Vykydal a hostující Martin Siegl (Osík) a Marek Aubus (HK) vskutku skvělým výkonem oslnila nejednoho účastníka tohoto klání (míněno dospělého)...!!!
Myslím, že pro tentokrát se potvrdí rčení, že méně psáno a více řečeno, a tak si zde odpustím hodnocení jednotlivých výkonů a pokusím se "pouze", z mého pohledu však, o to nejpodstatnější, tedy o poděkování.

V prvé řadě tedy děkuji Všem jmenovaným, kteří to vlastně zařídili a vybojovali. Pak někomu, který tomu z mého pohledu nejvíce dopomohl a tím není nikdo jiný, než hlavní trenér Petr Báša...! V neposlední řadě tomu, kdo to celá ta dlouhá léta zastřešuje a trpělivě řídí, až to k tomuto úspěchu dokázal dotlačit. Není to nikdo jiný, než předseda oddílu Pepik Horáček. Samozřejmě bych nerad opomněl poděkovat všem ostatním, kteří se tomu jakoukoli měrou též snaží napomoci, ať již rodičům v pozicích řidičů, fanoušků, či fotografů, ale především též našemu největšímu sponzorovi ze soukromého sektoru Ondrovi Kubíkovi (f.Kovaz) a dále pak magistrátu města Pardubice za dlouholetou finanční pomoc bez které by to také šlo jen těžko.
Upřímně děkuji Vám všem, kterých se to týká a především jmenovaným hráčům za to, že jsem u toho mohl být. Děkuji za zážitek, který mi již zůstane na celý život.
TomS.

výsledky | fotografie

3. 4. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Mistrovstí Evropy juniorů - Lubin, Polsko

Výborného výsledku dosáhla naše hráčka Míša Fuchsová na právě probíhajícím ME juniorů. Společně v dvojici s Terezou Švábíkovou vypadly proti nejlepšímu anglickému páru Banerjee – Pugh v osmifinále. A ani zde si nevedly vůbec špatně, ve dvou vyrovnaných setech uhrály patnáct a šestnáct bodů – a především samy sobě dokázaly, že i s Angličankami, stříbrnými v soutěži družstev a nasazenými jako 3/4 v soutěži jednotlivců, se dá hrát.

stream celého zápasu | výsledky | fotografie


3. 4. 2015

letni turistický pobyt

Přidány fotografie

28. 3. 2015

Rozhledna Kaňk nad Kutnou Horou


30. 3. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Přípravky Český Krumlov - 28. 3. 2015

Na 1. kolo tradičního turnaje přípravek do Českého Krumlova vyrazila tentokrát pouze minivýprava Apolenka Bártová s řidičem. Pro Apču to byl vlastně první turnaj mimo východočeskou oblast. S trémou i soupeřkami se vyrovnala velmi dobře a kategorii U9 s přehledem vyhrála, když v celém turnaji, který se hrál na 5 kol Švýcarským systémem, neztratila ani set. Příští kolo turnaje přípravek pro kategorie U9, U10 a U11 se koná 25. dubna a třeba se nechají zlákat i další naši nejmladší. Myslím, že to v Krumlově stojí za to. LB

fotografie


30. 3. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

21.-22. 3.
Oblastní přebor GPC U13,15,17 a GPC U19fotografie| výsledky


25. 4. 2015

letni turistický pobyt

TURISTICKÝ ODDÍL u příležitosti 50. výročí založení
TJ Sokol Polabiny, Pardubice pořádá

36. ročník Pardubické podkovy

memoriál Vladimíra Čecha
25. dubna 2015, Slatiňany u Chrudimi a okolí

START: od 7:30 do 10:00 hod. – ŽS ČD Slatiňany
CÍL: do 17:00 hod. – MOTOREST BONET, T. G. Masaryka 786, Slatiňany
TRASY PĚŠÍ: 6, 11, 15 a 28 km (kratší trasy jsou vhodné pro děti v doprovodu rodičů)

LETÁK A TRASY(zip)|Leták (pdf)| trasy (pdf)


19. 3. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

14. 3. Donut Cup Kungota 2015 - Slovinsko
Pavlína Krpatová vyhrála mezinárodní turnaj ve slovinské Kungotě, jak ve dvouhře, tak i ve čtyřhře se spoluhráčkou Adélou Zuzákovou. Během turnaje ztratila pouze jediný set a to ve finále dvouhry s domácí slovinskou protihráčkou. MK

fotografie


17. 3. 2015

letni turistický pobyt

Přidány fotografie

14. 3. 2015

Rodný dům Jana Pernera


16. 3. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

OP družstev starších záků -
Hradec Králové - 14.3.2015

Finále oblastní soutěže družstev kategorie U15 přineslo opět potvrzení výborných výkonů obou našich družstev. Na mistrovství republiky se kvalifikovalo družstvo TJ Sokol Polabiny A ve složení: M. Ehm, M. Vykydal, M. Aubus, R. Bártová, A. Seibertová, A. Drnková. Družstvo B ve složení M. Grund, P. Janoušek, J. Lichý, T. Weinerová, L. Kmoníčková a K. Valentová obsadilo výborné druhé místo. Za oběma pardubickými výběry pak skončila družstva Rychnova n. Kněžnou A a Dobrušky. Gratulujeme družstvu A k postupu a všem našim reprezentantům za perfektní výkony.
Martin J.

fotografie| výsledky


13. 3. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Amatérský turnaj v badmintonu pro dospělé

Dne 7. března proběhl za účasti 61 hráčů již 16. ročník badmintonového turnaje pro neregistrované.

celý článek |výsledky | fotografie


2. 3. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

3. GP A U13 – PODOLÍ U BRNA, 28.2.-1.3. 2015
Na třetí republikový turnaj nejvyšší kategorie A přijela z Pardubic obvyklá čtveřice Kateřina Valentová, Lucie Krpatová, Petr Janoušek a Adam Ehm. Naši zástupci opět přivezli výborné výsledky...

celý článek | fotografie| výsledky
26. 2. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

GPA U15 v Orlové
Daleké, smogem začouzené a inverzí zahalené severomoravské městečko hostilo v pořadí již třetí "grandslam" této sezony. Přestože se, díky absenci několika nejlepších, do Orlové nesjela kompletní republiková špička, byly zde k vidění opravdové badmintonové bitvy. A nutno podotknout, že v mnoha případech se týkaly i našich bojovníků a bojovnic, kteří tam válčili v následujícím abecedním složení - Róza B., Matěj E., Michal G., Lucka K., Adéla S. a tentokrát i Tereza Weinerová...

celý článek | fotografie | výsledky


26. 2. 2015

letni turistický pobyt

Přidány fotografie

21. 2. 2015

Zimní procházka do Litomyšle


12. 2. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Další úspěch na mistrovství ČR

V Českém Krumlově se 7.-8.2.2015 konalo MČR U19. Z našeho oddílu si vybojovaly účast pouze děvčata M.Fuchsová a P. Krpatová. Vzhledem k jejich mládí je postup na tento turnaj úspěchem a o to víc potěší, když se Míša probojovala se Švábíkovou do nedělního finále, kde z důvodu nemoci musela zápas skrečovat.


fotografie| výsledky


11. 2. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Dětský turnaj HK - 7. 2. 2015
Uplynulý víkend se v Hradci Králové zúčastnila dětského turnaje takřka kompletní sestava naší přípravky, ve které chyběl pouze zvracející Filip Slach, ale navíc se přidala navrátivší se Áňa Všetečková.
Všem zúčastněným bych rád poděkoval za příkladné vystupování a reprezentování oddílu, za to, že se snažili ze sebe vydat maximum toho, co se dosud stačili naučit. Jsem rád, že se nějací pokračovatelé již načaté práce našli a již jen dodám:"vydržet, trénovat, makat a hrát, hrát a jen hrát..." :-) TomS.

fotografie


10. 2. 2015

Dobrý den, informujeme Vás, že v týdnu od 16. 2. 2015 do 22. 2. 2015 probíhají v Pardubicích Jarní prázdniny, což značí, že nefungují základní školy a tím jsou uzavřeny i jejich tělocvičny, proto také nebudou v tomto týdnu probíhat žádná cvičení.


15. 1. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Mčr dospělých karviná 30.1.-1.2.2015

Míša Fuchsová se na mistrovsí ČR dospělých probojovala do dvou disciplín a sice do debla s Ažbětou Bášovou (Sokol Meteor Radotín Praha) a do mixu s Martinem Heroutem (TJ Montas Hradec Králové).

V obou displínách se umístila na pěkném 5.-8. místě, což k jejímu věku (15 let) je výborné. MF

fotografie | výsledky

 

U příležitosti MČR dospělých se vyhlašoval badmintonista roku 2014, kam se Míša dostala alespoň do nominace na juniorku roku. MF
nominace |výsledky


5. 2. 2015

letni turistický pobyt

Přidány fotografie

31. 1. 2015

Zimní procházka podél Labe


23. 1. 2015

letni turistický pobyt

Přidány fotografie

15. 1. 2015

Valná hromada oddílu turistiky


15. 1. 2015

Družstva staršího žactva - Hradec Králové
Tento nabitý víkend se hrála v Hradci Královém družstva starších žáků. Za družstvo A nastoupil M. Vykydal, M. Ehm, M. Aubus, A. Seibertová, R. Bártová a A. Drnková. Za družstvo B: M. Grund, P. Janoušek, J. Lichý, T. Weinerová, L. Kmoníčková a K.Valentová. Družstvo A s přehledem porazilo Lanškroun, Hradec, Rychnov i Pardubice B a první místo bylo zaslouženě jejich, ale ani družstvo Pardubic B neprohrálo žádný zápas kromě Pardubic A a druhé místo je taky skvělé.


15. 1. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Mezinárodní turnaj smíšených družstev mladších žáků v maďarské Pécsi se těšil vynikající účasti a Češi byli u toho. Na turnaj Nations to Nations U13, kde s českými výběry hráli v minulosti Petr Martinec či Petr Koukal st., v konkurenci deseti družstev mj. z Maďarska, Srbska, Rumunska, Bulharska, Slovenska, Slovenska či Anglie znovu zavítali i čeští hráči. A nejenže zanechali po sportovní stránce velmi dobrý dojem, ale celý turnaj dokázali vyhrát.

celý článek | fotografie | výsledky


13. 1. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Těšínský pohár, 10. 1. 2015 - dospělí
Míša Fuchsová se o víkendu v Českém Těšíně zúčastnila turnaji dospělých a dostala se spolu s Alžbětou Bášovou až do finále čtyřhry, kde po velké bitvě podlehly polskému páru Kamila Augustyn (tato hráčkaje účastnicí olympijských her) Monika Bieńkowska a sice 17:21, 21:19, 21:19. Hezký článek je i zde.

fotografie | výsledky


6. 1. 2015

letni turistický pobyt

Přidány fotografie

27. 12. 2014

Tradiční loučení s rokem 2014


5. 1. 2015

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Jako každý rok, tak i na závěr toho minulého
jsme příchod vánočních prázdnin patřičně "oslavili"
a zavítal do našeho oddílu dokonce i Ježíšek.
Doufejme, že každému nadělil mnoho chuti do další "práce"... TomS

fotografie


16. 12. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

13. 12. 2014 Lasvit vánoční turnaj Liberec + GPC U13
Vykradli jsme Liberec!
Hráči našeho oddílu se již tradičně zúčastňují tohoto slušně obsazeného vánočního turnaje, letos již třetího ročníku. Z Pardubic brzo ráno vyrazili bojovat o body v U13 čtveřice Kačka Valentová, Lucka Krpatová, Petr Janoušek a Adam Ehm. Paralelně hraný turnaj pro mladší si přijeli zkusit další naši borci, a to konkrétně Vojta Havlíček v U9 a v U11 jeho bratr Jaroslav – z těchto kategorií výsledky nebyly v době psaní článku k dispozici...

celý článek | fotografie | výsledky


16. 12. 2014

Poslední cvičení PVŽ v roce 2014 proběhnou v týdnu od 15.12.2014, během Vánočních prázdnin je škola i školní tělocvična uzavřena (tj. v rozmezí 20.12.2014 – 4.1.2015). Cvičení PVŽ bude opět pokračovat v týdnu od 5.1.2015, těšíme se na Vaši účast.


16. 12. 2014

letni turistický pobyt

Přidány fotografie

22. 11. 2014

Orlické Hory


8. 12. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Zlatý úspěch MISTRŮ na GP A U15 V Hradci Králové
Ve zlatou medaili se proměnilo setkání rozdělené dvojice Lucie KRPATOVÁ a Marek AUBUS na GP A U15 v Hradci Králové, které se odehrálo tento víkend. Zmíněná dvojice nenašla ve startovní listině soupeře a s úsměvy na rtech si společně došli až do finále pro zlato, kde porazili pár Vajsejtl – Vacková ve třech setech 14-21 21-19 21-17. Lucie ke zlatu ještě přidala bronzovou medaili ve čtyřhře s Kateřinou Zuzákovou a dělené 5. místo ve dvouhře. Adéla Seibertová se v singlu probojovala na dělené 5.místo, v mixu s mosteckým Jirkou Králem došli až do čtvrtfinále, stejně jako v deblu s Bártovou. Róza Bártová prošla ve dvouhře do druhého kola, kde pak podlehla nasazené jedničce Fukalové a v mixu s Matějem Ehmem podlehli ve druhém kole zmíněnému páru Seibertová-Král. Marek Vykydal s Lenkou Kmoníčkovou podlehly v prvním kole páru Němcová – Šilhan.
Marek Vykydal v prvním kole přehrál Martina Štětinu a ve druhém podlehl nasazené jedničce, kterou byl Nikola Siviglia. Matěj Ehm podlehl Janu Janošíkovi v prvním kole. Marek s Matějem pak společně ve čtyřhře postoupili do čtvrtfinále, kde pak prohráli s nasazenými jedničkami Král – Vajsejtl. Děkujeme za reprezentaci a gratulujeme k dosaženým výsledkům.mkrpi

fotografie | výsledky


4. 12. 2014

Plán zájezdů na 1. pololetí roku 2015


1. 12. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

GP A U13 - ČESKÝ KRUMLOV, 29.-30. 11. 2014
…aneb opět skvělých pět medailí!

Druhý republikový turnaj U13 našemu oddílu přinesl zmíněných pět umístění na stupních vítězů, čili oproti prvním Áčkám jen drobná změna v jejich hodnotě. O úspěchy našeho oddílu se postaralo znovu kvarteto L. Krpatová, K. Valentová, P. Janoušek a A. Ehm...

celý článek | fotografie | výsledky


27. 11. 2014

letni turistický pobyt

Přidány fotografie

22. 11. 2014

Po stopách rodu Vršovců


20. 11. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Na celostátní turnaj U11 v Českém Krumlově, který se uskuteční příští víkend, byli z našeoho oddílu zařazeni do výběru Východních Čech Tomáš Urbanec a Pavel Jeništa. Gratulace nominovaným a přejeme mnoho štěstí. Přiložené foto je z mini herní a taktické přípravy s vedoucím výpravy Pavlem Maňáskem...
TomS.

fotografie


20. 11. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Svátečního dne jsme využili k prvnímu ostrému testování haly, ve které se bude v příštím roce hrát MČR U15.
Test prostředí, vč.zázemí a všech podmínek, především pak těch světelných, lze oznámkovat na výbornou...!!!
Přejme si, aby takto dopadlo hodnocení celého konání zmíněného šampionátu... :-)
TomS.

fotografie


20. 11. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

GP C U13, Rychnov, 15. 11. 2014
Druhý kvalifikační turnaj této sezony v kategorii U13 se odehrál v poklidném prostředí Rychnovského BR centra, které bylo jen na moment "ozdobeno" výměnou názorů koučů z řad, které nenesou znak Pardubic… J
Naši nejmladší hájili klubové barvy všemi svými schopnostmi a odměnou se jim stala 2 první místa a po jednom stříbrné a bronzové.

celý článek | fotografie


12. 11. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Já mu snad jednu fláknu cup
Hustopeče u Brna, 7. 11.2014

Tento víkend proběhla spousta důležitých a zajímavých sportovních klání a mezi nejvýznamnější (alespoň v našich očích) i 5. ročník badmintonového turnaje Já mu snad jednu fláknu Cup.

Toto mimořádně prestižní klání mezi oddíly TJ Sokol Polabiny Pardubice a VŠV Brno nezačalo pro náš oddíl zrovna nejlépe, oddíl Brna pro nás připravil hned ráno nemilé překvapení v podobě policejního passata, ale my jsme nic nezabalili a po obrovské bitvě jsme nakonec (po vyjasnění výskedků v restauraci) zvítězili poměrem 13 : 11 :))). A i v dalším kole ve sklípku jsme dobře reprezentovali náš oddíl.
Pro většinu zúčastněných tento turnaj zastínil i vítězné finále Fed Cupu 2014 - holky jste zase nejlepší, gratulujeme :). mk.

fotografie


12. 11. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Ilava Youth International 2014, 7.-9.11.2014

Tento víkend se Lucka Krpatová zúčastnila turnaje Ilava Youth International 2014, ve čtyřhře si společně s Kateřinou Zuzákovou došly až pro nejvyšší ocenění a ve dvouhře si Lucka vybojovala stříbro, když ve finále podlehla Kátě Zuzákové. Velká gratulace a poděkování za reprezentaci. mkrpi

fotografie | výsledky


12. 11. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Juniorské úspěchy na Slovensku.
YONEX SLOVAK JUNIOR CURCUIT 7.-9.11.2014

7.-9.11 2014 se na Slovensku uskutečnil YONEX SLOVAK JUNIOR CURCUIT. Z našeho oddílu se na tento turnaj vydala Míša Fuchsová a Pavlína Krpatová. Obě děvčata žádnou hanbu pardubickému badmintonu neudělala , právě naopak Pavlína vyhrála prní kolo dvouher a nestačla na J.Stanisz . Míša ve dvouhře skončila na pěkném 9-16 místě, ale velký úspěch dosáhla ve čtyřhře, kde skončila na fantastickém druhém místě.Cestou ke stříbru ve čtyřhře dívek Fuchsová se Švábíkovou mimo jiné zvládly dva těžké třísetové zápasy. Hned ve druhém kole porazily nasazený pár Magdaléna Lajdová – Denisa Šikalová 21:14, 15:21 a 21:14, v semifinále potom polskou dvojici Dabczynska – Goszczynska 21:11, 19:21 a 21:16. Ve finále se švýcarským párem Stern – Von Rotz to byly dva vyrovnané sety, oba ale pro sebe získaly soupeřky poměrem 22:20 a 21:17.

fotografie | výsledky


10. 11. 2014

letni turistický pobyt

Přidány fotografie

8. 11. 2014

Rozhledna Milíř


5. 11. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

GPA U19 PRAHA-VINOŘ 1.-2.11.2014 - další zlato!!!
Druhá série turnajů GRAND PRIX "A" kategorie do 19 let se o víkendu odehrála v Praze - Vinoř. Z Pardubic se ho zúčastnila naše hráčka Michaela Fuchsová, která v singlu obsadila 9.-16. místo, kde ji v druhém kole stopku vystavila Jana Slatinská (TJ Slovan Vesec). V mixu 5.-8. místo společně s Matějem Hubáčkem (Sokol Meteor Radotín) prošli až do čtvrtfinále, kde nestačili na pár Dominika Budzelová a Jan Somerlík (oba Sokol Klimkovice). V deblu dokázala zvítězit a odvezla si zlatou medaily spolu s Denisou Šikalovou (Benátky nad Jizerou ), kde ve finále přehrály pár Jana Slatinská (TJ Slovan Vesec) a Kristýna Brunátová (TJ Astra ZM Praha).

výsledky


31. 10. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

5 medailí nejmenších v Rychnově

Jak naše barvy v Českém Krumlově hájili naši nejlepší nejstarší žáci, tak v Rychnově nad Kněžnou naopak Ti nejmenší a s nimi i někteří, ti již pokročilejší.
Celé výpravě, ale i turnaji pak "kralovala" Lenka Kmoníčková, která zde ani zdaleka nenašla přemožitelku. V nejstarší kategorii děvčat ji ještě sekundovala Anička Drnková...

celý článek | fotografie | výsledky


29. 10. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

GP A U17 Český Krumlvo, 25. - 26. 10. 2014
Do Českého Krumlova se náš oddíl vydala reprezentovat pětice našich hráčů ve složení: Míša Fuchsová, Pavlína Krpatová, Adéla Seibertová, Róza Bártová a Matěj Ehm. Po náročné páteční 6,5 hodinové cestě plné aut a uzavírek, kdy jsme navíc absolvovali i tříkilometrovou lesní offroad vložku, si nejlepší výsledky na turnaji vybojovala Míša Fuchsová ve smíšené čtyřhře, kterou s Matějem Hubáčkem společně vyhráli a stříbro ve dvouhře. mkrpi.

fotografie | výsledky


29. 10. 2014

letni turistický pobyt

Přidány fotografie

25. 10. 2014
Kozlov Maxe Švabinského


24. 10. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Slovenia Youth International 2014
Naše Lucka Krpatová patřila na Slovenia Youth International 2014 mezi ty vyvolené, kteří si přivezli medaili. Pro Lucku to byla tentokrát medaile stříbrná, když ve finále podlehla srbské hráčce Mariji Sudimac 11:9, 10:11,10:11 a 10:11. Na turnaji se hrálo na zkušenou systémem
3 x 11, pro Lucku to nebyla dobrá volba pořadatele, tři body na opačnou stranu a vše bylo jinak :-) Turnaj to byl krásný a velmi náročný. Gratulace a poděkování Lucce patří právem. mkrpi

fotografie | výsledky


22. 10. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

17. - 18. 10. 2014
Češky vymetly Fredericii v Dánsku i

Díky ochotě a nabídce p.Novákové z Plzně jsme měli tu možnost vycestovat s Rózou Bártovou a Adélou Seibertovou na turnaj do dalekého Dánska. Po dlouhé a náročné cestě, nejprve vlakem do Plzně, ale především pak 12-ti hodinách autobusem, jsme dorazili do malebné pobřežní Fredericie. Zde nás přivítal naprosto neuvěřitelný sportovní komplex o šesti halách s min. 6-ti kurty v každé z nich…!!! V tamním labyrintu jsme strávili dva ze tří hracích dnů, přičemž ten zbývající v nedaleké Elbohallen o dvou halách s 12-ti kurty...

celý článek | fotografie


14. 10. 2014

letni turistický pobyt

Přidány fotografie

11. 10. 2014
Krajem malíře Jana Zrzavého


13. 10. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

11. - 12. 10. 2014 - 1.GPA U13 – Most
Výborný vstup do sezóny na republikové úrovni

Nejlepší mladší žáci z celé republiky si dali dostaveníčko na šesti kurtech v Mostě a to opět ve velké sportovní hale jako loni. Prostředí tedy parádní a výkony našich čtyřech pardubických badmintonistů taktéž. Jejich jména jsou: Lucie Krpatová, Kateřina Valentová, Adam Ehm a Petr Janoušek...

celý článek | fotografie | výsledky


7. 10. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Victor Croatian Junior 2014, 3.– 5.10.2014
turnaj BEC-B Victor Croatian Junior v Poreči

S krásným druhým místem v deblu se vrátila z Croatian Junior, turnaje evropského juniorského circuitového okruhu kategorie B naše hráčka Míša Fuchsová.
Dne 2.10.2014 se vydala na turnaj do Chorvatska, aby zde reprezentovala náš oddíl...

celý článek | fotografie | výsledky


7. 10. 2014

SPV - cvičení rodičů s dětmi

V pondělí 13.10.2014 ze nekoná cvičení rodičů s dětmi v ZŠ Polabiny IV z důvodu výměny oken tělocvičny.

Zájemci mohou přijít na náhradní cvičení v úterý 14.10.2014 od 17 hodin v tělocvičně ZŠ Polabiny II.

Od pondělí 20.10.2014 by cvičení už mělo probíhat podle původního rozvrhu.


6. 10. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Velký dětský badmintonový turnaj
kategorií U9, 11, 13
- 4. října Univerzita Pardubice

Náš oddíl pořádal tuto sobotu velký dětský badmintonový turnaj pro děti. Turnaje se zúčastnilo 78 dětí. Tímto všem zúčastněným děkuji a těšíme se zase za rok :)

výsledky a fotografie


6. 10. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Tuto sobotu se náš oddíl zúčastnil městských slavností na Pernštýnském náměstí.

 

fotografie


1. 10. 2014

letni turistický pobyt

Přidány fotografie

27. 9. 2014
Do Týnce i dál


23. 9. 2014

letni turistický pobyt

Přidány fotografie

13. 9. 2014
Krajem panství F. A. Šporka – II. díl


16. 9. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Minulý víkend se naše Lucie Krpatová vydala společně s Honzou Janoštíkem do chorvatského Zagrebu, aby změřili svoje nově získané síly se zahraničními soupeři. Oba si vedli lépe než výtečně a oba si po zásluze odvezli v kategorii U13 ZLATÝ HATRICK. V průběhu celého turnaje Lucie ani Honza neztratili ani jediný set. Lucie ve finále singlu doslova převálcovala nasazenou chorvatskou jedničku Iru MISIR 21:8 a 21:3 !!! Ve čtyřhře jí byla spoluhráčkou Marta VITEK z domácího zagrebského klubu a v mixu Honza Janoštík.

fotografie | video | výsledky


15. 9. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Velký dětský badmintonový turnaj
kategorií U9, 11, 13
- 4. října Univerzita Pardubice

Jako každý rok náš oddíl pořádá 4. října velký dětský badmintonový turnaj pro děti. Pro kategorii U13, to otevřené GP C. Je připraveno spousta cen, všichni jsou srdečně zváni.

propozice a přihlášky


4. 9. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

6.9. - 7.9.2014 - 19.ročník turnaje Benátecký pohár, Memorial Petra Martince st. turnaj - GP "A"

V pátek 5.9.2014 se vydala naše hráčka Michaela Fuchsová do Benátek nad Jizerou, aby se zde měla možnost kvalifikovat společně se spoluhráčkou Alžbětou Bášou (Sokol Radotín Meteor Praha ) ve čtyřhře žen do tohoto turnaje. Děvčatům se podařilo probojovat do dalšího hracího dne. V sobotu Míša s Bětkou odehrály krásné zápasy a jejich odměnou byl postup do nedělního semifinále kde je zastavila dvojice Eliška Maixnerová s Hanou Milisovou, přesto děvčata skončila na krásném 3. místě. Pro Míšu byla čest si zahrát po boku Alžběty Bášové (pětinásobné mistryně České republiky ve smíšené čtyřhře ) a postavit se zkušeným hráčkám na tomto turnaji.

výsledky


4. 9. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Czech Sokol Cup
Uplynulý víkend ve znamení babího léta trávila šestice Východočechů na tradičním zahajovacím turnaji sezony na našem území. Na něj naše výprava ve složení Martin Siegl, Marek Vykydal, Matěj Ehm, Michal Grund, Adéla Seibertová a Rozálie Bártová jela, m.j., vrátit putovní pohár, který minulý rok Pardubice vyhrály...

celý článek | fotografie | výsledky


4. 9. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

 

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Již tradičně poslední prázdninový víkend patřil oddílovému soustředění, při kterém souběžně proběhl i letní příměstský kemp badmintonové školičky. Na stejném místě, jako vždy, tedy v tělocvičně na Univerzitě, čítající 9 kurtů, potila trika větší polovina "A" týmu, větší polovina dětí z přípravky a několik nových zájemců z řad školičky.
Je smutné, že náš oddíl nedokáže dosáhnout 100% -ní účasti žactva, které, jak je zvykem v mnoha jiných oddílech, vypomáhá při výchově nové mládeže. Světlejším momentem je drobné navýšení počtu dobrovolných nahrávačů, či nahazovačů oproti loňsku, což každopádně prospělo všem zúčastněným.
I tak jsem přesvědčen, že v našich podmínkách bylo učiněno maximum, co je v našich silách, či schopnostech. Nová sezona o uplynulém víkendu vlastně již některým začala každoročním setkáním na Ilavě (článek, výsledky a fota jinde) a kolotoč turnajů se rozjíždí na plné obrátky.
Všem tedy přeji i štěstí v každém odehraném míči, samozřejmě především pevné zdraví, které jak již mnozí okusili na vlastní kůži, je tím nejdůležitějším základem k dosažení jakéhokoli úspěchu.
TomS.

fotografie


4. 9. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Ilava Open U11-17 30. - 31. 8. 2014
Dvoudenní mezinárodní turnaj kousek za hranicemi navštívili kromě domácích i špičkoví hráči z ČR, Polska a Maďarska. Turnaj měl tak na úvod sezóny výbornou úroveň a buďme rádi za to, že pardubičtí plejeři viditelně promluvili do konečného pořadí...

celý článek | fotografie | výsledky2. 9. 2014

letni turistický pobyt

Přidány fotografie

30. 8. 2014
Pod Jestřebími Horami


2. 9. 2014

deti

Zápis dětí do oddílu cvičení rodičů s dětmi

Oddíl sportu pro všechny Vás zve i v letošním roce na cvičení pro děti i rodiče.

Zápis proběhne ve čtvrtek 4. září 2014
od 16.30 – 18.00 h. v klubovně TJ Sokol Polabiny

další přihlášky budou možné ve cvičení podle volné kapacity.

Poplatek za školní rok pro 1 dítě je 700 Kč.

 


26. 8. 2014

letni turistický pobyt

Naše TJ s finanční podporou ÚMO Polabiny II. pořádá:

Dětské sportovní odpoledne

pondělí 8. 9. 2014 od 15:00 h.
na hřišti ZŠ Polabiny III.

- spousta disciplím pro děti a samozřejmě drobné odměny pro všechny :)

Srdečně zvemě všechny děti!

 


26. 8. 2014

letni turistický pobyt

Přidány fotografie

10.-16. 8. 2014
Letní pobyt Jetřichovice


5. 8. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Prázdninová badmintonová školička

Termín: 25. - 29. srpna 2014
Místo: hala Univerzity Pardubice na Cihelně
Pořadatel: TJ Sokol Polabiny Pardubice
Pro koho:
pro děti ve věku od 6 do 11 let
Kdy:
denně od 9:00 –11:00 hod. a 18:00 –20:00 hod.
Cena: 700 Kč /5 dní

Přihlášky:
e-mail: seibert-badminton@seznam.cz
tel.: 737 215 132

více zde


5. 8. 2014

jested

Přidány fotografie

2. 8. 2014
Zvičina na dohled


9. 7. 2014

jested

Přidány fotografie

5. 7. 2014
Kolem Nového Města nad Metují


26. 6. 2014

jested

Cvičení žen v ŠK. roce 2014-15:

Přihlásit se můžete přímo na hodině konkrétního cvičení, respektive, před započetím této hodiny (rezervace místa na cvičení nelze z technických důvodů předem nijak zajistit).

- Úterý 19-20 hod. ZŠ Polabiny II.
první cvičení + zápis dne 9.9.2014

- Pondělí 18-19 hod. ZŠ Polabiny III.
první cvičení + zápis dne 8.9.2014

- Pondělí 19-20 hod. ZŠ Polabiny IV.(Gymnázium)
první cvičení + zápis dne 8.9.2014

Cena: 550 Kč/rok při jedné hodině týdně


25. 6. 2014

jested

Přidány fotografie

21. 6. 2014
Broumovské skály


13. 6. 2014

jested

Přidány fotografie

7. 6. 2014
Dolní Libchavy

Trasa B: Dolní Libchavy - Brandýs n. Orlicí (14 km),
Trasa A: Dolní Libchavy - Brandýs n. Orlicí - Choceň (20 km).


4. 6. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Falco Cup Liberec - 31. 5. 2014
Poslední turnaj sezóny, a to regionální výběry U15, známé pod názvem Falco Cup, se již tradičně konal pod Ještědem.
A přestože se do Liberce tentokrát nesjela celá republiková špička, byly k vidění velmi zajímavé a atraktivní zápasy.
Za náš výběr Východních Čech se bila čtveřice ve složení Káťa Stehlíková z Lanškrouna, Martin Siegl z Osíka a Adéla Seibertová z Pardubic, stejně tak, jako Michal Grun
d...

celý článek | fotografie


4. 6. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

školička badmintonu - květen 2014
Květen, jakožto poslední měsíc naší badmintonové školičkové sezony, již tradičně patřil i mimo badmintonovým aktivitám. Letos tomu sice počasí nepřálo tak, jak by si někteří představovali, i přesto se nám však podařilo na závěr sezony absolvovat poměrně zajímavé činnosti. Nejprve si děti s poměrně velkou chutí zaskotačily na atletickém oválu a nejen na něm.
Následující týden jsme se místo plánovaného lanového centra dočkali dosti příjemného překvapení na pardubickém zámku a i pro mne to "bylo" poprvé v životě. Pak jsme se již tradičně projeli pod Kunětickou horu na výbornou zmrzku a počasí být lepší snad ani nemohlo. Další týden nám však počasí jakoukoli aktivitu naopak zhatilo úplně a tak nezbylo než se vyřádit až na posledním tréninku - tradičním turnájku dětí s rodiči.
Pevně doufám, že až na menší vyjímky si to dostatečně všichni užili.
Více snad netřeba komentovat - mnohé napoví přiložená fota. Za zmínku snad stojí účast dědečka Vojty a Honzy Rybyšarových na turnájku v porovnání s přesným věkovým protipólem Kryštofem Ježkem. Rozdíl ročníků narození mezi těmito dvěmi hráči si odhadněte každý sám. Doklad toho, že badminton je opravdu pro všechny věkové kategorie...!!!

Děkuji tímto mnohokrát Všem, kteří se podíleli na spolupráci s chodem školičky, poděkování rodičům za trpělivost a především dětem.
Ty jsou, jak známo (dle mého názoru), tím nejlepším, co na světě máme...!!! Na shledání v příští sezoně, či dříve, se těší... TomS.

fotografie


31. 5. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Junior Cup Kladno 2014: 5.4., 4.5. a 25.5.2014

V průběhu dubna a května 2014 se Tomáš Urbanec zúčastnil tří turnají v sérii Junior Cup 2014, který pořádal Badminton Club Kladno.
V katogorii U10 se umístil postupně na 6. místě (1. kolo), úžasném 2. místě (2. kolo) a pátém místě (3. kolo). Konkurence klubů z Liberce, Radotína, Nejdku, Prahy či Mostu byla silná a Tomáš se po závěrečném shrnutí a sečtení všech bodů nakonec umístil na 4. místě. Ve srovnání s loňským desátým místem je to slušný posun.
Příští rok se pokusí promluvit do výsledků kategorie U11.

fotografie


27. 5. 2014

Přidán program oddílu turistiky na 2. pololetí 2014


27. 5. 2014

Děti i rodiče z oddílu Sportu pro všechny si užívají posledních pár cvičení v tomto školním roce.
Děkujeme jim za jejich přízeň po celý školní rok a doufáme, že se s většinou z nich setkáme znovu v září 2014.
Zápis připravujeme na 4. září 2014 v 16.30 – 18.00 hodin v klubovně TJ Sokol Polabiny, Chemiků 129, Polabiny I.

Nové fotografie z cvičení rodičů s dětmi zde.


26. 5. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Nejen mládež vozí medaile z MČR
V sobotu 16.5.2014 se v Liberci konalo MČR veteránů a dva zástupci našeho oddílu si vedli skvěle.
Jindra Jebálek obsadil v kategorii 50+ pěkné třetí  místo ve dvouhře a druhé místo ve čtyřhře, když ve  dvouhře nestačil na legendu badmintonu Borise Kraise.  Josef Horáček získal stříbro v kategorii 55+ ve dvouhře, když prohrál  s Jirkou Parkánem. Ve čtyřhře skončil na třetím místě.

fotografie | výsledky


21. 5. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Dětský turnaj Lanškroun, 17. 5. 2014
Poslední dětský turnaj se každoročně pořádá v Lanškrouně, i když letos poněkud dříve než bývalo zvykem. Stejně jako minulý týden v Holicích, přijela početná družina našich nadějí v obdobném obsazení. Jelikož venku zrovna pěkně nebylo, nevadilo ani rodičům ani doprovodnému servisu, že jsme strávili skoro celý den v hale. V nejmladší kategorii U9 se podařilo vybojovat Denise Valentové bronz, za kluky zabojoval Pavel Jeništa a získal stříbro. V kategorii U11 jsme tentokrát vyšli naprázdno, zato v třináctkách se bojovalo o každé pírko. Díky netradičnímu systému, kdy se hrálo nejprve na jeden set do 30-ti a ze skupin postupovali pouze první dva, došlo k "bratrovražednému" souboji o postup v posledním zápase skupiny mezi Vojtou Rybyšarem a Jendou Lichým. Z něj vyšel vítězně Jenda, který tak bohužel svého deblového spoluhráče poslal domů. Do semifinále tak nastoupil proti domácímu Dajčarovi, který nakonec i celý turnaj vyhrál. Nezbývalo než se porvat o bronz a pokusit se zopakovat historii. Opět to byl Filip Pavlíček z Rychnova, se kterým svedl infarktový zápas na 3 sety. Tentokrát se hrálo do 21 a do 11 rozhodující set. Scénář byl identický jako již po několikáté a tak po prvním prohraném setu byly nervy na odchodu. Opravdu pohledný a vyrovnaný zápas, Jenda úspěšně zakončil a získal tak do sbírky další bronzovou medaili. Zlatou třešinkou na lanškrounském dortu, se blýskla Káťa Valentová, která ve finále ustála náročnou bitvu a vyválčila kov nejcennější. --JL--

fotografie


13. 5. 2014

jested

Přidány fotografie

10.5. 2014
Krajem lesů, kamene a lomů

a)Vrbatův Kostelec –z- na -m- Podskála –z- Venclovka -m- na –z- Skutíčko, Skuteč – neznačená lom Leštinka, Zvěřinův lom, Kaňon, Prosetín (17 km)
b) Vrbatův Kostelec –z-Skutíčko, Skuteč – neznačená lom Leštinka, Zvěřinův lom, Kaňon, Prosetín (9 km)


12. 5. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Ve čtvrtek 8.5. se konal v Holicích další dětský turnaj v kategoriích U9 – U13. Zúčastnila se ho i skupina pardubických nadějí a rozhodně oddílu neudělala ostudu. Celkem se podařilo našim získat kompletní sbírku medailí. Jelikož se kategorie dokončovaly i vyhlašovaly během turnaje, prvním úspěchem byla v nejmladší kategorii U9 bronzová Apolenka Bártová, kterou následoval také v U9 tentokrát zlatý Pavel Jeništa. V jedenáctkách skončila těsně "bramborová" Caroline Reimová a stejně tak Tomáš Urbanec. U13 hráli jen kluci a to Vojta Rybyšar, který také po náročném boji skončil na 4.místě. Posledním bojovníkem byl Jenda Lichý, jehož největším vítězstvím byl zápas s Filipem Pavlíčkem, který ho posledních pár turnajů vždy připravil o postup do finále. Tentokrát lítý boj zvládl a až posledním míčem ve třetím setu jej zdolal. Radost z tohoto vítězství "nezkazila" ani stříbrná medaile z finále, kde ho porazil Honza Dajčar z Lanškrouna. Na skvěle zorganizovaný a zajištěný turnaj se příště rádi vrátíme. Gratuluji všem účastníkům za skvělé výkony a rodičům díky za veškerou podporu.

Kompletní výsledky, foto i video na webu bkholice.cz

fotografie


5. 5. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

3. - 4. 5. 2014 - MČR U13 – Liberec
DVA TITULY MISTRYNĚ ČR z Liberce !!
Ten nejprestižnější turnaj pro nejmladší kategorii se letos konal pod Ještědem – ten se sice ukrýval v mlze, naši reprezentanti ale byli zase vidět. Bylo nás šest, můžeme říci naposledy v této sezóně: pro Michala Grunda a Lenku Kmoníčkovou to znamená posun do "patnáctek", Petr Janoušek a Lucka Krpatová by příští rok měli, jako služebně starší, zlepšovat letošní výsledky. Adam Ehm s Katkou Valentovou budou také nadále promlouvat do pořadí na republikové úrovni. Hlásí se někdo další?...
 
celý článek | fotografie | výsledky


9. 5. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Během velikonočních svátků se vydala naše hráčka Míša Fuchsová na pozvání pana Petra Koukala st. s několika dalšími hráči z ČR na tradiční a výborně obsazený mezinárodní turnaj OLVE nedaleko belgických Antverp. Zde se podařilo Míše společně se spoluhráčkou Kristýnou Brunátovou vybojovat stříbrnou medalii ve čtyřhře dívek U17.
 
článek na czechbadminton | fotografie | výsledky


5. 5. 2014

jested

Přidány fotografie

26.4. 2014
Po stopách 35. ročníku PP – memoriálu V. Čecha

a) Slatiňany -ž- zámek –z- Kočičí hrádek –m- Čertova skalka –ž- rozhl. "Bára" – m- Kosova Seč, Rabštejnská Lhota –ž- Dubinec rozc. –č- Čejkovice rozc. –z- Rabštejn, Perný rybník, Nad Monakem – neznačená – Monako –ž- Slatiňany (17 km)
b) Slatiňany –ž- zámek –z- Kočičí hrádek –m- Čertova skalka –ž- rozhl. "Bára", Pod Hůrou, Perný rybník –z- Nad Monakem – neznačená – Monako –ž- Slatiňany (12 km)


28. 5. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Slavnostní zakončení
badmintonové sezóny 2013–2014

proběhne v pátek 6. června 2014 od 17.00 h.
na hřišti v Rosicích nad Labem

vstupné: dospělí 120 Kč/děti 70 Kč
v ceně bude porce grilovaného prasátka :)
kdo by prásátko nechtěl má vstup zdarma

V areálu bude k dispozi i další občerstvení. Dále bude možno využít různá sportoviště, tzn. sportovní oblečení sebou :) bude se i sportovat (kdo bude chtít :)

Srdečně jsou zváni všechny děti i s rodiči a všichni členové oddílu s partnery.

Přihlášky: Závazné přihlášky do 25. 5.
na e-mail: zofri1@gmail.com (všichni) a dále je nutno zaplatit vstupné (pouze ten kdo chce grilované prase) buď na účet oddílu 2800111832/2010
(do poznámky napsat příjmení a počet osob) nebo na tréninku (také do 25. 5.).
 
plakátek (pdf)


30. 4. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

MČR U15, HK – Švábíková pohromou našich hráček
Mistrovství ČR v badmintonu kategorie dětí do 15-ti let, jehož hostitelem bylo pro letošek mechové město, se právem může chlubit, dle mého názoru, svojí kvalitou. A to jak po stránce organizační, tak především po stránce herní kvality...
 
celý článek | fotografie | výsledky


25. 4. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

18. 4. 2014 - Koledování v dánském Vejenu - ISCA Tournament 2014
Díky pozvání na doplnění týmu SuperStars Most vyrazily na turnaj v dánském Vejenu tři zástupkyně našeho oddílu – Lenka Kmoníčková, Lucka Krpatová a Pavlína Krpatová . Turnaje se zúčastnilo více jak 400 hráčů - z České republiky, Dánska, Norska, Německa, Litvy a bylo odehráno na 1000 zápasů. Hráči byli nasazováni podle výkonnosti do kategorií dle umístění v národních žebříčcích – Masters, A, B a C. Lucka a Lenka patří do věkové kategorie U 13 a dle výkonnosti byly zařazeny do skupiny nejlepších hráčů, stejně na tom byla i Pavlína, patřící do věkové kategorie U15...
 
celý článek | fotografie


22. 4. 2014

jested

Přidány fotografie

12.4. 2014 - Naše "Via Apia" poblíž Vamberka

a) Doudleby nad Orlicí –m- Vamberk, Dřevěný most –č- Na Vyhlídce, sv. Prokop – neznačená- "Císařská silnice" –z-na – ž- Chlum, Litice nad Orlicí –č- Divoké Orlice, Potštejn (18 km) b)Doudleby nad Orlicí -m- Vamberk, Dřevěný most –č- Na Vyhlídce, sv. Prokop –neznačená- "Císařská silnice" -z- na –ž- Chlum –z- na –č- Potštejn (15)km


10. 4. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

5. 4. 2014 - MČR družstev žáků - Benátky
Smutné Benátky
Na uplynuvší MČR družstev U15 odjížděl náš juniorský tým do Benátek nad Jizerou s velikými ambicemi.
Parta ve složení Martin Siegl (hostující z Osíka), Marek Vykydal, Matěj Ehm, Filip Oborník, Pavlína Krpatová, Michaela Fuchsová a Adéla Seibertová však roli jednoho z favoritů (nasazení jako č.2) bohužel nezvládla…
 
celý článek | fotografie | výsledky


21. 6. 2014

Dne 21.6.2014 byla v našem programu uvedena akce "Hanácké Athény - Kroměříž".
Tato akce bude zařazena později a místo toho připravila Alenka Nejezchlebová
náhradní program:
Kovářovou roklí na Hvězdu, termín konání: 21.6.2014, cílová žst.: Žďár nad Metují odjezd: Pardubice hl.n. Os 7.30, Rosice n.L. 7.35, přestup v HK na rychlík, přestup ve Starkoči na Sp. Trasa B (Duchna) - 16 km Žďár nad Metují žst. ž Police n.M. z Ochoz ž Hlavňov rybník č Kovářova rokle z Hvězda místní komunikace cca 0.7 km Hlavňov bus č Police n.M. m Velké Petrovice ž Police n.M. žst. Trasa A (Nejezchlebová) - 18 km Žďár nad Metují žst. ž Police n.M. z Ochoz ž Hlavňov rybník č Kovářova rokle z Supí hnízdo č Hvězda - Hlavňov - Pěkov - Pod Ostašem místní komunikace 2,2 km Žďár nad Metují ž Žďár n.M. žst.


2. 4. 2014

jested

Přidány fotografie

29.3. 2014 - Krajem panství F. A. Šporka

Černožice –m- Neznášov, Velichovky, Nouzov –m-Litíč, Kašov, Kuks (15 km)


2. 4. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

29-30. 3. 2014 - GPA U17 Brno Jehnice
Dalším turnajem pokračovala série áčkových turnajů v Brně. Tentokrát to byla kategorie U17. 
Opět se nám podařilo urvat jednu medaily :)...
 
celý článek | fotografie | výsledky


1. 4. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

29. 3. 2014 náš oddíl pořádal 15. ročník velkého amatérského turnaje pro dospělé.


celý článek | fotografie | výsledky


26. 3. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

22. 3. 2014 - Družstva U15 - Hradec Králové
Tento víkend proběhl oblastní přebor družstev U15. Naše dvě družstva obsadila 1. a 3. místo, gratulujeme.


výsledky | fotografie


6. 3. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

OP U13, U15, U17 a GP C U19
Tento víkend 15. - 16. 3. 2014 jsme pořádali oblastní přebory kategorie U13, U15 a U17. Naši hráči se opět neztratili.

výsledky U13, U15, U17, U19| fotografie


19. 3. 2014

jested

Přidány fotografie

15.3. 2014 - Z Brandýsa na Andrlův chlum

Brandýs nad Orlicí -č- pomník J. A. Komenského –m- Sudislav, Řetůvka, Vlčí studánka -ž- Andrlův chlum -z- Ústí nad Orlicí (hlavní nádraží) (16 km)


6. 3. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

1. 3. dětský turnaj U9, 11, 13 - Holice - aktualizace
O uplynulém víkendu bojovaly o medaile nejen nejlepší "třináctky", ale také náš badmintonový potěr.
V Holicích, pořadatelé tamního takřka čerstvě vzniklého oddílu, uspořádali opravdu krásný, pohodový turnájek pro začínající.
Velmi chválihodnou skutečností je nejen zájem, který naší nejmenší svou účastí projevili, ale především pak výkony, kterými se zde prezentovali....celý článek

celý článek | fotografie


3. 3. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

1. - 2. 3. 2014 - 3.GPA U13 – Brno - Jehnice
Na třetí republikový turnaj mladších žáků jsme tentokrát odcestovali na sever Brna a to opět v šestičlenné sestavě obvyklé z předchozích dvou áček. Pardubičtí hráči byli sice stejní, ale výkony se zčásti lišily...celý článek

celý článek | kompletní výsledky | fotografie
článek na stránkách badmintonového svazu


3. 3. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

GP A U15 ORLOVÁ LUTYNĚ
Minulý víkend se v Orlové za náš oddíl tohoto turnaje zúčastnily tyto hráčky: Michaela Fuchsová, Pavlína Krpatová a Adéla Siebertová. K nejlepším výsledkům patří první místo ve čtyřhře Míši Fuchsové a Pavlíny Krpatové a třetí místo obou ve dvouhře. Mkrpi

krátké video | kompletní výsledky | fotografie
článek na stránkách badmintonového svazu


18. 2. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

15.2.2014 Memoriál Z. Kožešníka – Liberec GPC U13
Sedmý ročník tradičního memoriálu přitáhl do Liberce necelých padesát hráčů a taky Adama Ehma, Lucku Krpatovou a Petra Janouška. Hrál se pouze singl a čtyřhra, na mixy nedošlo a tak pohodový turnaj skončil příjemně brzo – také díky plynulé organizaci pořadatelů. Konkurence byla slušná, obzvláště u kluků, takže si naši reprezentanti zahráli velmi slušně a všichni si odvezli nějakou tu medaili a cenu. Konkrétně: Adam Ehm + Petr Janoušek – 2. místo čtyřhra, Petr Janoušek – 2. místo dvouhra, Lucka Krpatová 1. místo dvouhra a čtyřhra. Díky!Martin J.

fotografie | kompletní výsledky


21. 1. 2014

jested

Přidány fotografie

15. 1. 2014 - Valná hromada 2014 oddílu turistiky


16. 1. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Český žákovský tým uspěl v Maďarsku.
Během uplynulého víkendu proběhl v maďarské Pécsi již tradiční mezinárodní turnaj družstev kategorie U13. Součástí týmu byla i naše Lucka Krpatová, která vyhrála všechny zápasy. O stříbru referuje Petr Koukal st.

celý článek | kompletní výsledky


14. 1. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

První turnaje GPC v letošním roce se konaly v Dobrušce 4.-5.1.2014.
Kategorii GPC U13 opanoval Ehm Adam, když vyhrál dvouhru, čtyřhru s Péťou Janouškem a mix s Káťou Valentovou. Ve dvouhře dívek si prví místo vybojovala Lenka Kmoníčková nad Káťou Valentovou a spolu také vyhráli čtyřhru. Tak že, první místa v U13 se přesunula do Pardubic. Ještě umístění dalších našich hráčů:
Jenda Lichý ve dvouhře 5. místo a 3. místo ve čtyřhře s Vojtou Rybyšarem. Musím pochválit maše mládí Vojtu Rybyšara a Tomáše Urbance za bojovný přístup ,ale zatím jenom 9.-16. místo.
V kategorii U15 si Adéla Seibertová zabrala všechna první místa - ve dvouhře ve čtyřhře s Káťou Stehlíkovou a v mixu s M.Sieglem, 3.-4. místo ve dvouhře patřilo N. Krpálkové a R. Bártové. L. Krpatová, T. Weinerová a K. Valentová se umístily na 5.-8. místě a L. Kmoníčková na 9.-16. místě. Z chlapců se nejlépe vedl Marek Vykydal, když ve dvouhře skončil na 3. místě ve čtyřhře spolu s M. Sieglem na .2 místě a v mixu s T. Weinerovou na 3. místě.
Také ostatní M. Ehm, A.Ehm, M. Grund a P. Janoušek odvedli perfektní výkony a umístění je v příloze výsledků.
V kategorii U17 si opět naše děvčata rozebrala medaile, když vyhrála R.Bártová a na druhém místě skončila A. Seibertová a na třetím N.Krpálková. JH.

fotografie | kompletní výsledky


9. 1. 2014

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Míša Fuchsová (TJ Sokol Polabiny Pardubice) se podívá na mistrovství Evropy do patnácti let ve Švýcarsku (Basilej) 14. - 16. 2. 2014.

A chcete vědět proč:
- párařka s velmi dobrým deblovým/mixérským pojetím
- největší pracant s příkladným přístupem (na soustředěních, turnajích atd.)
- medailové umístění na Suisse Open 2013 v mixu (s P. Beranem) a na turnaji ve Friedrichshafenu (s T. Švábíkovou)
- účast na dalších mezinárodních turnajích (Slovensko atd.).

Takto jí hodnotí šéftrenér české badmintonové reprezentace Tomáš Mendrek.

Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů. MK.

celý článek


7. 1. 2014

jested

Přidány fotografie

28. 12. 2013 - Loučení s rokem 2013

Blešno -z- Běleč nad Orlicí -č- Hradec Králové MHD
(10 km)


20. 12. 2013

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

15. 12. 2013 Lasvit vánoční turnaj Liberec (U9/10/11 + GPC U13)
Druhý ročník prosincového libereckého turnaje navštívilo v tomto předvánočním čase sedm hráčů z Pardubic. Tradiční šestku Adam, Michal, Lucka, Léňa, Péťa a Káťa doplnil v kategorii U10 i Tomáš Urbanec – ten po dvou výhrách byl vyhodnocen jako pátý, což je určitě pěkný výsledek. V U13 to dopadlo taky více než dobře, každý z hráčů si odvezl alespoň jednu medaili. Ostatně ve výsledcích to je všechno zdokumentováno. Hezký závěr roku a krásné svátky! Martin J.

fotografie | výsledky


6. 12. 2013

Přidán program oddílu turistiky na 1. pololetí 2014


2. 12. 2013

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

30.11.-1.12.2013 GPA U13 Most
Druhý celostátní turnaj kategorie A U13 proběhl v důstojném prostředí sportovní haly v Mostě. Na šesti kurtech bojovalo, stejně jako na předchozích "Áčkách" v Břeclavi, šest Pardubáků – konkrétně sestava L. Krpatová, L. Kmoníčková, K. Valentová, M. Grund, P. Janoušek a A. Ehm...

celý článek | fotografie | výsledky


29. 11. 2013

jested

Přidány fotografie

23. 11. 2013 - Chvaletická pahorkatina

a) Řečany nad Labem -neznačená- Mazánkova hájovna, rybník Černý, Zdechovice -ž- Zbraněves -z- Týnec nad Labem (16 km)
b) Řečany nad Labem -neznačená- Mazánkova hájovna, Zdechovice -ž- Chvaletice (10 km)


19. 11. 2013

https://picasaweb.google.com/112991759496199563127/2013_16_listopadu_CEZ_Arena_Pardubice#

Tuto sobotu 16. 11. dostal náš oddíl od magistrátu města Pardubice možnost, postavit 3 badmintonové kurty v ČEZ Aréně a mít zde jeden ukázkový trénink. Této možnosti náš oddíl využil a především za velké pomoci rodičů se podařila tato akce zrealizovat. A nebylo to úplně jednoduché :) bylo nutné naložit a převézt badmintonové koberce ze Sokola na Olšinkách do ČEZ Arény, zde je postavit o potom zase vše složit a odvézt zpět do Sokola).

fotografie


11. 11. 2013

turnaj_31_10_2009

ILAVA YOUTH INTERNATIONAL 8.-10-11.2013
Další účast na mezinárodním turnaji pro pardubické badmintonistky znamenal v kategorii U13 pro Lucii Krpatovou zlatou medali ve čtyřhře kde Lucka hrála se slovenskou hráčkou Terezií Mrázovou a stříbrnou medaili za dvouhru, kde ve finále podlehla výborně připravené hráčce Janě Adámkové. Pro Lenku Kmoníčkovou byl turnaj také úspěšný, sehrála mnoho velmi vyrovnaných utkání, jak ve dvouhře tak ve čtyřhře, kde se jí společně s běloruskou spoluhráčkou podařilo obsadit krásné 5. místo. V kategorii U15-dvouhra Pavlína Krpatová a Michaela Fuchsová skončili na 5.-8. místě a ve čtyřhře se společně probojovaly až do finále, kde podlehly dalšímu českému páru B.Ausbergerová a V. Srncová. K dosaženým výsledkům gratulujeme.mkrpi

fotografie | výsledky


11. 11. 2013

jested

Přidány fotografie

9. 11. 2013 - Mezi Divokou a Tichou Orlicí

a) Potštejn -z- Polom, Hájek -ž- Sudislav, Nasavrky, Sudičkova Lhota, Hemže, Choceň (21 km)
b) Potštejn -z- Polom, Hájek, Velká Skrovnice, Brandýs nad Orlicí (15 km)


11. 11. 2013

jested

Přidány fotografie

26. 10. 2013 - Údolí Doubravy

a) Ždírec nad Doubravou -ž- Pobočenský rybník -č- Nové Ransko, Sobiňov, Bílek, Sokolohrady, Točitý vír, Horní mlýn-č- Chotěboř -m- nádraží (18 km)
b) Chotěboř -m-Točitý vír -č- Bílek -z- Sokolovec, Horní mlýn -č- Chotěboř -m- nádraží (13 km)


11. 11. 2013

turnaj_31_10_2009

19.TEM SLOVENIA Youth International 2013 U11, U13 in U15 - Tohoto mezinárodního turnaje 18.-20.10 2013 se zúčastnily Adéla Seibertová, Michal Grund, Pavlína Krpatová a Lucie Krpatová. V silné konkurenci se nejvíce zviditelnila Lucie Krpatová U13, která ač mladší v kategorii si vybojovala 5.-8. místo v singlu a ve čtyřhře společně s Janou Adámkovou (Hořovice) se umístili na 2. místě. Gratulujeme.mkrpi

fotografie


25. 10. 2013

turnaj_31_10_2009

19.10. - 20.10. se v Českém Krumlově konal republikový turnaj GPA U17 v badmintonu. Z Pardubického oddílu TJ Sokol Polabiny se ho zúčastnily dvě děvčata M.Fuchsová a R. Bártová. M.Fuchsová společně s M. Hubáčkem z Prahy vyhrála smíšenou čtyřhru a ve dvouhře skončila na třetím místě. R.Bártova obsadila ve dvouhře deváté místo. Vzhledem k tomu, že obě děvčata ještě patří do kategorie U15 se jedná o výborný výsledek.

fotografie | výsledky


21. 10. 2013

turnaj_31_10_2009

19. 10. 2013 Hradec Králové GPC Open U13
Otevřená "céčka" sice do Hradce nepřilákala ty papírově nejlepší, ale konkurence pro naše nejmladší hráče byla více než slušná. Ovšem jen menšina z nich se dokázala zdárně poprat se zkráceným třetím setem do šesti bodů (hrály se pouze dvouhry). Všichni, až na Jendu Lichého, postoupili ze skupin. Nejdále to dotáhli Adam Ehm a Lenka Kmoníčková, kteří se obsadili dělené třetí místo, a chybělo málo, aby byli výše. Katka Valentová, Péťa Janoušek i Anička Drnková skončili v pavouku dříve než dva výše jmenovaní, přičemž ale všichni zahráli pěkné zápasy. Vítězi se stali Filip Marek z Liberce a Nela Němcová z Orlové. Martin J.

fotografie


21. 10. 2013

turnaj_31_10_2009

12.-13. 10. 2013 GPA U13 Břeclav
Na první turnaj GPA pro kategorii U13 v této sezóně se kvalifikovalo z Pardubic šest hráčů a hráček. Pro Lucku Krpatovou a Michala Grunda to nebyl první áčkový turnaj, pro zbytek osazenstva, čili Lenku Kmoníčkovou, Káťu Valentovou, Petra Janouška a Adama Ehma, to byla premiéra...

celý článek
| fotografie | výsledky


21. 10. 2013

jested

Přidány fotografie

12. 10. 2013 - Praha - 2. lekce

Albertov - Na Slupi (botanická zahrada), Vyšehrad (Slavín, chrám sv. Petra a Pavla, panorama) -Výtoň (8km)


7. 10. 2013

turnaj_31_10_2009

GP A U15 - Benátky n. Jizerou
Tento víkend se konalo v Benátkách GP A kategorie U15. Fantastického výsledku dosáhli i naše hráčky. Největší radost nám udělaly děvčata v čtyřhře, kde se podařilo Míše Fuchsové a Pavlíně Krpatové zvítězit, přestože ve finále museli odvracet i mečbol. V dvouhře skončila na druhém místě Pavlína Krpatová a hned za ní na 3.-4. místě Míša Fuchsová. Míše se dařilo i ve smíšené čtyřhře, kde společně s Martinem Kuralem (Plzeň) skončila na druhém místě. Gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci města i oddílu.

fotografie
| výsledky


3. 10. 2013

turnaj_31_10_2009

Pardubický badminton ve Švýcarsku
Turnaje Suisse Junior Open 2013 který se konal ve Solothurnu 26. - 29. 9. 2013, se zúčastnila v rámci českého národního výběru v kategorii do patnácti let hráčka TJ Sokol Polabiny Pardubice Míša Fuchsová. Hned první turnaj v rámci České reprezentace byl pro tuto mladou hráčku velmi úspěšný, protože si ze silně obsazeného turnaje odvezla dvě třetí místa. Ve čtyřhře spolu s T. Švábikovou a ve smíšené čtyřhře s J. Beranem.

Na fotce zleva M.Fuchsová M. Osičková -Repre trenérka a T. Švábiková

fotografie


3. 10. 2013

turnaj_31_10_2009

26. září se náš oddíl účastnil festivalu sportu v rámci městských slavností v Pardubicích na Pernštýnském náměstí. Škoda, že počasí moc nepřálo :(.


fotografie


1. 109. 2013

jested

Přidány fotografie

28. 9. 2013 - Do Kouřimi a třeba i do Lipan

a) Kouřim -z-město -č- Lipanská mohyla - neznačená - Třebovle, Miškovice -z- Vrbčany, Chotutice, Radim, Dobřichov, Pečky (21 km)
b) Kouřim -z- Klášterní Skalice, Vrbčany, Chotutice, Radim, Dobřichov, Pečky (15 km)


23. 9. 2013

turnaj_31_10_2009

21. září 2013 proběhl velký badmintonový turnaj pro děti v kategoriích U9-15. Účast byla opět výborná cca 150 dětí.


výsledky | fotografie


19. 9. 2013

jested

Přidány fotografie

14. 9. 2013 - Rumcajsova stezka

a) Libuň -m- Hvozdec -z- Pařezská Lhota, skalní hrádek Pařez -č- Na Stájích -z- Skalní hotel -ž- Prachov vstup -m- Prachov okraj -z- Přivýšina -m- Brada, Kbelnice, Jičín (15 km)
b) Jinolice -m- Borský rybník, Prachov vstup, Prachov okraj -z- Přivýšina -m- Brada, Kbelnice, Jičín (11 km)


10. 9. 2013

turnaj_31_10_2009

Czech Sokol Cup 2013, Plzeň
Úvodního turnaje sezony na našem území se zúčastnila i čtveřice našeho oddílu - Míša, Pavlína, Adéla a Michal.

Přestože se v Plzni nebojovalo o žebříčkové body, děvčatům se v kategorii U15 sjela takřka celá republiková špička...

celý článek | fotografie | výsledky


10. 9. 2013

jested

Přidány fotografie

3. 8. 2013 - Vzhůru na Kozákov

a) Semily -ž- Kozákov -č- Klokočské průchody -ž- Rotštejn -neznačená- Kvítkovice -m- ČD Karlovice - Sedmihorky (18 km) b) Semily -ž- Kozákov -m- ČD Karlovice - Sedmihorky (14 km)


9. 9. 2013

Oddíl Sportu pro všechny zahajuje cvičení od 16. září 2013. Stále jsou volná místa v oddílech rodičů s dětmi i předškolních dětí - přihlásit se můžete přímo v tělocvičně.


3. 9. 2013

turnaj_31_10_2009

turnaj_31_10_2009

turnaj_31_10_2009

Poslední prázdninový víkend patřil tradičnímu oddílovému soustředění, při kterém souběžně proběhl i letní příměstský kemp badmintonové školičky.
Tělocvična o devíti kurtech, plná nadšenců, kteří prázdninovou válendu vyměnili za pocení vlastních trik,
skýtala vskutku radostný pohled...!!! 17 minihráčů, 4 pokročilejších, 14 již zkušenějších dětí a především velmi početná skupina trenérů, nahrávačů & pomocníků (rodičů) 2x denně na dvě hodiny řádně vydýchla i tak velký prostor. Kvalitu této přípravy snad pomohou stvrdit výsledky, které budeme od nadcházející sezony opět očekávat. Nicméně si myslím, že v našich podmínkách bylo učiněno takřka maximum k dosažení co možná nejlepšího. Jak který hráč do toho vložil, či nevložil, nechť posoudí sám... :-) Nová sezona o uplynulém víkendu turnajem na Ilavě vlastně již některým začala, o nadcházejícím víkendu se kolotoč turnajů rozjede na plné obrátky (Teplice, Plzeň).
Všem tedy přeji max. úspěchů, ale především pevné zdraví, neboť bez něho to jde opravdu velmi, velmi ztuha. TomS.

P.S.: Upřímně gratuluji Míše F. a Pavlíně K. k zařazení do širšího kádru jiniorské reprezentace.
Pro náš oddíl je to bezesporu jeden z největších dosažených úspěchů...!!!

fotografie


2. 9. 2013

jested

Přidány fotografie

31. 8. 2013 - Záhořanský potok

a) Luka pod Medníkem -m- rozhledna "Pepř", Jílové u Prahy -z- Libeř -m- Libřice -č- Davle (17 km)b) Jílové u Prahy ČD -z- Borek, Jílové u Prahy, Libeř -m- Libřice -č- Davle (15 km)


23. 8. 2013

LTP

21. září 2013 pořádáme již 14. ročník velkého badmintonového turnaje pro děti v kategoriích U9-15.

 

propozice


23. 8. 2013

LTP

Přidány fotografie

10-16. 8. 2013 - Letní pobyt - Jeseníky


20. 7. 2013

jested

Přidány fotografie

20. 7. 2013 - Náchodsko

Náchodsko
a) Starkoč -m- Kramolna -č- rybník Špinka, rybník Brodský, Červený Kostelec (18 km)
b) Starkoč -m- Kramolna -č- rybník Špinka -m- Olešnice - (12 km)


9. 7. 2013

jested

Cvičení žen v ŠK. roce 2013-14 budou zahájena:

- Úterý 19-20 hod. ZŠ Polabiny II.
první cvičení + zápis dne 10.9.2013

- Pondělí 18-19 hod. ZŠ Polabiny III.
první cvičení + zápis dne 9.9.2013

- Pondělí 19-20 hod. ZŠ Polabiny IV.(Gymnázium)
první cvičení + zápis dne 9.9.2013


9. 7. 2013

jested

Oddíl sportu pro všechny zve děti i rodiče do oddílů rodičů s dětmi a předškolních a nejmladších školních dětí. Zápis proběhne ve čtvrtek 5. září 2013 v době od 16.30 do 18 hodin v klubovně TJ Sokol (Chemiků 129, Polabiny 1).


9. 7. 2013

jested

Přidány fotografie

6. 7. 2013 - Josefovské kasematy u Jaroměřeu

Prohlídka pevnosti a kasemat se svíčkou v ruce - lapidárium M. Brauna - vojenský hřbitov


2. 7. 2013

jested

Přidány fotografie

22. 6. 2013 - Na Ještěd pěšky nebo lanovou dráhou

a) Liberec - MHD Hor. Hanychov -č- Pláně pod Ještědem, Ještěd (1012 m) Tetřeví sedlo, Malý Ještěd, Křižanovské sedlo, Kryštofovo údolí žst. (15 km)
b) Liberec - MHD Hor. Hanychov - lanovkou Ještěd -č- Tetřeví sedlo, Malý Ještěd, Křižanovské sedlo, Kryštofovo údolí žst. (10 km)


11. 6. 2013

turnaj_31_10_2009

8.-9. 6. 2013 Mini Cup U11 – Ilava, Slovensko

Ilavskému turnaj družstev a jednotlivců pro jedenáctileté letos neodolali Petr Janoušek a Lucka Krpatová. Pro soutěž družstev sestavili tým s názvem "Perníkári východu" a nás, východočechy, doplnila dvojice z Východního Slovenska, a to konkrétně hráči PBA Prešov Boris Karpják a Julka Chmurovičová, která nám pomáhala už na podzim 2012 v Českém Krumlově..

celý článek | fotografie


11. 6. 2013

teplice turisti

Přidány fotografie

8. 6. 2013 - Teplické skály

a) Teplice nad Metují nádr. -m- Teplice -z- skalní město, Čapí vrch, Skály -ž- Teplice nad Metují (16 km)
b) Teplice nad Metují nádr. -m- Teplice -z- Nad Kamencem -m- Skály -z- Čapí vrch a zpět -ž- Teplice nad Metují (13 km)


4. 6. 2013

turnaj_31_10_2009

turnaj_31_10_2009

turnaj_31_10_2009

Ti nejmenší v Lanškrouně
Jedním z posledních turnajů sezony, byl na den dětí m.j. i dětský turnaj v Lanškrouně, na který odcestovalo 9 našich nejmenších školičkových zástupců. Pro většinu z nich to byla dokonce první turnajová zkušenost...!!!
Turnájek byl provázen velice pohodovou, poklidnou až, řekl bych, rodinnou atmosférou, a zároveň deštivým počasím, takže jsme si sobotu v hale pod střechouch pěkně užili. Všichni, dle mého soudu odvedli na kurtu to, co umějí, což pro další tréninky neznamená nic jiného, než se začít učit, že na turnaj si nejedeme se soupeřem "pinkat" jako na tréninku... :-)
Zvláštní vzkazy : Sváťo - jsi u mě chlap, za to, že jsi se na kurt dokázal vrátit.
Tome - občas nevyjde los, neznamená to tedy, že Ti, co skončí před Tebou jsou vždy lepší.
Každopádně Všem zúčastněným uděluji velikou pochvalu především za bojovnost, ale i za pěknou reprezentaci oddílu...! Už se těším, až společně v nové sezoně tréninky a turnaje pěkně rozjedeme... TomS.

fotografie


3. 6. 2013

Přidán plán zájezdů na 2. pololetí 2013


3. 6. 2013

Přidány fotografie

25. 5. 2013 - Z Václavic přes Peklo do Náchoda

a) Václavice -z- Peklo -č- Dobrošov chata -m- Dobrošov pevnost -z- Běloves lyžařský vlek -m- Náchod (17 km)
b) Václavice -z- Peklo -č- Dobrošov chata, Náchod (13 km)


3. 6. 2013

turnaj_31_10_2009

1. 6. 2013 Astra Praha U9/10/11

K závěru sezóny patří pražský turnaj na Astře a pardubičtí na něm už několik let nechybějí. A opět jsme měli zástupce ve všech třech kategoriích. ...
Martin J.

celý článek| fotografie

28. 5. 2013

turnaj_31_10_2009

Nejlepší "třináctky" jsou z Východních Čech
Na závěrečný turnaj sezony, kat.U13, kterým jsou tradiční regionální výběry v Českém Krumlově, náš výběr odjížděl v nejsilnější možné sestavě – tedy Adéla Seibertová (Pce), Kateřina Stehlíková (Lanškroun), Róza Bártová (Pce), Martin Siegl (Osík), Marek Vykydal (Pce) a Marek Aubus (HK)...

celý článek| fotografie


27. 5. 2013

VH

Přidány fotografie

11. 5. 2013
Na srdce jsou Poděbrady a na pivo žízeň

Na srdce jsou Poděbrady a na pivo žízeň
a) Kolín -č- U starého Labe, Libický luh, Libice nad Cidlinou, - most, soutok Labe a Cidliny, Poděbrady (19 km)
b) Velký Osek -ž- Libický luh, -č- Libice nad Cidlinou, -most, soutok Labe a Cidliny, Poděbrady (10 km)


20. 5. 2013

MČR družstev Český Krumlov
V sobotu a v neděli 18.-19. 5. 2013 se v Českém Krumlově konalo mistrovství České Republiky starších žáků. Naše družstvo ve složení M. Fuchsová, P. Krpatová, A. Seibertová, M. Vykydal, F. Oborník a hostující M. Bednář z Lanškrouna začalo první zápas smolně proti Benátkám a prohra 6:1 byla po vyrovnaném boji dost tvrdá a jak se nakonec ukázalo také nešťastná. V druhém zápase jsme perfektním výkonem porazili Most 4:3 a v posledním zápase jednoznačně Židlochovice 7:0 a věřili jsme v postup mezi první čtyři týmy. Bohužel nás Benátky svojí velkou prohrou s Mostem posunuly díky rozdílu dvou setů do druhé skupiny kde jsme v neděli hráli o 5.-8. místo. Nejdříve jsme jednoznačně porazili Nejdek a v dalším zápase nestačili na Astru Praha. Za celkové šesté místo v silné konkurenci musím všem poděkovat a že jsme porazili druhý Most nás musí alespoň těšit. J. Horáček

kompletní výsledky


20. 5. 2013

turnaj_31_10_2009

 

turnaj_31_10_2009

Jako každý rok, tak i letos má naše badmintonová školička na závěr sezony do svých úterních tréninků zařazeny velmi oblíbené činnosti. Již jsme se byli proběhnout na atletickém oválu na Olšinkách. Letos dokonce s velkým ohlasem, neb šlo o vzájemné soupeření. Skok z místa, skok daleký, běh 250 m a sprint 60 m – vše soutěžně, takže nikterak jen na oko.
Tento týden jsme za nádherného počasí a s rekordní účastí (POZOR – i rodičovskou) provětrali kola a slabounkých 14 km v pohodě ušlápli i ti nejmenší. Cestou se nám do objektivu dokonce připletl jeden bruslařský zbloudilec… :) Příští týden se chystáme na lanové centrum, tak předpokládám, že si to děti opět do sytosti užijí. Chválím Všechny rodiče, kteří se aktivně připojují…!!! TomS.

fotografie

13. 5. 2013

turnaj_31_10_2009

11. 5. 2013 Super Stars Cup Most U9/11
Turnajů pro "jedenáctky" letošní sezónu znatelně ubylo, děti tohoto věku se proto těšily na tradiční mostecký turnaj. Pět kurtů přivítalo i tři hráče z Pardubic, kteří v tom dobrém slova smyslu potvrdili renomé našeho klubu. Ve skupinách se hrálo do patnácti bodů na dva sety, v pavouku už klasicky na dva vítězné do jedenadvaceti a tam se ukázalo, kdo má jak natrénováno...

celý článek| fotografie


2. 5. 2013

turnaj_31_10_2009

Stříbrný a bronzový vítr z MČR U15 v Plzni
V sobotu 27.4. a v neděli 28.4. se v Plzni konalo Mistrovství České republiky v badmintonu starších žáků. Ve čtyřhře si skvělě vedla naše dvojice M. Fuchsová s P. Krpatovou, nakonec vybojovali skvělé druhé místo a stříbrné medaile jsou určitě zasloužené za poctivou práci během celé sezony. Ve dvouhře skončila M. Krpatová a P. Krpatová na pěkném 5. - 8. místě a A. Seibertová na 9.- 16. místě. Další tentokráte bronzovou medaili si M .Fuchsová společně s Vojtou Járou z Prahy vybojovala ve smíšené čtyřhře. Hráčkám k velkému úspěchu gratulujeme.

fotografie| kompletní výsledky


29. 4. 2012

Cvičení ve školním roce 2012-2013 budou ukončena:
Pondělí 19-20 hod. ZŠ Polabiny IV.(Gymnázium), poslední cvičení dne 24.6.2013
Pondělí 18-19 hod. ZŠ Polabiny III., poslední cvičení dne 27.5.2013
Úterý 19-20 hod. ZŠ Polabiny II., poslední cvičení dne 28.5.2013

29. 4. 2013

VH

Přidány fotografie

27. 4. 2013 - Horolezecká skála u Pašinky

a) Ratboř -m- Pašinka - neznačená horolezecká skála -m- údolí Polepského potoka, Kolín (12 km)
Trasu a) možno prodloužit po -ž- do Starého Kolína


29. 4. 2013

VH

Přidány fotografie

24. 4. 2013 - 35. PARDUBICKÁ PODKOVA

Start ve Slatiňanech na nádraží ČD v 7.00 - 9.30,
cíl ve Slatiňanech v motorestu "Bonet" do 17.00
Pěší trasy 9, 15, 28 a 33 km


18. 4. 2013

VH

Přidány fotografie

13. 4. 2013 - Čížkovy kameny

a) Velké Svatoňovice -m- Sedmidomí -ž- jižní Čížkovy kameny -z- severní Čížkovy kameny, Lhota -č- Markoušovice, Na Horách, Malé Svatoňovice (20 km)
b) Velké Svatoňovice -m- Sedmidomí -ž- jižní Čížkovy kameny -z- severní Čížkovy kameny, Lhota -č- Trutnov střed (14 km)


18. 4. 2013

VH

Přidány fotografie

30. 3. 2013 - Českomoravské pomezí

a) Svitavy - naučná stezka (NS) - U Trojice, -z- Kukle, pramen Svitavy -m- rybník Rosnička, Svitavy (19 km)
b) Svitavy zastávka -ž- Na Stráni -z- Kukle, pramen Svitavy -m- rybník Rosnička, Svitavy (15 km)


9. 4. 2013

turnaj_31_10_2009

V sobozu 6. 4. 2013 se konalo v Dobrušce druhé kolo smíšených družstev starších žáků. Po prvním kole naše družstvo A bylo na prvním místě a družstvo B na pátém místě. Po perfektním výkonu hlavně se silným družstvem Dobrušky si družstvo ve složení M.Fuchsová, P.Krpatová, A.Seibertová, M.Bednář, F.Oborník a M.Vykydal vybojovalo z prvního místa postup na Mistrovství České republiky...

celý článek | fotografie


9. 4. 2013

turnaj_31_10_2009

Victor Junior Cup 2013 Berlin, 29.-31.3.2013
Nápad strávit sluncem prozářené Velikonoce v krásném Berlíně se začal rodit těsně po Novém roce. Volání dálek vyslyšeli z pardubických hráčů Marek Vykydal, Adéla Seibertová, Petr Janoušek, které doplnili naši známí z kraje: Katka Stehlíková a Martin Siegl, a společně s Pražáky z Proseka i Míša Fuchsová...

celý článek | fotografie


2. 4. 2013

turnaj_31_10_2009

ISCA Festival 2013 v Dánsku se pro naše hráčky proměnil v sedminásobnou zlatou koledu. Díky pozvání Super Stars Most se ve dnech 28.-30.3. 2013 zúčastnily badmintonového festivalu tři naše hráčky v U11 A Lucka Krpatová, v U13 B Lenka Kmoníčková a v U15 A Pavlína Krpatová...

celý článek | fotografie


2. 4. 2013

POZOR! Dnes 2. 4. 2013 se ZŠ Polabiny II. ruší cvičení žen - Zumba (19.00-20.00 h.), tímto se všem omlouváme. TJ Sokol Polabiny.


21. 3. 2013

VH

Přidány fotografie

16.3. 2013
První jarní výšlap - Praha Břevnovský klášter

První jarní výšlap - Praha Břevnovský klášter
Areál nejstaršího kláštera, Bílá Hora, Letohrádek Hvězda


21. 3. 2013

turnaj_31_10_2009

GPA U13, Brno, 16.-17. 3. 2013
Poslední turnaj GPA této sezony, který hostila brněnská hala v Jehnicích, opět prověřil konkurenceschopnost našich svěřenců v porovnání s ostatními z celé republiky. Myslím, že i tentokrát naše děti na kurtech zanechaly výraznou pardubickou stopu...

celý článek | fotografie | výsledky


19. 3. 2013

turnaj_31_10_2009

BWF Israel Junior International 2013
Díky pozvání a nabídce Super Stars Most na doplnění týmu (Veronika Koldová U19, Samuel Repiar U19, Veronika Dobiášová U15 a Jakub Cach U13), se na turnaj do Izraele vydaly dvě naše hráčky Pavlína Krpatová U15 a Lucka Krpatová U11...

celý článek | fotografie | výsledky


7. 3. 2013

turnaj_31_10_2009

Historickou událostí našeho oddílu bylo v uplynulém víkendu pořádání turnaje Grand Prix A, který se svou úrovní řadí hned po bok nejdůležitější badmintonové domácí soutěže, a tou je Mistrovství ČR. A tak se do Pardubic sjeli Ti nejlepší z celé republiky v kategorii U15, aby mezi sebou svedli nelítostné boje, byť v mnoha případech se svými velmi dobrými kamarády...

 

celý článek | fotografie | výsledky


25. 2. 2013

turnaj_31_10_2009

Tuto sobotu náš oddíl pořádal již 14. ročník velkého amatérského turnaje pro dospělé.

Nakonec dorazilo 70 hráčů a hráček a všichni si zahráli 6 zápasů.

fotografie | výsledky


25. 2. 2013

turnaj_31_10_2009

23. 2. 2013 SOTX Cup –
Turnaj družstev U11, Ústí nad Labem

Jedním z turnajů tohoto víkendu byl turnaj těch nejmenších, a to v podobě dvou- nebo tříčlenných družstev (hrály se dvě dvouhry a jedna párová disciplína). Z Pardubic přijel jeden tým ve složení Lucka Krpatová a Péťa Janoušek. Při vší úctě ke snaživým soupeřům neměli velkou konkurenci a tak s přehledem vyhráli "o parník" a turnaj si užili s úsměvem na tváři.

Martin J.

fotografie


21. 2. 2013

turnaj_31_10_2009

16. 2. 2013
GPC Open U13 Liberec – Memoriál Z. Kožešníka
Otevřený turnaj třináctek přivedl na čtyři kurty do liberecké školy v Barvířské ulici 32 chlapců a 27 děvčat. Do loňska se jednalo o turnaj U9/11, letos poprvé šlo o body. Při tomto počtu hráčů se dal očekávat poměrně dlouhý turnaj, což se potvrdilo už na začátku, kdy se téměř do půl desáté dávaly dohromady párové disciplíny (které se hrály zkráceně do 15 bodů, singly klasicky do 21, vše na dva vítězné sety)... Martin J.

celý článek | fotografie | výsledky


2.-3. 3. 2013

turnaj_31_10_2009

2.-3. 3. 2013 náš oddíl poprvé v historii pořádá GP A v kategorii U15.


 

více zde (propozice, přihláška atd)30. 1. 2013

VH

Přidány fotografie

23.1. 2013 - Valná hromada oddílu turistiky

 


24. 1. 2013

turnaj_31_10_2009

Finále na republice
Tento víkend 19. 1. 2013 se v Mostě konalo GP A U13 a díky Adéle Seibertové jsem se opět mohli podívat na finále s naší účastí. Adéla společně s Káťou Stehlicí z Lanškrouna podlehly až ve zmíněném finále (čtyřher) favorizovaným Švábikové s Járovou... celý článek

celý článek | fotografie | výsledky


21. 1. 2013

povltavi

Přidány fotografie

29.12. 2012 - Za "Carevnou" do Bělče

Blešno -z- Běleč -č- Hradec Králové MHD (9 km)


21. 1. 2013

turnaj_31_10_2009

5. 1. 2013 - Turnaj Hradec Králové GPC U13
První turnaj v roce 2013 nás opět čekal v Hradci Králové. Na rozdíl od toho prosincového se jednalo o otevřený turnaj GPC U13 a hráči byli zařazeni do dvou skupin podle žebříčku. O pěkné výkony nouze nebyla, přestože věkový rozdíl některých hráčů byl až tříletý. Výsledky a několik fotografií najdete v odkazech. Martin J.


fotografie
| výsledky (zip)


31. 12. 2012

turnaj_31_10_2009

22. 12. 2012
Dětský turnaj Hradec Králové U9/U11/U13

Hradeckým turnajem se uzavřel letošní program badmintonových turnajů. Pardubičtí opět nezklamali a ti lepší odvezli si i nějakou tu cenu a umístění na bedně. Pár obrázků z turnaje nesoucího se ve sváteční atmosféře je k vidění na odkazu níže. A v lednu v Hradci zase na viděnou! Martin J.

fotografie | výsledky (xls)


20. 12. 2012

turnaj_31_10_2009

15. 12. 2012 - LASVIT Vánoční turnaj
U9 - U11 + otevřený GP C U13 LIBEREC
Horní ze dvou libereckých hal přivítala na čtyřech kurtech závodníky do jedenácti let. Z našich řad zde hájila pardubické barvy čtveřice Jenda, Adam, Péťa a Káťa. No a nakonec se jim podařilo obsadit všechna pódiová umístění. Jediný, na koho nezbyla medaile nebo pohár byl Jenda, ačkoliv sehrál pěkná utkání se silnějšími soupeři a postoupil ze skupiny... celý článek

celý článek | fotografie | výsledky (zip)


6. 12. 2012

turnaj_31_10_2009

24. - 25. 11. 2012 - GP A U15 Břeclav

V Břeclavi se ve dnech 24.-25.11.2012 konal druhý republikový turnajnejvyšší kategorie GP "A" hráčů do 15 let. Turnaje se zúčastnila i trojice pardubických badmintonistek. Nejvíce se dařilo Pavlíně Krpatové která ve dvouhře obsadila 3.-4.místo a ve čtyřhře společně s Míšou Fuchsovou obsadily 5.-8. místo. Míša Fuchsová ve dvouhře obsadila 5-8 místo a v mixu s J.Čtvrtečkou z Dobrušky 9.-16. místo stejně jako Pavlína Krpatová s M.Bednářem z Lanškrouna Další hráčkou ,která si vybojovala postup z kraje na tento velký turnaj byla Adéla Seibertová a obsadila pěkné 9-16 místo.

kompletní výsledky


4. 12. 2012

povltavi

Přidány fotografie

24.11. 2012
Podzimní procházka po panství Kinských

Podzimní procházka po panství Kinských
a) + b) Choltice -č- zámecké obora, Svojšice, Raškovice, Heřmanův Městec (12 km).


5. 11. 2012

AKCE! Cena cvičení na Polabinské II. je od 1.11.2012 na celý rok pouze 450 Kč a též si je možno zakoupit permanentku na 5 vstupů za 200 Kč. Neváhejte a přijďte mezi nás!


14. 11. 2012

turnaj_31_10_2009

Badminton Czech Talent 2012 – U1
Český Krumlov 10.-11.11.2012

…aneb… my jsme vám ty zlaté medaile dovezli!
Na již sedmý ročník turnaje družstev U11 v Českém Krumlově nalezlo cestu celkem devět týmů z cele republiky. Výběr našeho regionu sestával ze čtyř hráčů z Pardubic (Petr Janoušek, Lucie Krpatová, Adam Ehm, Kateřina Valentová), za Sokol Dobruška dorazil Jan Blažek a na hostování pak Júlia Chmurovičová z Prešova. Společný krycí název „Perníkáři“ pak všichni nosili i na tričkách a byli tak k rozeznání, kamkoli přišli…i když, po dnešku už je znají díky skvělým výkonům asi všichni...

celý článek | fotografie | výsledky


14. 11. 2012

povltavi

Přidány fotografie

10. 11. 2012 - Okružní cesta kolem Kutné Hory

a) Kutná Hora, Sedlec - Kaňkovské vrchy - Památník havířů, Pašinka, Velký Kuklík - Sv. Jan, Přítoky, Škvárovna, Sv. Trojice - v Hutích, Kutná Hora (19 km)
b) Kutná Hora, Sedlec, Kaňkovské vrchy, Kutná Hora (10 km)


29. 10. 2012

turnaj_31_10_2009

GP A U13 - Benátky nad Jizerou

Tento víkend proběhl další turnaj nejvyšší kategorie GP A v Benátkách nad Jizerou. Opět vyjela i z Pardubic početná skupina a nejvíce se dařilo Adéle Seibertové (2 x bronz) a Lucii Krpatové (1 x bronz), ale i další výsledky byly nadějné (Marek Vykadal - 5.-8. místo ve dvouhře, Marek Vykydal a Adéla Seibertová - 5.-8. místo ve smíšení čtyřhře). Všem gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci.

fotografie | výsledky


29. 10. 2012

turnaj_31_10_2009

Už jsme i v televizi!!!!! :)

náš badmintonový turnaj pro děti (13.10.2012) se dostal i na obrazovky České televize v pořadu Badminton revue.

badminton revue


29. 10. 2012

povltavi

Přidány fotografie

27. 10. 2012 - Třebovské stěny

a) + b) Česká Třebová -ž- Rybník, Korábova, Skuhrov -m- U Floriána , Česká Třebová


23. 10. 2012

turnaj_31_10_2009

Pardubický potěr dobyl Slovinsko

V malebném městečku Mirna v neděli 21. října vyvrcholil 3 dny trvající mezinárodní turnaj U11-U15. Pro náš oddíl to bylo vskutku vyvrcholení se vším všudy, neboť jsme zcela ovládli kategorii nejmladší. Zlaté medaile mezi chlapci i děvčaty putují díky Péťovi Janouškovi a Lucce Krpatové do Pardubic. Oběma za sebe, ale myslím, že i jménem celého našeho oddílu, co nejsrdečněji gratuluji…! Věřím, doufám a přeji jim, aby poháry, které ke zmíněným medailím obdrželi, nebyly zdaleka těmi posledními...celý článek

podrobnosti, videa | fotografie | výsledky


15. 10. 2012

turnaj_31_10_2009

V sobotu 13. 10. 2012 náš oddíl uspořádá již 13. ročník dětského badmintonového turnaje v katogoriích do 9, 11 a 13 let. Celkem se turnaje zúčastnilo 138 hráčů. A naši hráči se opět neztratili. Podařilo se nám získat tři první a jedno druhé místo, ale i několik míst hned pod stupni vítězů.

podrobnosti | fotografie | výsledky (xls)


15. 10. 2012

povltavi

Přidány fotografie

13. 10. 2012 - Letohrad - Žamberk

náhradní trasa vzhledem k výluce spojů


8. 10. 2012

turnaj_31_10_2009

7.10.2012 - GPC U13/U15+GPE U11 Hamr Praha
Pardubičtí opět byli vidět i na podzimním turnaji na Hamru, když v U11 i U13 stáli na stupních vítězů. A pokud se na ně nedostali, nebylo to určitě kvůli malému nasazení. Jak to dopadlo - to se dozvíte z přiložených výsledků. Martin J.

fotografie | výsledky (zip - pdf)


3. 10. 2012

povltavi

Přidány fotografie

29. 9. 2012 - Svatováclavská pouť do Staré Boleslavi

a) Lysá nad Labem -č- Sv. Václav, Káraný, přes Jizeru na -m- Stará Boleslav 16 km
b) Čelákovice -m- přes Labe, Káraný -č- přes Jizeru na -m- Stará Boleslav (10 km)


25. 9. 2012

turnaj_31_10_2009

22. 9. GPC U13 - Rychnov Nad Kněžnou

O tomto víkendu proběhlo GP C mládeže v Rychnově nad Kněžnou.

fotografie | výsledky (xls)


24. 9. 2012

Zrušené cvičení v úterý 25.9.2012 od 19 do 20 hodin
Cvičení "Zumba, strečink, formování problémových partií", které se mělo konat v úterý 25.9.2012 od 19 do 20 hodin je z organizačních důvodů zrušeno, další cvičení proběhne v řádném termínu.
Tímto se jménem TJ SPP se Vám velmi omlouvám, Pavel Maděra


18. 9. 2012


turnaj_31_10_2009

turnaj_31_10_2009

turnaj_31_10_2009

turnaj_31_10_2009

15.9. 2012 Turnaj U9/U11 Benátky nad Jizerou GPE

Na benátecký turnaj mířili tři pardubičtí zástupci a chtěli samozřejmě navázat na úspěchy z minulé soboty z Teplic. Cíl to byl samozřejmě chvályhodný, ale konkurence výrazně posílila a všichni se řádně zapotili. Na padesát dětí hrálo systémem skupina/pavouk na dva sety do jednadvaceti. Kačka Valentová (když chce) umí dát už pěknou ránu do balónu, ale ještě ji přece jen chybí více turnajových zkušeností a lepší fyzička, aby zvládala i delší utkání se silnějšími soupeřkami. Pěkných momentů měla celkem dost, ale na postup ze skupiny to nebylo. Adam Ehm dnes neprožíval svůj nejlepší den a předváděl zvláštní strategii, když si pravidelně nechal soupeře utéct do alespoň pětibodového náskoku, kterýžto pak na konci setu horko těžko otočil. Slabší povahy odcházely… Tímto stylem ovšem skupinu vyhrál a po prohraném semifinále nastoupil do zápasu o třetí místo, který rozhodovaly dva sety resp. součet míčů. A právě v tom součtu chyběl Adamovi jeden jediný bod (!), a tak na něj zbyla jenom nepopulární čtvrtá pozice. U Petra Janouška trochu hrozilo, že po lehkých zápasech ve skupině neobstojí v pavouku se silnými protivníky, ale obavy se rozplynuly, když i v semifinále přemohl výborného Honzu Blažka z Dobrušky a ve finále Jana Horu z Plzně. Péťa odehrál vynikající turnaj a pohár za celkové vítězství byl tou nejsladší odměnou.
Přestože naše výprava nebyla nejpočetnější, hráči z Pardubic byli opět v tom dobrém slova smyslu vidět, za což jim patří dík. Martin J.

fotografie | výsledky (xls)


18. 9. 2012

kokorin

Přidány fotografie

15. 9. 2012 - Do Kokořína a možná i do Šemánovic

a) Mšeno -m-Pokličky, Jestřebice -ž- Šemánovický důl -neznačená Šemánovice, zpět na -ž- M. Jestřebice -z- Kokořín, Mšeno (19 km)
b) Mšeno -m- Pokličky -č-Kokořín -z- Mšeno 12 km


13. 9. 2012

povltavi

Dne 11. 9. jsme pořádali dětské sportovní odpoledne (hřiště ZŠ Polabiny III.). Bohužel počasí bylo proti. Zahájení bylo v 15:00 h. a zanedlouho přišla první drobná přeháňka, potom ještě vysvitlo slunce a pak nastal řádný slejvák s kroupama - z cesty potok, z doskočiště rybník... a bohužel nešlo pokračovat. Takže spousta práce nazmar. :( je to velká škoda vzhledem k investovanému času a ochotě udělat něco nezištně pro děti, ale holt příroda má své rozmary a s tím ani při sebelepší vůli nic neuděláme, doufáme, že nás příště při podobné akci nepotká něco obdobného.
Na závěr bychom chtěli poděkovat Úřadu městského obvodu Pardubice II za podporu při pořádání této akce.


12. 9. 2012

povltavi

Přidány fotografie

1. 9. 2012 - Za následníkem trůnu na Konopiště

a) Čerčany -z- na -č- Poříčí nad Sázavou, podél Konopišťského potoka, Vidlákova Lhota, Měsíční údolí, Plíhalův mlýn, Konopiště 16 km
b) Poříčí nad Sázavou -č- podél Konopišťského potoka, Vidlákova Lhota, Měsíční údolí, Konopiště 12 km


12. 9. 2012

turnaj_31_10_2009

turnaj_31_10_2009

turnaj_31_10_2009

8.9. 2012 Turnaj nadějí U9/U11 Teplice

Začátek sezóny bývá trochu nejistý, protože nikdo neví, jak se na malých závodnících projeví (nebo neprojeví) tréninkové dávky z konce prázdnin a jak jsou na tom soupeři. U pardubických to zatím vypadá slibně – v Teplicích vyhráli, co se dalo. Příjemný turnaj spojený také s výbornými domácími koláči a zákusky absolvovali tři naši hráči.
U Lucky Krpatové by bylo překvapením nějaké zaváhání, a protože zde neměla srovnatelných soupeřek, proplula skupinou i pavoukem skoro s prstem v nose a bez zaváhání brala zlato. Adam Ehm statečně bojoval s o rok staršími soupeři a taky je všechny až po semifinále porážel, i když někdy to bylo spojeno se zbytečnými komplikacemi. Ale je znát, že i ostatní soupeři se zlepšují a i zde se objevily nové a nadějné tváře. Adam nakonec vybojoval stříbrný pohár – o stupínek nejvyšší ho připravil Péťa Janoušek, který nepoznal přemožitele a začal tak sezónu vítězstvím. Finálové utkání Adama a Petra bylo pěkným zakončením turnaje a oba aktéři sklidili zasloužený potlesk.
Tak jen tak dál a doufám, že stejné nebo lepší výkony uvidíme i za týden v Benátkách nad Jizerou. Díky všem! Martin J.

fotografie | výsledky (xls)


6. 9. 2012

turnaj_31_10_2009

turnaj_31_10_2009

turnaj_31_10_2009

Poslední prázdninový týden jsme dle zvyklostí našeho oddílu uspořádali letní badmintonový kemp. Již tradičně je určený především pro nejmenší nové zájemce o tento sport a zároveň slouží jako soustředění našeho mládežnického "A" týmu.
Počasí oproti loňsku přálo, neboť nebyla taková vedra, a tudíž jsme se konečně dočkali příjemného ovzduší v prostorách haly.
Myslím, že se dá konstatovat, že kemp si všichni užili podle svého, pokud budu samozřejmě hovořit o školičce. V té měli děti ve věku od 5-12 let volnější režim, který tvořila z 50% zábava v podobě všech možných her a soutěží a zbytek v nácviku badmintonových činností.
Kupodivu byl letos větší zájem o tu činnost badmintonovou, což je pro náš oddíl velmi povzbudivé.
Nejen závěrečná odměna v podobě diplomu na památku, malého pamlsku a dárečku vykouzlila nejeden dětský úsměv. A jak občas velmi rád říkám – pro tyto okamžiky stojí zato žít…!
Závěr ? NENÍ NAD TĚLOCVIČNU PLNOU DĚTÍ…!

fotografie


30. 8. 2012

letní turistický pobyt

Přidány fotografie

4. 8. 2012 - letní turistický pobyt Nové Hutě


13. 8. 2012

povltavi

Přidány fotografie

4. 8. 2012 - Rozhledna na Křížové hoře

a) Červená Voda -č- Křížová hora (735 m) -m- Horní Orlice -ž- pramen Tiché Orlice, zpětDolní Hedeč, Králíky (17 km)
b) Červená Voda -ž- Křížová hora -m- Horní Orlice -ž- Dolní Hedeč Králíky (14 km)


13. 8. 2012

povltavi

Přidány fotografie

21. 7. 2012 - Když jsme táhli k Jaroměři

a) Česká Skalice -č- Chvalkovice -m- Jaroměř (20 km) b) Kuks -č- Jaroměř (10 km)


12. 7. 2012

povltavi

Přidány fotografie

7. 7. 2012 - Za Antonínem Slavíčkem do Hlinska

a) Čachnov -z- pramen Chrudimky, Kameničky, Hamry, Hlinsko (19 km)
b) Čachnov -z- pramen Chrudimky, Filipov - neznačená - Dědová - ž - Ratajské rybníky, Hlinsko (16 km)


26. 6. 2012

Přidán plán zájezdů na 2. pololetí 2012


26. 6. 2012

povltavi

Přidány fotografie

23. 6. 2012 - Přírodní park Dolní Povltaví

a) Roztoky -ž- přívoz -č- Klecánky, Husinec, Větrušice, Libčice, Máslovice, Dolánky, Chvatěruby, Kralupy n. Vlt. (20 km)

b) Roztoky -ž- přívoz -č- Klecánky, Husinec, Větrušice, Libčice přívoz k ČD (12 km)


12. 6. 2012

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

9. 6. 2012 - Na Zvičinu pro svačinu

a) Bílá Třemešná -č- Zvičina (671 m) Kal, Pecka -m- Staňkov, Mostek (19 km)
b) Bílá Třemešná -č- Zvičina, Horní Brusnice, Mostek (10 km)


12. 6. 2012

turnaj_31_10_2009

Ilava Mini Cup 2012, 9. - 10. 6. 2012 - Slovensko

Na předposlední turnaj letošní sezony vyrazila Lucka Krpatová a Lenka Kmoníčková kousek za hranice Slovenska, do blízké Ilavy. Po zkušenostech z minulých ročníků jsme se těšili na velmi přátelskou atmosféru tohoto turnaje... celý článek

celý článek | fotografie | výsledky


6. 6. 2012

turnaj_31_10_2009

turnaj_31_10_2009

turnaj_31_10_2009

2.-3.6. Pobyte dětí v Mladkově
Jako vždy, ani tentokrát nás neodradilo počasí. Ani když nás déšť vyprovázel na cestu tam, ale i na cestu zpět. Jako každý rok jsme si na závěr sezony užili tzv. víkendového vegetu na "naší" chatě v Mladkově. Tradiční "nicnedělání" (opékání buřtů, lesní procházky, hry a blbiny, ale i pinponk, karban a jiné) tentokrát narušila nemilá událost, a to nešťastný Kátin let skrze skleněnou dveřní výplň. Bohužel to neznamenalo nic jiného néž úraz v podobě četných řezných poranění rukou s následným oštřením v Ústecko-Orlické nemocnici. Výsledkem bylo 8 stehů + jeden 8cm plastický.
Snad se tato událost Všem vryje natolik do paměti, že přinese potřebné ponaučení. Opět se bohužel naplnilo pořekadlo, že každá sranda něco stojí.
Největší dík bych tu rád vzdal manželům Weinerovým, kteří bleskurychle ovládli jak ošetření, tak převoz do nemocnice...!!!
I díky jim se nám podařilo přepravit bágly a spacáky zpět domů, kam jsme se "ve zdraví" vrátili... :-)
TomS.

fotografie


6. 6. 2012

turnaj_31_10_2009

turnaj_31_10_2009

turnaj_31_10_2009

turnaj_31_10_2009

2.6. 2012 Turnaj Lanškroun U9/U11/U13
V lanškrounské hale se konal, stejně jako loni na závěr sezóny, dětský turnaj. Hráčů sice nepřijelo velké množství, ale atmosféra byla o to příjemnější a také díky pořadatelům to mělo spád, a bez prostojů vše skončilo sympaticky brzo. Pardubických dorazilo poměrně dost, někteří dali ale přednost relaxování a na kurty tak nastoupilo jedenáct dětí z našeho oddílu, ti zbylí radili a pískali.
Premiéru na turnaji zažila Caroline Reimová v U9 a nutno říci, že se bila statečně a vracela spoustu balónů – bronzová medaile na krku ji snad povzbudí do dalšího tréninku… Káťa Valentová skončila na druhém místě a asi to mohlo být ještě lepší, kdyby myšlenkami nebyla kdesi na Mladkově.
Prostřední kategorie do jedenácti let skončila pro naše družstvo nadmíru úspěšně: Leňďa Kmoníčková si poprvé došla pro turnajové vítězství a náležitě si to užívala. Takže gratulace! Jindy klidný Péťa Janoušek se ve finále nezvykle hlasitě vyhecoval a přemohl svého tradičního soupeře Honzu Blažka a také dostal pohár a zlatou medaili za první místo. Adam Ehm si odvezl po boji bronz, přičemž je nutno připomenout, že startoval v U11. Anička Drnková zaznamenala alespoň dílčí úspěch, když postoupila ze skupiny. Pouze Jendovi Lichému se příliš nedařilo a do pavouka se nedostal.
U nejstarších kluků zápolil opět statečně Matěj Ehm s velmi těžkým losem a na postup to dnes nebylo… Mimochodem, třísetové finále mezi Chrobákem a Sieglem bylo opravdu důstojným vyvrcholením turnaje. Nikča Krpálková skončila podobně jako Matěj, přičemž ale bojovala spíše se svým zdravím. Na třetí pořadí to nakonec vytáhla Terka Weinerová, přestože se zápas o bronz nevyvíjel od začátku nejlépe. Na stupínek nejvyšší dosáhla Róza Bártová – nebyl to pro ni rozhodně snadný turnaj a i finále se Zbořilovou ze Židlochovic se nadřela.
Pro spoustu z nás se lanškrounský turnaj stal příjemným zakončením sezóny, někteří (ti mladší) ale ještě míří za dva týdny do Ústí nad Labem, tak přejme, ať se jim daří a všem pak patří poděkování za pěkné výkony a… Hezké prázdniny! Martin J.

fotografie


29. 5. 2012

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

26. 5. 2012 - Pařížovská přehrada

a) Třemošnice -ž- kaple sv. Jana -č- Županda -z- Běstvina -m- na -ž- Pařížovská přehrada, Pařížov, údolí Doubravy -z- Chitussiho údolí, Ronov n.Doubravou (20 km)
b) Třemošnice -ž- Pařížov, údolí Doubravy, Pařížovská přehrada -ž- na -m- Běstvina -z- Županda -č- kaple sv. Jana -ž- Třemošnice (14 km)


29. 5. 2012

turnaj_31_10_2009

turnaj_31_10_2009

turnaj_31_10_2009

turnaj_31_10_2009

26. 5. 2012 Turnaj Astra Praha U9/U10/U11
Máme za sebou opět tradiční turnaj na Astře a vyrazili jsme na něj v sestavě K. Valentová, A. Drnková, L. Krpatová, L. Kmoníčková, A. Ehm, J. Lichý, P. Janoušek a M. Grund. Přihlášky se poprvé vyřizovaly pouze elektronicky a limit osmdesáti dětí byl naplněn již dávno před zahájením turnaje. Naštěstí všichni pardubičtí zájemci se do nominace vešli a mohli tak domů přivézt (kromě zkušeností) celkem tři zlaté, jednu stříbrnou a jednu bronzovou medaili.
Nejmladší Káťa Valentová dosáhla zatím životního úspěchu a získala třetí místo v U9, přičemž ke stříbru scházelo uhrát jen jediný míček. Léňu i Aničku zastavily ve skupinách silnější soupeřky, ale snaha byla vidět a obě bojovaly do posledního míčku. Lucka se rozhodla zůstat nakonec v „desítkách“ a dokázala, že tady konkurenci nemá a získala zlato. Jenda Lichý, když chce, tak se do toho dokáže opřít, ale ještě je třeba vydržet i když se nedaří – žádný zápas není předem ztracený! O tom by mohl dlouho hovořit Adam v U10, který vyhrál skupinu, a ve čtvrtfinále a semifinále otočil dva téměř prohrané sety a došel do finále. Až tam byl zastaven ve vítězném tažení Péťou, který po bezchybném výkonu ovládl svou kategorii a bral zlato a navíc i cenu pořadatelů za technickou dovednost. Míša Grund téměř hladce došel až do finále – tady se utkal s domácím Kulíškem a od vyřazení ho dělil pouze jediný balón. Mišák to ale nevzdal, druhý set nejtěsněji vyhrál a ve třetím setu už dominoval. Gratulace k prvnímu místu!
Pardubičtí tak opět potvrdili, že na turnaje nejezdí jen pro parádu a výsledky tomu nasvědčují. A pokud to zrovna na přední příčky nedalo, věřme, že příště to bude zase o něco lepší. Všichni si odvezli krásné ceny a snad i další příjemné zážitky a zkušenosti na závěr sezóny. Díky! Martin J.

fotografie | výsledky (jméno: host, heslo: host)


24. 5. 2012

turnaj_31_10_2009

turnaj_31_10_2009

turnaj_31_10_2009

Takřka v samotném závěru letošní sezony proběhl již tradiční deblový turnaj dětí s rodiči.
Loňské druhé místo se podařilo vylepšit Lukášovi Vlasákovi, který s tatínkem ve finále zdolali z mého pohledu největší překvapení turnaje, novice naší badmintonové školičky, Filipa Laibla, taktéž s tatínkem. Největšího "zklamání" se pravděpodobně dočkali Káťa Valentová, jak jinak než s tatínkem, kteří si brousili zuby na zlato. Myslím ale, že v převažující chlapecké konkurenci je bronz taktéž úspěch. Vždyť v boji o zbývající medaili porážka opět "kluků" Péti Kozla s taťkou se jistě také počítá. Jak již bylo naznačeno na Kozlíky tentokrát zbyla brambora... :-)
Co se týče ostatních 16-ti "závodníků", což považuji za nádhernou účast, tak vzhledem k organizačním povinnostem jsem toho viděl, bohužel, minimum, avšak pevně věřím, že tento druh tréninku byl mnohem zábavnější, než "nudné" dělej to, dělej ono. Koneckonců ne vždy na tréninku dostanou drobnou odměnu.
Všem bych tímto rád moc a moc poděkoval a tentokrát nikoli především dětem, nýbrž jejich rodičům, kteří mi ze všech nejvíc svou účastí pomohli vykouzlit dětem na tváři nejeden úsměv. Opravdu upřímně moc děkuji...
Pár foto snad taktéž udělá radost... :-) TomS.

fotografie


17. 5. 2012

turnaj_31_10_2009

Ve dnech 12.5.-13.5. v Benátkách nad Jizerou konalo Mistrovství ČR družstev starších žáků za účastí osmi nejlepších žákovských týmů z celé České republiky.
Za Východní Čechy si na MČR vybojovat postup mladý kolektiv našeho oddílu a ve složení Denis Hurych Filip Oborník, Marek Vykydal, Míša Fuchsová, Pavlína Krpatová a Adéla Saibertová.V sobotu jsme nejdříve jasně prohráli s družstvem Sokol Klímkovice 7:0 ale následně jsme sice prohráli ale 5:2 s místní oddílem Benátek a také s TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice. V neděli jsme hráli s Baníkem Most a po dramatickém průběhu, kdy jme vedli 3:2 jsme nakonec těsně prohráli 4:3 a znovu jsme hráli o poslední místo s TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice a ani tento poslední zápas se nám nepodařilo vyhrát, ale vzhledem k mládí všech hráčů a předvedené bojovnost celého kolektivu musím umístění hodnotit jako maximum co jsme moli uhrát. Jako nejlepšího hráče našeho týmu musím jednoznačně označit Míšu Fuchsovou, která do všech zápasů dala maximum a svojí bojovností byla příkladem pro ostatní hráče.

kompletní výsledky


14. 5. 2012

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

28. 4. 2012 - Kopicova galerie ve skalách

a) Turnov -ž- město -č- Hlavatice -ž- Kacanovy -m- Kopicův statek -č- Hrubá skála, Bohuslav, Trosky -z- Ktová (20 km) b) Turnov -ž- město -č- Hlavatice -ž- Kacanovy -m- Kopicův statek -č-Hrubá Skála -m-Hrubá Skála zast. ČD (13 km)


14. 5. 2012

turnaj_31_10_2009

8. 5. 2012 tréninová projíždka na kolech
Jako již tradičně se v květnu (na konci sezóny) konají "výletní" tréninky, tentokrát to byla projíždka na kolech.

fotografie


9. 5. 2012

turnaj_31_10_2009

5. 5. 2012 Turnaj přípravek Český Krumlov – 3. kolo U9/U10/U11

A tak jsme po měsíci zase zajeli do Krumlova a zanechali opět výraznou pardubickou stopu. Za dvanáct let trvání prošlo tímto turnajem mnoho hráčů a spousta z nich se dodnes objevuje v čele žebříčků. Uvidíme jak to bude u těch našich… Tuto sobotu se stihlo odehrát pět kol švýcarského systému a výsledky byly často těžko předvídatelné a o pořadí rozhodl třeba jen jediný míček, inu… jiné už to nebude... celý článek zde
Martin J.

celý článek | kompletní výsledky | fotografie


9. 5. 2012

turnaj_31_10_2009

Tuto sobotu 5.-6. 5. se konal přebor ČOS,
kde se v kategorii U13 zúčastnilo i naše družstvo ve složení: Adéla S., Róza B., Marek V. a hostující Martin Siegel z Osíka
Po krásných bojích vybojovali bronzovou medali, přičemž stříbro uteklo o jediný zápas mixu s družstvem Radotína.
Na vítězné Tepličáky, kde hostovala i naše Pavlína K. jsme opravdu neměli... :-(
Reprezentace jak osobní, tak oddílu se však, myslím, zdařila na výbornou.
TomS.

kompletní výsledky | fotografie

4. 5. 2012

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

28. 4. 2012 - Pardubická podkova

34. ročník
Start v Borohrádku v hostinci "Na náměstí"
v 7.00 -10.00, cíl tamtéž do 17 hodin
Pěší trasy 10, 15, 25 a 35 km


3. 5. 2012

turnaj_31_10_2009

turnaj_31_10_2009

Hráči TJ Sokol Polabiny Pardubice vybojovali na MČR v badmintonu jedno stříbro a tři bronzové medaile

V Praze Vinoři se ve dnech 28.-29.4. 2012 konalo Mistrovství ČR kategorie hráčů do 13 let v badmintonu. Republikového šampionátu, na kterém startovalo 28 nejlepších dívek a 28 nejlepších chlapců z celé ČR se zúčastnilo sedm mladých pardubických hráčů.
Umístění hráčů TJ Sokol Polabany Pardubice:
Michaela Fuchsová si ve dvouhře, čtyřhře a smíšené čtyřhře vždy vybojovala pěkné třetí místo. Pavlína Krpatová skončila ve smíšené čtyřhře na druhém místě a společně s M. Fuchsovou na třetím místě ve čtyřhře a 17.-23. ve dvouhře.
Ostatní hráči
A.Seibrtová, 17-23 ve dvouhře, 9-16 ve smíšené čtyřhře a 5-9 ve čtyřhře; R. Bártová 24-28 ve dvouhře 9-16 ve čtyřhře; L.Krpatová 17-24 ve smíšené čtyřhře; M.Vykydal 24-28 ve dvouhře 9-16 ve smíšené čtyřhře a 9-16 ve čtyřhře; F.Oborník 5-8 ve čtyřhře
Všem za reprezentaci Pardubic děkujeme
Horáček Josef

kompletní výsledky | fotografie


27. 4. 2012

turnaj_31_10_2009

Poslední úterní trénink (24. 4.) této sezony v tělocvičně byl již tradičně zasvěcen pouze a jen tomu, co děti žádali. Takže vybíjená a fotbal…! Já při tom stihl vyrobit několik "momentek". Jak vidno, kluci by nám z toho nejraději udělali fotbalový mančaft. Tak to kurňa ani omylem…
Od příštího týdne již hurá zase ven na atletickou dráhu, kola, brusle, lanové centrum a hlavně na zmrzku… J
TomS.

fotografie


24. 4. 2012

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

14. 4. 2012 - Za Karlem Poláčkem

a) Rychnov n. Kn., -z- Studánka -ž- Ivanské jezero -č- Rychnov n. Kn. -m- Slemeno (14 km)
b) Rychnov n. Kn, -z- Studánka -ž- Ivanské jezero -č- U koupaliště, Rychnov n. Kn. (10km)


16. 4. 2012

turnaj_31_10_2009
14. 4. 2012 Turnaj Hradec Králové U9/U11/U13

Na hradecké dětské turnaje jezdíme už skoro povinně, ale taky rádi, přestože většinu soupeřů známe více než dobře. Vše bylo jako vždy odehráno ve svižném tempu – někteří si po postupu ze skupin zahráli ve skupině finálové (děvčata), na kluky čekal pavouk. Lucka, Adam a Míša hráli o kategorii výš, a první dva jmenovaní dokázali i postoupit ze skupin. Ve „třináctkách“ tak nakonec děvčata z Pardubic obsadila všechna místa na bedně v pořadí Adéla, Róza a Lucka. Terka skončila ve skupině druhá. Léňa se v U11 dokázala probojovat mezi poslední čtyři, ale tam už byly soupeřky nad její síly. Obě Aničky i Káťa se sice nevzdávaly, ale k lepším místům je posune co nejvíce balónů odehraných dozadu. U nejstarších chlapců postoupil dále pouze Marek, kterého ale zastavil Marek Aubus. Mišák a Matěj uvázli ve skupinách, přestože bojovali jako lvi. Filipa donutilo zranění ruky k odstoupení z turnaje a tak z kluků zůstal jediným oceněným Péťa za druhé místo v U11. Adam vyhrál skupinu, ve které nechal i zklamaného Jendu Lichého, ale v pavouku už ho zastavil lanškrounský Honza Blažek.

Díky všem malým i velkým a pořadatelům za příjemný turnaj. Martin J.

fotografie


16. 4. 2012

Tuto sobotu se konalo 2. kolo družstev dospělých, tentokrát v Hradci Králové. Naše družstvo potvrdilo roli favorita a bez problémů zvítězilo. A protože jsem vyhráli i první kolo stáváme se vítězem družstev ve východočeské oblasti pro sezónu 2011-2012.


12. 4. 2012

turnaj_31_10_2009

turnaj_31_10_2009

turnaj_31_10_2009

7. 4. Hradec Králové - soustředění

Předvelikonoční sobotu se v Hradci Králové uskutečnilo další ze série soustředění s Petrem Bášou. Pro zájemce, jak z domácího prostředí, tak Lanškrounské, Osikovské a především tradičně nejpočetnější naše Pardubické, byl opět připraven vyvážený program. T.j. hry, nácviky úderů, soutěže, ale pro tentokrát i bezesporu důležitý blok teorie a na závěr část fyzická, při níž dostaly opravdu docela zabrat. Největší plus spatřuji v tom, že všichni zúčastnění i přes zmíněný zápřah odjížděli s úsměvem na tváři. Troufám si i věřit, že spokojenost nebyla předstíraná.
Na dalším setkání, které Petr plánuje již v květnu, se předpokládám v obdobném počtu opět sejdeme. Nezbytné poděkování patří především hlavnímu vedoucímu, již zde nejednou uvedenému, ale také jeho ženě Lídě, která těmto setkáním dodává tolik potřebný i ženský pohled & názor & přístup. A jak jsem od nejmenovaných účastnic informován, tak především pro ně je to "nenahraditelné".
Pár přiložených foto na památku…
TomS.

fotografie


11. 4. 2012

turnaj_31_10_2009

turnaj_31_10_2009

31. 3. Osík - O přeborníka Osíku

Poslední sobotu v březnu se uskutečnil i tradiční turnaj pro dospělé "O přeborníka Osíku". Z našeho oddílu se ho zúčastnilo celkem 8 hráčů. Výborného výsledku dosáhli především muži. První místo obsadil Martin Kulhánek, druhý byl Lukáš Wsól a čtvrtý byl Kuba Čapský.

Další částí byl "turnaj" čtyřher v kostýmech, kde se z vítězství radoval dvojice Miloš Hurych a Martin Kulhánek. Zde se úspěch cení o to víc, že pravidla byla dost tvrdá: povoleno je vše, jen se musíte domluvit, kdo vyhrál :)

A poslední částí byl/a.... to si vlastně už nepamatuju :)

MK.

 

 

fotografie


5. 4. 2012

turnaj_31_10_2009

Čtveřice pardubických dětí se v sobotu 31. 3. 2012 zúčastnili dobře obsazeného Velikonoční ho turnaje v Teplicích, otevřeného GPC 13. Zahráli si všechny disciplíny a přivezli si celkem 5 pohárů. Leader skupinky Pavlína K. v singlu a ve čtyřhře děvčat společně s Veronikou Novou nezaváhala, převálcovala všechny své soupeřky a ke 2 zlatým přidala stříbro v mixu, kde si zahrála s Filipem Oborníkem. Nikča K. si nejdříve zkusila  mix s Matějem E., kde vypadli s pozdějšími vítězi. V singlu se dostala mezi osmičku, kde narazila na svojí stálou soupeřku, pro ni nepřekonatelnou Káťu Stehlíkovou. Pohár za třetí místo si vybojovala ve čtyřhře společně se Šárkou Vláškovou, a díky nasazení v pavouku jim na to stačil jeden vyhraný zápas. Filip se v singlu také dostal do čtvrtfinále, kde si zahrál s domácím Ondřejem Valtrem. Velká škoda druhého setu, který nedotáhl do vítězného konce. Ve čtyřhře s Matějem, poprvé spolu, předvedli dobrý výkon a ke třetímu místu měli velmi blízko. Na Matěje sice pohár nezbyl, zato předvedl největší zlepšení z celého čtyřčlenného týmu a zápas v singlu s Honzou Janoštíkem mu po 1. setu 21:9 a v dalším průběhu 19:19, protekl mezi prsty. Na třetí set již chyběla fyzička. Děkujeme všem našim dětem za kvalitní účast. krp

výsledky | fotografie


4. 4. 2012

turnaj_31_10_2009

1. 4. 2012 - Kladno Junior Cup 2012 – U9/U10/U11
Většina účastníků zájezdu do Krumlova si musela v neděli časně přivstat a vyrazit ještě za tmy z jižních Čech směrem ku Praze, kde nás v mini-hale na okraji Kladna čekal turnaj stejných věkových kategorií. Chlapci to tentokrát s konkurencí měli jednodušší než holky. Hrálo se v každé kategorii ve dvou skupinách, na dva sety do jedenácti. Z obou skupin si pak zahráli oba vítězové o celkové zlato, všichni další o pořadí. Lucka skončila ve skupině druhá a v napínavém boji o pořadí vydřela cenný bronz. Lenka i Anička bojovaly s velmi silnými soupeřkami statečně, ale konkurence byla veliká. Michal i Petr postoupili z prvních míst ve skupině do boje o zlato, ale tam oba na lépe hrající soupeře nestačili.

Bojovné výkony všech zaslouží poděkování, ze slabších chvilek si třeba vzít ponaučení pro příště – naštěstí jich zase tolik nebylo :). Dík samozřejmě letí i dospělému doprovodu, víkend to byl náročný.

Martin J.

výsledky | fotografie


4. 4. 2012

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

17. 3. 2012 - Litomyšl - Portmoneum

a) Cerekvice - neznač. Újezdec, Růžový palouček -č- Morašice, Tržek, Litomyšl (17 km)
b) Tržek -č- Litomyšl (zámecké zahrady, Portmoneum) (7 km)


3. 4. 2012

turnaj_31_10_2009

31.3.2012 Turnaj přípravek Český Krumlov
– 2.kolo U9/U10/U11

V sobotu, poslední březnový den letošního roku opět vyrazili naši nejmladší badmintonisté na jih. Druhé kolo přípravek tentokrát přilákalo o několik hráčů více a zejména klukům přibyli noví soupeři a taky proto už nedošlo na opakované zápasy. Adamu Ehmovi se nepodařilo obhájit zlato z února a skončil třetí – věř, Adame, že ti, co stojí u kurtu, to myslí dobře a snaží se jenom pomoci… Péťovi Janouškovi chyběl jediný míček k bronzu a Mišák Grund v ne úplně optimální náladě udržel čtvrté místo. Děvčatům v U11 opět kralovala Lucka Krpatová, Léňa Kmoníčková se na šestém místě držela té lepší poloviny a Aničce Drnkové sice nepřibylo příliš bodů, ale zkušenosti doufejme ano. Káťa Valentová to vytáhla v devítkách na slušné sedmé místo a od vyšších příček jí dělí hlavně příliš krátké podání.

V květnu uvidíme, jak to dopadne… Díky všem!
Martin J.

výsledky | fotografie


30. 3. 2012

Aktualizace adresáře TJ


28. 3. 2012

turnaj_31_10_2009

24. 3. 2012 -Turnaj Ústí nad Labem U9/U11
V sobotu 24. 3. 2012 se vydala naše dvě děvčata (Léňa Kmoníčková a Anička Drnková )hájit oddílové barvy do Ústí nad Labem. Obě děvčata bojovala s velkým nasazení, které se jim nakonec vyplatilo.
Anička se ve stále lepšící hře radovala z několika vyhraných setů, Léňa po velkých bojích získala krásné 3. místo. Oběma hráčkám děkujeme za reprezentaci oddílu a blahopřejeme. IKM

fotografie


26. 3. 2012

turnaj_31_10_2009

O tomto víkendu proběhl v Dobrušce oblastní přebor kategorií U13, 15, 17, 19.
Náš oddíl ovládl kategorii U13, kde jsme v kategorii dívek jsme obsadili první čtyři místa, v kategorii U15 dívek první dvě místa a k tomu další spoustu druhých a třetích míst. Celkem se nám podařilo získat v U13 - 14 medailí, v kategorii U15 - 7 medailí, v kategorii U17 - 4 medaile a v kategorii U19 - 5 medailí, tzn. celková bilance za víkend je 30 medailí :), všem gratulujeme.

výsledky | fotografie


23. 3. 2012

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

17. 3. 2012 - Předjaří konečně bez lyží

a) Letohrad -č- Pustiny, Žampach - výstup na zříceninu hradu -ž- Hlavná, Údolí Sejfů -z- Dolní Libchavy (19 km)
b) Letohrad -č- Pustiny, Žampach -ž- Hlavná, Údolí Sejfů -z- Dolní Libchavy (17 km)


23. 3. 2012

turnaj_31_10_2009

Do Břeclavi se 17. -1 8. 3. se sjela špička mladých badmintonistů
Oddíl badmintonu TJ Lokomotiva Břeclav uspořádal jeden ze tří turnajů GPA pro děti do 13 let. Z Pardubického oddílu TJ Sokol Polabiny Pardubice si účast vybojoval Marek Vykydal, Filip Oborník, Pavlína Krpatová, Michaela Fuchsová, Llucka Krpatová a Adéla Seibertová. Nejlepší umístění je Pavlíny Krpatové ve smíšené čtyřhře na 2. místě, Michaely Fuchsové ve dvouhře na 3. místě a Míši Fuchsové společně s Pavlínou Krpatovou ve čtyřhře na 3. místě.
Horáček Josef

výsledky | fotografie


12 3. 2012

turnaj_31_10_2009

V sobotu 25. 2. 2012 se na Hradeckém Montasu uskutečnilo soustředění mládeže VČ regionu, a to pod taktovkou rodinného klanu Bášových (reprezentantů naší země, ať již bývalých, tak i současných). Obzvláště příjemným překvapením pak byla přítomnost čerstvé mistryně republiky v mixu - Bětky Bášové...

celý článek | fotografie


5 3. 2012

turnaj_31_10_2009

V sobotu 3. 3. náš oddíl uspořádal 13. ročník Velkého amatérského turnaje pro dospělé. Na 13 kurtech se odehrálo přes 200 zápasů. Výsledky a další podrobnosti zde.

 

celý článek | fotografie


5. 3. 2012

turnaj_31_10_2009

3.3.2012 Turnaj Osík GPD U9/U11/U13
Do Osíka se jako vždy sjeli obvyklí soupeři z východu Čech, tentokrát byla účast obohacena několika hráči z Klimkovic a Brna. Z Pardubic přicestovalo jedenáct hráčů a opět se neztratili, jak už jsme si ostatně zvykli. Švýcarský systém se hrál pouze na čtyři kola bez pomocných bodů, nadstavbový mini-pavouk o umístění hráli vždy ti, kteří se umístili od prvního do čtvrtého místa. Tabulky byly po čtvrtém kole proklatě vyrovnané a mnohokrát rozhodovalo o pořadí jen pár míčů.

celý článek | fotografie | výsledky


27. 2. 2012

turnaj_31_10_2009

25.2.2012
1. kolo přípravek U9/10/11 Český Krumlov

Zima nám pomalu končí a tradiční seriál turnajů přípravek nám opět začíná. Na první kolo se dostavilo z Pardubic všech pět stabilně jezdících hráčů do jedenácti let. Švýcarský systém na dva sety do jedenácti nedává příležitost na opravu chyb, na druhou stranu mají rodiče radost, že tu nemusí být dlouho do večera… Účast byla letos na prvním kole vcelku malá, a proto v nejméně obsazených kategoriích došlo i na opakované zápasy.
Po ránu se většina hráčů rozehrávala v chladnější hale poněkud pomaleji, než bylo třeba. Mluvit by o tom mohl třeba Mišák Grund, který nebyl po ránu nejlépe naložen, ale nakonec to výrazným zlepšením dotáhl na druhé místo za vodňanského Šimoníka. Péťa Janoušek hrál někdy až příliš opatrně – nakonec to vytáhl taktéž na stříbrnou medaili a snad si uvědomil, že bojovat se má pořád a za jakéhokoli stavu. Leňďa Kmoníčková také po lepšících se výkonech vyválčila v U11 nakonec velice pěkné čtvrté místo; Lucka Krpatová stejnou kategorii ovládla s přehledem a zaslouženě si odvezla zlato. Adamovi Ehmovi přijeli do U9 všichni jeho tradiční soupeři a tak zůstal ve „své“ kategorii a po napínavých bojích přivezl domů první místo.
Ačkoli to ze začátku moc nevypadalo, všichni si vezou z Krumlova diplom, takže naše anabáze byla rozhodně úspěšná. Díky všem a za měsíc ahoj! Martin Janoušek

fotografie | výsledky


13. 2. 2012

turnaj_31_10_2009

11.2.2012 Turnaj Ústí nad Labem U9/U10/U13

Za velmi mrazivého rána se vydalo 8 děvčat našeho oddílu na turnaj do Ústí n/Labem do nových badmintonových prostor (kluci se zřejmě zalekli zimy a zůstali doma u kamen).
Pořadatel netradičně rozdělil kategorie na U 9,10 a 13, takže hráči standartně hrající starší U 11 byli nečekaně „povýšeni“ do kategorie starších.
Více než 70 účastníků hrálo švýcarským systémem na 6 kol, na dva hrané sety do 11cti bodů s navýšením do 15cti bodů.
Holky se do soupeřek zakously a bojovaly ze všech sil. Každé se všechno nepodařilo tak, jak by si přály a tak svými chybami přišly zbytečně o nějaký ten bod, který pak ke konci chyběl.
V kategorii U13 si 1. místo a pohár vybojovala Míša Fuchsová, 2. místo patří Palvíně Krpatové. Ostatní děvčata skončila bohužel pod bednou, ale za své výkony se nikdo nemusí vůbec stydět. Lucka Krpatová si v kategorii U 10 odvezla za 1. místo zlatý pohár.
Všem hráčkám za předvedený výkon děkujeme a oceněným gratulujeme. mkrpi

fotografie


1. 2. 2012

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

25. 1. 2012 - Jestřebí hory - lyže
Rtyně v Podkrkonoší - Červený Kostelec (20 km)

 

 


30. 1. 2012

turnaj_31_10_2009

28.1.2012 Turnaj Hradec Králové U9/U11/U13

Čtrnáct pardubických dětí a přes sedmdesát celkem přilákal další z hradeckých turnajů. Tradiční soupeře z regionu doplnily třeba oddíly z Prahy, Benátek n. J. a Brna. Postup ze skupin si zajistili první dva za předpokladu, že vyhrají co nejvíc zápasů na dva sety do šestnácti, popřípadě třetí rozhodující do šesti. Pavouk byl urychlen zkrácením zápasu na jednu sadu, takže než se někteří rozkoukali, už byl konec…

celý článek | fotografie


27. 1. 2012

turnaj_31_10_2009

turnaj_31_10_2009

turnaj_31_10_2009

25.1.2012 navštívil město perníku náš nejlepší současný badmintonový hráč Petr Koukal. V nově otevřeném Kryocentru Pardubice se uskutečnilo exhibiční utkání s Janem Vondrou, který mu dělal sparing partnera. Jak bývá u akcí tohoto tipu zvykem, nechyběla ukázka úderových dovedností, jednosetový ostrý zápas, ale především i možnost pár výměn s tímto špičkovým hráčem z řad zájemců. Této příležitosti využili všichni hráči našeho dětského "A" týmu, ale i jeden z odvážlivců generace malinko odrostlé, a to Jarda Fiala. Jeho slovy: "...jedinečná a možná poslední šance si s takovýmto hráčem pinknout". V neposlední řadě byla bezesporu velmi zajímavou částí programu autogramiáda, která neznamenala nic jiného než podpis takřka na všem možném, co měly děti po ruce. Především díky neuvěřitelné ochotě Petra Koukala, opravdu jeho podpis téměř na všem skončil (div, že nedošlo na "holé zadky").
Myslím, že návštěva tohoto badmintonového velikána byla vskutku velikým zážitkem, čehož i přiložené fotografie jsou snad toho důkazem. Petr Koukal je totiž opravdu velmi milý, ochotný a pozoruhodný člověk, jak jsem měl tu čest se sám osobně přesvědčit.
Nezbývá, než mu popřát, pokud možno, šťastnou cestu letos do Londýna...
TomS.

P.S.: Veliké díky patří především Kryocentru, v čele s Tomášem Iličem, kterýžto byl organizátorem celé akce...

fotografie


27. 1. 2012

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

25. 1. 2012 - valná hromada oddílu turistiky

 


26. 1. 2012

turnaj_31_10_2009

Radbuza Cup - V sobotu 14.1.2012 vyrazila naše minivýprava (Nikča a Róza) do Dobřan na otevřený turnaj GPC U13 Radbuza Cup. Holky se zúčastnily všech disciplín. V mixu Róza vypadla hned v prvním kole, zato Nikča vybojovala s Ondřejem Markem krásné třetí místo. Ve dvouhrách porazila obě naše hráčky Áďa Vacková. Nikču ve čtvrtfinále, Rózu v semifinále. Róza si to pak rozdala o 3. místo se Šárkou Vláškovou a po velkém boji získala bronzovou medaili. Ve čtyřhře bylo znát, že spolu děvčata hrají teprve podruhé. Hned první kolo pro ně bylo nepřekonatelnou překážkou (i když po třísetové bitvě).
Pořadatelé připravili pro první 3 v každé kategorii krásné trofeje a i proto se nám výlet do západních Čech rozhodně vydařil. LB

fotografie | výsledky dvouhry dívek / mixu


25. 1. 2012

turnaj_31_10_2009

Kolektivní výkon znamená postup na MČR družstev po mnoha letech.
V neděli 22. 1. 2012 si družstvo ve složení Míša Fuchsová ,Pavlína Krpatová, Adéla Seibrtová, Denis Hurych, Filip Oborník a Marek Vykydal po dramatickém boji s hráči Dobrušky vybojovalo postup na MČR. Družstvo B obsadilo krásné třetí místo. Všem hráčům musím poděkovat za perfektní výkon a reprezentaci našeho oddílu. Horáček (trenér)


fotografie


25. 1. 2012

turnaj_31_10_2009

Malý dětský perníkový turnaj, GP D Pardubice
21. ledna 2012 od 8.30 h.
(oprava výsledků - 25.1.201)


fotografie
| výsledky (xls)


17. 1. 2012

turnaj_31_10_2009

Aktualizace - přidány fotky a krátké video
O víkendu nabitém turnaji se v maďarské Pécsi odherál turnaj družstev nejmladších badmintonových nadějí Nations to Nations U13 2012. Síly změřil i výběr českých badmintonistů. Po dvou vítězných zápasech a jedné těsné prohře se Slovinskem 4:5 postoupil český tým do závěrečného boje o medaile.
A součástí české reprezentace byly i naše dvě hráčky Míša Fuchsová a Pavlína Krpatová.

celý článek | fotografie | kompletní výsledky


17. 1. 2012

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

14. 1. 2012 - Čachnov - lyže
Čachnov -m- Karlštejn -č- Svratka a zpět (14 km)
při nedostatku sněhu pěšky

 


16. 1. 2012

turnaj_31_10_2009

Výborného výsledku dosáhla Adéla Seibertová na GP A U15 v Praha-Vinoři, kde se jí podařilo probojovat do druhéhé kola a to i přes to, že hraje v kategorii U13. Gratulujeme

kompletní výskledky


10. 1. 2012

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

31. 1. 2012 - Silvestrovská procházka:
Slatiňany - Chrudim - Medlešice

 


9. 1. 2012

turnaj_31_10_2009

GP A U13 Český Těšín, 7. - 8.1.2012

Tohoto turnaje nejvyšší kategorie se zúčastnilo našich 6 hráčů a hráček Adéla Seibertová, Nikola Krpálková, Pavlína Krpatová, Michaela Fuchsová, Marek Vykydal a Filip Oborník. Na tomto turnaji těžko hledat lehčí soupeře a tak někteří hráči jeli posbírat zejména zkušenosti. Adéle se podařilo v zápase o umístění porazit Vackovou a přivézt si pěkné body. Zkušenějším Pavlíně a Míše se dařilo už více. Míša si odvezla za dvouhru medaili za 3. místo, stejně tak za čtyřhru s Pavlínou a ta si přivezla stříbrnou medaili za mix s Petrem Beranem. Oceněným gratulujeme a děkujeme za reprezentaci oddílu a města. mkrpi
P.S. jako jediný oddíl v ČR jsme měli 4 zástupce ve dvouhře dívek :)

foto | výsledky


9. 1. 2012

turnaj_31_10_2009

8.1.2012 Turnaj Benátky nad Jizerou U9/U11

Zatímco starší děti odjely sbírat zkušenosti a body na „áčka“ kamsi na severovýchod republiky, pro badmintonový potěr se naskytla šance si zahrát v Benátkách. Po zářijových zkušenostech s poněkud více prodlouženou hrací dobou a s organizačními zmatky jsme očekávali leccos, nicméně pořadatelé nyní naštěstí zkrátili zápasy na jeden set...

celý článek | fotografie | výsledky (pdf)


21. 12. 2011

turnaj_31_10_2009

Na poslední letošní trénink školičky se dostavila "pouhá" větší polovina členů a i přes to byla hojná účast. Účelem nebyl již nácvik jakýchkoli dovedností, ale jen teoretická příprava na příchod tolik očekávaného Ježíška. Snad droboučké dárečky dětem udělaly radost a byly dobrou předzvěstí těch pravých dárků, které je již za nedlouho čekají.

Rád bych ještě využil příležitosti a touto cestou jim Všem ještě jednou popřál bohatého Ježucha a rodičům klidné prožití Vánoc. Do nového roku pak Všem především zdraví...! A v tom novém roce na shledanou... TomS.

fotky


21. 12. 2011

turnaj_31_10_2009

17.-18. 12. 2011,GPC U13,15,17,19 Pardubice

Krasojízda Lucky a Marka
V sobotu 17.12. a v neděli 18.12. se v Pardubicích uskutečnil turnaj GPC všech kategorií. Největší účast jsme měli v kategorii U13 a musím všechny pochválit za bojovný výkon. Postup na GPA si vybojovala Adéla Seibertová, Lucka Krpatová, Marek Vykydal a Filip Oborník ve čtyřhře. V kategorii U15 si postup na GPA vybojovala Pavlína Krpatová a Míša Fuchsová.

výsledky


12. 12. 2011

turnaj_31_10_2009

10.12.2011, Turnaj Osík GPD U9/U11/U13

Na turnaj v Osíku zavítalo třiatřicet zástupců výhradně z Východních Čech, takže samé známé tváře… Oživením byla účast školičkových dětí, a to Kryštofa a Hynka Havlových, Aničky Všetečkové a Káti Valentové, kteří jsou samozřejmě ve fázi sbírání zkušeností, takže na boje o vyšší příčky určitě dojde později. Ale i třeba těch pár bodů do žebříčku je povzbudí k dalšímu tréninku. Vzhledem k počtu hráčů hráli ti mladší ve skupinách na dva sety do patnácti a v U13 pak čtyři kola Švýcarským systémem, na který navazoval dodatečný pavouk nejlepších čtyř, čili došlo nejednou na opakované zápasy ze skupin, někdy s rozdílnými výsledky…

celý článek | fotografie


5. 12. 2011

Přidán plán turistických akcí na 1. pololetí roku 2012.


30. 11. 2011

turnaj_31_10_2009

Konečně máme zlato!
V Mostě se ve dnech 26. - 27. 11. 2011 konal první badmintonový republikový turnaj GPA kategorie hráčů do 13 let. Na turnaj se sjelo 28 nejlepších chlapců a 28 nejlepších děvčat z ČR. Turnaje se zúčastnilo také pět našich nadějí, to je zatím asi největší počet v historii našeho oddílu. Ve dvouhře děvčat si Míša Fuchsová a Pavlínou Krpatová vybojovaly 5. - 8. místo, Nikola Krpálková vyhrála jeden zápas a skončila 9. - 16. místo, což je obrovský úspěch. Róza Bártová skončila na 22. - 28. místě stejně jako Filip Oborník. Ve čtyřhře si nejlépe vedla dvojice Míša Fuchsová a Pavlína Krpatová, vybojovali 3.-4. místo.
V mixu jsme se konečně po mnoha letech dočkali prvního vítězství. Pavlína Krpatová s P. Beranem zvítězili v mixu (po třísetové bitvě). Také umístění Míši Fuchsové s Kuralem na 3.-4. místě je velmi pěkné.

fotografie | výsledky


30. 11. 2011

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

26. 11. 2011 - Za spadaným listím do Slatiňan

Heřmanův Městec -z- Holičská jedlina, Palučiny, Rabštejn, Kochánovské rybníky, Škrovád, Slatiňany (16 km)


23. 11. 2011

turnaj_31_10_2009

12. listopadu 2011, Brno
Já mu snad jednu fláknu Kup 2012
V brzkých ranních hodinách (9.00 h.) se naše družstvo dospělých, ve složení (Plza, Švec, Marek, Krejzek, Kulhánek) vydalo na "družební" utkáni do Brna s družstvem Veteriny Brno. Celé odpoledne probíhalo ve znamení velmi tvrdých bojů, každý z našich hráčů se vydal na 110 % a výsledek se dostavil :). Po neuvěřitelně vyrovnaném průběhu, na zápsy to bylo 11 :11, se nakonec musely počítat jednotlivé body a náš tým zvítězil o dva body, huráááááá. Večer samozřejmě nemohlo chybět tradiční rozbor celého utkání ve sklípku v Bořeticích.

fotografie


23. 11. 2011

turnaj_31_10_2009

19.11.2011, Turnaj Hradec Králové
GPD U9/U11/U13

Hradecký turnaj pro nejmladší badmintonisty je pravidelně našim oblíbeným cílem a dává šanci i začínajícím hráčům získat první zkušenosti...

celý článek | fotografie | výsledky (zip, xls)


21. 11. 2011

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

12. 11. 2011 - Planetární stezka

Planetární stezka je model naší sluneční soustavy v měřítku 1:1 000 000 000. Délka naučné stezky je 6,5 km a nachází se v okolí Nového Hradce (u hvězdárny)


21. 11. 2011

turnaj_31_10_2009

Mezinárodní turnaj dětí U9 a U11 v Glubczycích- Polsko
Tohoto turnaje se za náš oddíl zúčastnili v kategorii U11 Michal Grund a Lucka Krpatová. Turnaj se hrál ve skupinách s postupem do pavouka, na dva vítězné sety do 15 bodů bez nastavení. Lucce i Michalovi se celkem hladce podařilo vyhrát skupiny a postoupit do pavouka. Michal pavoukem prošel až na krásné 5. místo a Lucka skončila na výborném 3. místě. Na prvním místě skončila Jana Adámkov z Hořovic. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci oddílu a města. mkrpi.

fotografie | výsledky (pdf)


21. 11. 2011

turnaj_31_10_2009

13.11.2011, Turnaj Hamr Praha U9/U11/U13
Trochu netradičně v neděli vyrazilo různými cestami do Prahy čtrnáct pardubických hráček a hráčů. Na turnaj se sjelo celkem 149 závodníků, což nejspíš předčilo i očekávání pořadatelů. Plánovaný Švýcarský systém byl aplikován ve všech kategoriích – u děvčat došlo na pět kol u kluků, vzhledem k jejich vyššímu počtu, jen čtyři kola. Takže opět trochu divoký průběh…

Na „bednu“ se povedlo dostat v U9 Adamu Ehmovi, jemuž chybělo jen velmi málo ke zlatu, ale na druhou stranu, ananas za druhé místo taky není špatná cena… U nejstarších děvčat turnaj ovládla Míša Fuchsová.

fotografie | výsledky (pdf)


7. 11. 2011

turnaj_31_10_2009

BADMINTON CZECH TALENT 2011 (U11), 5.- 6.2011

STŘÍBRNÝ VÍTR Z ČESKÉHO KRUMLOVA

Šestý ročník celostátního turnaje Czech Badminton Talent 2011 v kategorii U11 nabídl zápasy jak řemen a nám pak přinesl opravdu mimořádný úspěch...

celý článek | fotografie | výsledky družstev (xls)
výsledky jednotlivců dívky |chlapci


2. 11. 2011

turnaj_31_10_2009

V sobotu 29. 10. 2011 se v Univerzitní hale v Pardubicích uskutečnil, jeden z největších badmintonových turnajů, 139 zúčastněných hráčů se vzájemně utkalo ve třech kategoriích - U9, U11 a U13 a sehráli mezi sebou přes 300 zápasů.

Součástí zmíněného turnaje, byla exhibice několikanásobného mistra ČR a zároveň našeho reprezentanta Jakuba Bitmana ...

celý článek


2. 11. 2011

turnaj_31_10_2009

Dětský badmintonový turnaj
29. 10. 2011, Pardubice

Doplněno dalších 100 fotografií z otevřeného dětského turnaje pro děti :)

celý článek | fotografie | celkové výsledky (pdf)


1. 11. 2011

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

29. 10. 2011 - Okolo Hrádečku

a) Trutnov -m- Vraní výšina, Peklo, Hrádeček, Mladé Buky -z- Janská hora (728 m), Janské Lázně -č- Svoboda nad Úpou (23 km) (lze zkrátit z Janské hory -na -ž- Svoboda nad Úpou 18 km)
b) Trutnov -m- Vraní výšina, Peklo, Hrádeček -z- Mladé Buky (13 km)


29. 10. 2011

turnaj_31_10_2009

Dne 29. října 2011 oddíl badmintonu uspořádal již 12. ročník otevřeného turnaje pro děti v katogoriích do 9, 11 a 13 let. Turnaje se nakonec zúčastnilo 139 hráčů a hráček, odehrálo se přes 300 zápasů a unavili se všichni pořadatelé :) ale bylo o fajn :) děkujeme všem za účast. Podrobné výsledky najdete zde.

celý článek | fotografie | celkové výsledky (pdf)


20. 10. 2011

turnaj_31_10_2009

V sobotu 15.10. se konat v Hradci Králové v hale Montasu Hradec Králové turnaj v badmintonu GPC  kategorie do 13 ti let a do 17ti let. V kategorii do 13 let se zúčastnilo z našeho oddílu celkem  11 hráčů. Nejlepšího umístění dosáhli: ve dvouhře 1. místo - Seibertová Adéla, 3. místo - Krpálková Nikola, 2. místo - Oborník Filip, 3. místo - Vykydal Marek; ve čtyřhře: 1. místo - Seibertová A., Krpálková N., 3. L. Krpatová, T. Weinerová, 1. místo - Oborník Filip, 3 - 4 - M. Vykydal, M. Grund, v mixu: 1 místo - Vykydal M, Seibrtová A, 3 - 4 - F.Oborník, N.Krpálková. V kategorii do 17 let jsme měli jedinou hráčku  Krpatovou Pavlínu /ještě hraje v kat do13  let ,ale měla přímý postup/ a zde vyhrála čtyřhru, druhá ve dvouhře a třetí v mixu.

fotky | výsledky (xls)


17. 10. 2011

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

15. 10. 2011 - Údolí Šembery

a) Český Brod -č- Tuchoraz, podél Šembery, Na Zámkách -ž- Předhvozdí -m- Tuchoraz -č- Český Brod (21 km) (možno zkrátit Na Šembeře - 18 km)
b) Český Brod -č- Tuchoraz, podél Šembery, Pod Srnčím kopcem - neznačená - Předhvozdí -m- Tuchoraz -č- Český Brod (15 km)


14. 10. 2011

turnaj_31_10_2009

Republikový přebor ČOS U13, U15
České Budějovice, 8. 10. 2011

Před nadcházejícím kvalifikačním víkendem v HK ještě drobné ohlédnutí za víkendem uplynulým. Ten se odehrál ve znamení dvou významných turnajů. Jedním z nich byl velmi kvalitně obsazený Přebor ČOS v Českých Budějovicích...

celý článek | fotky | výsledky


13. 10. 2011

turnaj_31_10_2009

Adria Youth International 2011 - Poreč, Chorvatsko

Čtyři stříbrné medaile, to je výsledek bojů našich děvčat na mezinárodních kurtech v chorvatské Poreči. Míša Fuchsová za mix a čtyřhru společně s Pavlínou Krpatovou v kategorii U13 a Lucie Krpatová za dvouhru v U 11. Moc gratulujeme děkujeme za reprezentaci oddílu a města. mkrpi

fotky | výsledky


6. 10. 2011

turnaj_31_10_2009

V neděli 2. 10. 2011 zrána se vydalo na turnaj do Teplic devět našich hráčů. Konkurence byla silná, na turnaj dorazilo 24 hráčů a 30 hráček z 10 oddílů celé republiky...

celý článek | fotky | výsledky (xls)


3. 10. 2011

Přidán zápis č. 8 ze schůze výkonného výboru TJ z 14. 9. 2011.


3. 10. 2011

turnaj_31_10_2009

Je mi opravdu upřímně líto následujících řádků, ale jsem prostě takový. Co na srdci, to na jazyku. V neděli 25.září na turnaji U13, U15 v Podolí u Brna jsme se dočkali neuvěřitelného zážitku. Turnaj pořádaný ing.Frodlem lze hodnotit jediným, lichotivým slovem, a to KATASTROFA...

celý článek | fotky


3. 10. 2011

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

1. 10. 2011 - Vojtěchovská rozhledna

a) Hlinsko -ž- Dědová - neznačená - Kladno (rozhledna), Čertovina, Ratajské rybníky, Hlinsko (16 km)
b) Hlinsko -ž- Dědová - neznačená Kladno (rozhledna), Vojtěchov (12 km)


22. 9. 2011

turnaj_31_10_2009

Prešov 2011, 16.-18. 9. 2011
Na turnaj s mezinárodní účastí se s rodiči vydala skupinka našich hráček ve složení Pavlína Krpatová (U13), Lucka Krpatová(U11) a Míša Fuchsová (U13)...

celý článek | fotky


19. 9. 2011

turnaj_31_10_2009

Benátky nad Jizerou – 17.9.2011 – U9 / U11
Našim mladším zástupcům oddílu nastala i tento víkend příležitost předvést co natrénovali na turnaji v Benátkách nad Jizerou. Systém turnaje byl klasický skupinový s postupem dvou nejlepších do pavouka, včetně souboje o třetí místo...

celý článek | fotky


15. 9. 2011

turnaj_31_10_2009

Turnaj Babího léta Teplice U11 (11. 9. 2011)

Babí léto bylo tuto neděli opravdu krásné a stejně krásné výkony podali naši čtyři reprezentanti i na turnaji jedenáctek v Teplicích. Kluci si do sytosti zahráli ve třech skupinách a obstáli na výbornou... celý článek

celý článek | fotky | výsledky (xls)


13. 9. 2011

Cvičení SPV bylo zahájeno od 12. září 2011.


13. 9. 2011

Cvičení žen

Zumba, strečink, formování problémových partií (cvičí p. Erlebachová, ZŠ Pol. II.) -
Cvičení bylo zahájeno 13. 9. 2011 - možnost přihlášení je vždy na začátku cvičení tzn. v 19.00 h.

Zdravotní a relexační (cvičí p. Misíková, ZŠ Polabiny IV.)
Cvičení bylo zahájeno 12. 9. 2011 - možnost přihlášení je vždy na začátku cvičení tzn. v 19.00 h.

Zdravotní a relexační (cvičí p. Tauferová, ZŠ Polabiny III.)
Cvičení bylo zahájeno 12. 9. 2011 - možnost přihlášení je vždy na začátku cvičení tzn. v 18.00 h.


12. 8. 2011

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie z turnaje konaného 3. 9. GP C U13, 15 v Lanškrouně.


12. 9. 2011

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

2. - 4. 9. 2011 - Prodloužený víkend na Bednářově statku v Orlických horách


8. 9. 2011

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

3. 9. 2011 - Babiččino údolí z druhé strany

a) Červený Kostelec -č- U devíti křížů, Havlovice, Červená hora -m- Mstětín -ž- Brodský rybník -č- Červený Kostelec 19 kmb) Červený Kostelec -č- U devíti křížů -m- Babiččino údolí -z- Červený Kostelec (13 km)


31. 8. 2011

turnaj_31_10_2009

22. - 26. 8. 2011 - prázdninová školička badminonu

V nejteplejším prázdninovém týdnu jsme absolvovali letní kemp badmintonové školičky, z níž vzešlo nejen pár fotografií, ale doufejme i nějaká budoucí naděje našeho oddílu. Všem zúčastněným tímto ještě jednou děkuji a těším se v nadcházející sezoně na viděnou...
TomS.


29. 8. 2011

turnaj_31_10_2009

27. - 28. 8. 2011 - Iľava Open Cup 2011 - SK

Prvním turnajem nové sezóny se stal Iľava Open Cup 2011, kterého se zúčastnily Lucka a Pavlína Krpatovy. V sobotu, kdy bylo v hale kolem 40°C, si obě děvčata zahrála v kategorii U13. Lucka skončila na 8. místě a Pavlínu ve finálové skupině porazila jen Tamara Prostiňáková (mistryně SR U11, ve všech disciplínách) a to ve dvou setech 21 : 15 a 21 : 8.
Druhý den si Lucie Krpatová zahrála v kategorii U11, ve které zvítězila a odvezla si velký pohár. Pavlína Krpatová si zkusila kategorii U 15, kde se jí podařilo vrátit porážku Tamaře Prostiňákové 21 : 19 a 21 : 13. Velkou soupeřkou jí byl z Českých Budějovic Tereza Janoštíková, které podlehla 21 : 15 a 21 : 8 a skončila tak na velmi pěkném 2. místě. Děkujeme a gratulujeme oběma děvčatům.
mkrpi


22. 8. 2011

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

20. 8. 2011 - Berlova vápenka v Závratci

a) Prachovice -ž- Lovětínský rybník, pod Lovětínskou roklí - neznačená - Stará vápenka (muzeum) Závratec, zpět -neznačená - Třemošnice -č- Hedvikov -z- Kraskov, U městských hranic -č- Prachovice - neznačená -zastávka ČD 20 km

b) Prachovice -ž- Lovětínský rybník, pod Lovětínskou roklí -neznačená Stará vápenka Závratec, zpět -neznačená Třemošnice -č- Hedvikov, Skovanov, Prachovice, zastávka ČD 16.km


18. 8. 2011

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

6.-12. 8. 2011 - Letní pobyt Železná Ruda


25. 7. 2011

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

9. 7. 2011 - Za "Ďáblovou biblí" do Podlažic

Za "Ďáblovou biblí" do Podlažic
a) Skuteč -z- Skutíčko, Kostelecká hůra -m- Vrbatův Kostelec, Podskala, Podlažice, Chrast (17 km)
b)Vrbatův Kostelec -m- Podskala, Podlažice, Chrast (14 km¨)


21. 7. 2011

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

9. 7. 2011 - Jeseníky

JeseníkyRamzová - lanovkou na Šerák (1350 m) -č-Červenohorské sedlo (1013 m) -ž- Kouty nad Desnou (770 m) (16 km)Přenížení 600 m


30. 6. 2011

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

11. 6. 2011 - Hamštejnský hřeben

a) Malá Skála -č-Pánovo pole, Sokol, Besedice, Koberovy, Hamštejn, Vzdychánek pod Kozákovem, Kozákov -z- Semily (16 km)
Možno prodloužit prohlídkou Besednických skal po žluté značce


30. 6. 2011

Přidán zápis z schůze VV z 9. 6. 2011


27. 6. 2011

turnaj_31_10_2009

10. června 2011 - Zakončení sezóny v Nemošicích.

 


fotky


21. 6. 2011

turnaj_31_10_2009

Pobyt dětí v Mladkově - 18.-19. 2011
Jsem rád, že důvěru jste do mne vložili,
děti své na víkend mi svěřili.
Já se za to pokusil, všemi silami se vysnažil,
Vašim dětem dopřáti, pohodičku zažíti.
Doufám, že hezké vzpomínky budou míti,
v dobrém snad na mě vzpomínati.
Všechny byly tak skvělé, až do samotné neděle,
že bych s nimi klidně zas, strávil někde volný čas.
Pár fotek jsem tam opět udělal,
abych památku na Mladkov jim zanechal...!!!

Tomáš S.

fotky


16. 6. 2011

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

11. 6. 2011 - Máchův kraj - rokle

a) Staré Splavy -ž- Selská rokle -z- Černá rokle -č- Vůbčárské rokle -z- Dlouhý důl -č- Jestřebí (hrad) neznač. Jestřebí (zastávka ČD) -z- Provodínská Lysá skála a zpět Jestřebí (21 km)

b) Staré Splavy -č- Vůbčárská rokle, Jeestřebí (hrad) neznač. Jestřebí (zast. ČD) -Provodínská Lysá skála a zpět Jestřebí (13 km)


7. 6. 2011

turnaj_31_10_2009

Turnaj dětí U9, 11, 13 - Lanškroun - 4. 6. 2011.
Na poslední turnaj sezony přijelo do Lanškrouna pouhých 40 dětí kategorií U9, 11 a 13. Také proto se někteří rozhodli startovat zároveň ve dvou. V lehce vydýchané hale toho však mnozí měli na konci jak se říká "plné kecky". Tentokrát i řady našich zástupců prořídly, avšak přibyli školičkoví Leňďa Kmoníčková a Jenda Lichý, pro kterého to sice první turnaj nebyl, avšak zkušenosti ještě stále začíná sbírat. Stejně jako Leňďa. Pevně doufám, že počátkem příští sezony se navštěvování turnajů stane jejich prioritou, neboť zápasové setkávání s jinými, je pro další rozvoj nezbytnou součástí. Především pak v nácviku psychiky, která je v našem oddíle tou největší bolestí. Trochu to opět naznačil i tento Lanškrounský turnájek. Přes výše uvedené bych rád tímto za uplynulou sezonu všem poděkoval za reprezentaci a pevně věřím, že v této činnosti budeme nadále pokračovat a hlavně spolupracovat při nápravě našich vystoupení. Mějte se krásně... TomS.

fotky


7. 6. 2011

turnaj_31_10_2009

Oddílový turnaj školičky - rodiče a děti. Poslední květnový pátek jsme ukončili sezonu v hale, a to klubovým deblovým turnájkem nejmenších s rodiči. Nejlepším párem se nakonec stal Martin Kříž s maminkou, kteří ve finále přemohli houževnatého Lukina Vlasáka s tatínkem. V boji o bronz nakonec podlehla Natálka Ságnerová s tatínkem favorizovanému páru bratrů Plšičíkových. Podrobné výsledky, ale i napětí ve hře lze vyčíst z přiložených fotografií. Jsem v hloubi duše přesvědčen, že se akce, především dětem, líbila a určitě tedy dojde k jejímu zopakování. Nejbližším a nejvhodnějším termínem se v tuto chvíli jeví Vánoce. Poděkování patří především všem rodičům, kteří se přičinili k vykouzlení vytouženého úsměvu ve tvářích. A o to mi jde ze všeho nejvíce. Ze srdce upřímně děkuji a přeji hezký zbytek dne... TomS.

fotky | výsledky (jpg, 741 kB)


6. 6. 2011

Přidán nový program turistických akcí (4,4 MB. doc) na 2. pololetí 2011


31. 5. 2011

turnaj_31_10_2009

Regionální výběry U13 Český Krumlov

Do Českého Krumlova se vydalo družstvo složené z těchto hráčů: Pavlína Krpatová, Michaela Fuchsová, Kateřina Stehlíková, Adam Chrobák, Denis Hurych a
Filip Oborník. Přestože všichni bojovali s plným nasazením, tak jsme se umístili na 9. místě z 10ti družstev. Díky za reprezentaci. mkrpi

fotky | výsledky


30. 5. 2011

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

28. 5. 2011 - Semily

a) Semily -č- město -ž- Sejkorova kaple, Bozkov -m- Bozkovské jeskyně -č- Spálov, Riegrova stezka, Semily (18 km)

b) Železný Brod -m- město -č- Riegrova stezka, Spálov, Semily (12 km)


30. 5. 2011

turnaj_31_10_2009

Školička badmintonu

22. - 26. 8. 2011, velká hala UNIVERZITY PARDUBICE
denně od 9:00–11:00 hod. a 18:00–20:00 hod.

pro děti ve věku od 6 do 11 let

Pod vedením zkušených trenérů a hráčů budou hrát děti různé hry a budou se učit základy badmintonu.

celková cena: 650 Kč /5 dní


26. 5. 2011

turnaj_31_10_2009

Školička v lanovém parku
V úterý vyrazila školička badmintonu do lanového parku na Cihelně v Pardubicích :)


fotky


26. 5. 2011

turnaj_31_10_2009

Přípravky 3. kolo - 21. 5. 2011, Český Krumlov

přidány další opravdu pěkné fotečky

 

celý článek | fotky | výsledky | výsledky konečné


18. 5. 2011

turnaj_31_10_2009

Školička na kolech
Kdo se včerejšího "tréninku" (17. 5.) zúčastnil, tomu se to zcela jistě vyplatilo. Odměna za ujetých 20km byla totiž sladká...!!! Podívejte se na foto.
Další týden jistě bude nové zpestření...
Tom S.

fotky


17. 5. 2011

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

14. 5. 2011 - Okolo Posázavského Pacifiku

a) Jílové u Prahy -z- Kamenný Přívoz -č- posázavskou stezkou, Pikovice, Davle (16 km) b) Jílové u Prahy -z- Kamenný Přívoz -č- Posázavskou stezkou, Pikovice, zastávka Petrov u Prahy (12 km)


16. 5. 2011

turnaj_31_10_2009

V úterý 10. 5. vyrazila školička badmintonu v rámci tréninku na brusle. Akce se poměrně zdařila, dětem se myslím moc líbila, tudíž na tento experiment jistě navážeme obdobnými akcemi.
Další plánovaná bude : "Na kolách za zmrzlinou".
Nejdůležitější ze všeho je dětský úsměv na tváři a cílem těchto akcí bude toto mé motto naplňovat....
TomS.

fotky


16. 5. 2011

turnaj_31_10_2009

V pátek 6. května měl náš oddíl tu čest na svém pravidelném tréninku přivítat současnou elitu našeho českého badmintoného nebe, a to mistry ČR pro r.2011 v mixu. Betty Bášová a Jakub Bitman jsou pro náš badmintonový potěr neboli školičku ještě velkou neznámou, zato pro náš mládežnický "A" tým to bylo obrovské spestření.
Nejvzácnějším zážitkem z toho setkání byla nejen možnost s nimi na vlastní kůži okusit hru, či spíše "zablbnout", ale především s těmito ikonami našeho badmintonu prohodit pár vět a mnoho šprýmů a především pak ulovit cenný suvenýr jakým bezesporu jejich podpis je. V neposlední řadě, jak ukazují přiložené fotografie, se s nimi bok po boku postavit před objektiv fotoaparátu.
Nezbývá mi tedy než touto cestou dvěma zmíněným úpřímně ještě jednou poděkovat za nepopsatelně nádherný přístup ke všem našim nadějím a popřát jim, aby se jim co nejvíce vyhýbaly zdravotní komplikace, a aby se jim nadále co nejlépe dařilo.
A nám ??? Aby se na nás třeba zas někdy přijeli podívat... TomS.

fotky


16. 5. 2011

turnaj_31_10_2009

14.5.2011 - U9,10,11 Kladno. Posledního ze série tří Kladenských turnajů se mohli zúčastnit pouze nominovaní hráči z předchozích dvou kol, a tak nás reprezentovala pouze čtyři děvčata. Lůca K., Terka W., Nikča K. a Áďa S. Chlapcům se tam tentokrát asi ani moc nechtělo. Ale i přes to, se nám opět podařilo se několikrát dostat "na bednu". Bohužel výsledky trochu zastínilo nevhodné chování některých našich hráček přímo na kurtě, takže bude nutné se na tréninku věnovat i těmto věcem. TomS.

fotky


9. 5. 2011

turnaj_31_10_2009

7.5.2011 Prosecký špunt – Praha, U9/U11

Na první ročník turnaje v Proseku pro dvě nejmladší kategorie dorazilo nakonec 49 hráčů převážně z pražských klubů, my z Pardubic jsme dorazili s osmi zástupci a spolu s lanškrounskými jsme se stali nejúspěšnějšími družstvy...

celý článek | fotky | výsledky | stránky pořadatele


5. 5. 2011

turnaj_31_10_2009

30.4. GPC U13, Teplice - V sobotu se do Teplic na „volná céčka“ vydali spolu s Filipem Oborníkem, Lucka a Pavlína Krpatovy. Lucce se v Teplicích v žádné disciplíně nepodařilo postoupit do druhého kola, ale to vůbec nevadí, protože na „13“ má ještě dost času.

Filip Oborník s Vojtou Hrabákem ve čtyřhře podlehli páru Kryštof Bumbálek a Martin Bolina (5:15,8:15). Dvouhru Filip zahájil s Vojtou Seberou...

celý článek | fotky


2. 5. 2011

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

30. 4. 2011 - Na Bělohrad

a) Bílá Třemešná -č- na -z- Pod Dehtovem -č- Horní Dehtov, Miletínské Lázně, Miletín, Červená Třemešná, Byšičky -ž- Lázně Bělohrad (21 km) b) Borovnička -z- Pecka (hrad) -m-Krakonošova vyhlídka, Bukoviny u Pecky, Lázně Bělohrad (14 km)


29. 4. 2011

turnaj_31_10_2009

Ve znamení Pardubického lidového běhu pořízeno pár nepříliš zdařilých foto o tom, jak si náš badmintonový potěr zkusil zaběhat. Doopravdy však běželi jen chlapci a chlapi (Libor Bárta). Děvčata to vzala jako procházku růžovou zahradou. To mají ty hlavy zřejmě zamotané z těch přitroublých seriálů. Nejspíš bude třeba v červnu velmi tvrdě zapracovat při přípravě "na suchu". Pevně doufám, že se toho Pepik s pomocí ostatních ujme jako vloni. Sportu zdar...
TomS.

fotky


29. 4. 2011

turnaj_31_10_2009

23. 4. se konal tradiční dětský turnaj v Hradci Králové v kategoriích U9, 11, 13. Za náš oddíl se zúčastnili: Filda, Mára, Mišák, Matěj a Adam, Péťa, konečně opět i Jenda Lichý, Áďa. Bohužel výsledkově, vyjma kluků, nestojí pro tentokrát moc za zmínku, neboť vážných soupeřů na kurtech (především v Hradci) díky zmíněným Velikonocem rapidně ubylo. Kluci si ale v Hradci myslím zahráli velice slušně a podané výkony byly opravdu velmi bojovné. Aniž bych někoho chtěl opomíjet, tak bych především vypíchl souboj Marka s Fildou, v kterém druhý jmenovaný bohužel okusil hořkost porážky. Myslím, že do budoucna pro oba silná vzpomínka a hlavně motivace...

fotky


20. 4. 2011

V neděli 10.4. 2011 se v Hradci Králové uskutečnilo druhé kolo družstev starších žáků. Bojovným výkonem si naše mladá družstva vybojovala pěkné třetí a čtvrté místo a vzhledem k věku většiny našich hráčů a hráček je toto umístění velkým úspěchem a doufám, že příští rok budeme bojovat o první místo.
Josef Horáček

kompletní výsledky (xls)


20. 4. 2011

turnaj_31_10_2009

Druhé kolo tradičního turnaje přípravek v Českém Krumlově se odehrál oproti prvnímu za bohatší účasti a to znamenalo, že místo dřívějších pěti kol švýcarského systému se podařilo odehrát pouze čtyři. To samozřejmě některým mohlo pomoci, ale u mnoha to znamenalo posun v pořadí dolů...

celý článek | fotky | kompletní výsledky


20. 4. 2011

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

16. 4. 2011 - Pardubická podkova
33. ROČNÍK
16. 4. 2011, ČESKÁ TŘEBOVÁ


8. 4. 2011

turnaj_31_10_2009

DOBYLI JSME KLADNO - Uplynulý víkend nabitý turnaji m.j. nabízel kategoriím do U11 šanci účastnit se "Kladno Junior Cupu", ze kterého se nakonec vyklubal veleturnaj o 85-ti hráčích. Této možnosti využily čtyři naše zástupkyně. Naše "devítka" Lúca Krpatová by ve své kategorii U9 nejspíš nenašla rovnocenou soupeřku, a tak startovala v kategorii vyšší U10. I zde však všechny své sokyně přemohla a opět, jak bývá v jejím případě zvykem, s přehledem zvítězila. V kategorii U11 Róza Bártová v nabité konkurenci zaslouženě pověsila na krk bronz a Aduš Seibertová dokonce zlato. Obě dvě za sebou zanechaly takové soupeřky, jakými jsou např. Šárka Vlášková s Proseku nebo Káťa Zuzáková z Benátek. Jedinou bez medaila z celé naší výpravy tak zůstala Terka Weinerová, která si alespoň trochu spravila chuť následující den v Osíku. Mnohem nešťastnější však byla pro tentokrát délka celého turnaje, když poslední finálový zápas hrála Adelína :-) až v 19.30 hod. A tak i večeře na zpáteční cestě domů v McDonald's ve 20.45 nebyla úplně tím nejlepším pro sportovce, ale odměna je odměna. A ta ke sportu bezesporu patří. Medajlistkám srdečně a upřímně gratuluji... TomS.

fotky


7. 4. 2011

turnaj_31_10_2009

3. 4. 2011 - Turnaj v Osíku, na kterém se zúčastnilo našich 11 hráčů, byl pojat v duchu silných emocí. Nakonec vše dopadlo pro náš odddíl velmi dobře, z turnaje jsme si odvezli 8 ocenění. V kategorii U13: Pavlína Krpatová 1.místo, Míša Fuchsová 2.místo a Filip Oborník 4. místo, v kategorii U11: Adéla Seibrtová 1.místo, Tereza Weinerová 2.místo a Nikola Krpálková 3.místo, Marek Vykydal 1.místo a v kategorii U9: Petr Janoušek 1.místo a Lucka Krpatová také 1.místo. Všem oceněným gratulujeme a děkujeme za reprezentaci oddílu a města.

fotky | kompletní výsledky


7. 4. 2011

turnaj_31_10_2009

turnaj_31_10_2009

V sobotu 2. 4. 2011 se v Českém Krumlově uskutečnilo Mistrovství České republiky v kategorii do 13ti let. Z TJ Sokol Polabiny Pardubice si vybojovali účast M. Fuchsová, P. Krpatová a F. Oborník a zejména děvčata si svým výkonem zaslouží pochvalu.Ve čtyřhře děvčat se M. Fuchsová s P. Krpatovou umístili na 5.-8. místě stejně jako ve smíšené čtyřhře P.Krpatová s kolegou z Benátek nad Jizerou C. Sávinem.Ve dvohře M. Fuchsová obsadila pěkné 9.-16. místo a P. Krpatová 17.-24. F. Oborník s M. Fuchsovou ve smíšené čtyřhře obsadili 17.-24. místo a ve čtyřhře s kolegou J. Čtvrtečkou z Dobrušky obsadil 9.-16. místo Vzhledem, že všichni budou ještě i příští sezonu v této kategorii můžeme se těšit na velké úspěchy.

výsledky (xls) | fotky


4. 4. 2011

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

2. 4. 2011 - Z Police na Ostaš

a) Police nad Metují -č-město -z- Ostaš, Kočičí skály -ž- Lachov, Skály -č-Javor, Dědov (19 km)
b) Police nad Metují -č- město -z- Ostaš, Bludiště -č- Klučnanka, Dědov 12 km


31. 3. 2011

turnaj_31_10_2009

Pardubický badminton zase úspěšně!
V sobotu 26.3.2011 se v Hradci Králové uskutečnil oblastní přebor sloučeného Pardubického a Hradeckého kraje v kategorii do 13ti let. Deset hráčů z TJ Sokol Polabiny Pardubice získalo celkem 13 medailí z toho pět zlatých. Nejlépe si vedla M. Fuchsová která vyhrála dvouhru před oddílovou kolegyní P. Krpatovou s kterou vyhrála čtyřhru. Z chlapců si F. Oborník vybojoval první místo ve čtyřhře s J. Čtvrtečkou z Dobrušky, druhé místo ve smíšené čtyřhře s M Fuchsovou a ve dvouhře skončil na třetím místě. Také ostatní hráči podali perfektní výkony a umístění je v příloze. Na Mistrovství České Republiky v Českém Krumlově 2. 4. 2011 nás bude reprezentovat M. Fuchsová, P. Krpatová a F. Oborník .

fotky | kompletní výsledky


24. 3. 2011

turnaj_31_10_2009

20. března proběhlo v České Krumlově další kolo turnajě přípravek a tentokrát jsme zaznamenali mnoho výborných výsledků...

celý článek | kompletní výsledky | fotky |


24. 3. 2011

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

19. 3. 2011 - První jarní výšlap

a) Heřmanův Městec -č- Raškovice, rozhl. Barborka, Svojšice, Choltice, Jedousov, Veselí -z- Valy (17 km)

b) Heřmanův Městec -č- Raškovice, rozhl. Barborka, Svojšice, Choltice (10 km)


8. 3. 2011

turnaj_31_10_2009

Tuto sobotu 5. března jsme pořádali velký amatérský badmintonový turnaj pro dospělé. Účast byla opět velmi slušná 65 hráčů a hráček. Z celkévého vítězství v nejprestižnější kategorii se radoval/a Lukáš Tlustý a Lenka Kárychová.

kompletní výsledky | fotky |


28. 2. 2011

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

26. 2. 2011 - Orlické hory II - lyže

Mladkov - Suchý vrch - Jamné nad Orlicí - Jablonné nad Orlicí (20 km)


25. 2. 2011

turnaj_31_10_2009

Tuto sobotu 19. února se uskutečnil badmintonový turnaj "memorál Kožešníka" U11 v Liberci opět za účasti i našich hráčlů...

celý článek | fotky | výsledky (xls) | str. pořadatele


18. 2. 2011

cachnov

Přidány fotografie

12. 2. 2011 - Rokytnice v Orl. horách

Čihák - Petrovice - Mladkov (20 km)


16. 2. 2011

turnaj_31_10_2009

Tuto sobotu 12. února náš oddíl pořádal soustředění talentované mládeže východočeského kraje.

fotky


11. 2. 2011

turnaj_31_10_2009

V sobotu 5. března 2011 se uskuteční již 12. ročník velkého badmintonového turnaje pro dospělé. Na 13. kurtech se bude hrát o krásné ceny (hodinky Festina, poukazy do SunCity, a hlavně ceny od firmy NOVA maso uzeniny :) v kategoriích dvouhra začátečníků, pokročilých a veteránů můžů i žen.

propozice


11. 2. 2011

turnaj_31_10_2009

Tuto sobotu 5. února se konal turnaj U13 v Dobřanech. Naše hráčky opět zabojovaly, především Míša Fuchsová předvedla obdivuhodný výkon a ve dvouhře prohrála až ve finále a ve čtyřhře slavila vítězství...

celý článek | fotky | kompletní výsledky (xls)


11. 1. 2011

Doplněn zápis ze schůze VV č. 1/2011.


3. 2. 2011

turnaj_31_10_2009

Tuto sobotu se v Břeclavi konalo GP A kat. U13, kam si vybojovaly postup Pavlína Krpatová a Míša Fuchsová. Mix hrála Míša FuchsováMichalem Vašátkem a podařilo se jim postoupit přes pár Gola Petr a Otáhalová Kateřina do druhého kola...

celý článek | fotky | výsledky (xls)


31. 1. 2011

cachnov

Přidány fotografie

29. 1. 2011 - Jestřebí hory - lyže

Petříkovice - Jestřebí bouda - Odolov Červený Kostelec(20 km)

 


31. 1. 2011

Badmin.soustředění talentované mládeže - 13. 2. 2011 Pardubice

Zvu Vás a děti na neděli 13.2.2011 do Pardubic. V případě, že chcete poslat ještě další hráče napište koho, určitě bude někdo nemocný nebo z jiných důvodů se nebude moci zúčastnit. Možná jsem také na někoho zapoměl tak se ozvěte. Bude 7 kurtů tak se tam určitě vejdeme. Horáček Josef

Podrobnosti a seznam nominovaných


24. 1. 2011

turnaj_31_10_2009

Tuto sobotu 22. 1. náš oddíl pořádal oblastní přebor východních čech pro dospělé. Z našich hráčů obstál pouze Martin Hodek, který skončil na 5.-8. místě. Radast nám udělal alespoň náš odchovanec David Horáček, který zvítězil ve dvouhře i ve smíšení čtyřhře a předvedl, především ve finále dvouhry zajímavý a neuvěřitelně napínavý zápas, kdy oba hráči měli několik mečbolů.

fotky | výsledky (xls, pdf) | video (pár výměn z finále)


21. 1. 2011

cachnov

Přidány fotografie

19. 1. 2011 - Valná hromada oddílu turistiky

 


17. 1. 2011

cachnov

Přidány fotografie

15. 1. 2011 - Čachnov - lyže

při nedostatku sněhu pěšky


12. 1. 2011

turnaj_31_10_2009

Doplněny fotografie k GP C U13 a 15, které proběhlo o víkendu v Osíku a v Pardubicích. Hodnocení turnajů viz níže.

fotky


10. 1. 2011

GP C U 15 a 19, Pardubice - V neděli 9. 1. 2011 na GP C U15 v Pardubicích se podařilo Pavlíně Krpatové a Míše Fuchsové umístit na 3.-4. místě ve dvouhře a ve čtyřhře si dívky společně vybojovaly postup na GP A druhým místem za párem Veronika Ostrá a Eliška Smejkalová, které mají přímý postup. Gratulujeme. Poprvé si vyzkoušeli kategorii U15 i naši nejmladší Míša Grund a Lucka Krpatová. Bojovali, seč jim síly stačily, ale víc jak na jedno vítězství to nestačilo. Denisovi Hurychovi v postupu zabránil Pavel Bareš. MK.

kompletní výsledky U15 i U19


10. 1. 2011

GP C U 13 a 15, Osík u Litomylše - První turnaj v roce 2011 se konal v sobotu 8.1.2011 v Osíku a bylo to GP C kategorie U13. Z prvních třech míst nám "uniklo" pouze to třetí, z celkové vítězství se radovala Míša Fuchsová před Pavlínou Krpatovou. K životnímu výkonu se vyburcovala naše nejmladší Lucka Krpatová v zápase s Míšou Šemberovou. Dívky spolu sehráli třísetovou bitvu s mnoha krásnými výměnami a bojem o každý bod, i když Lucka nakonec Šemberové podlehla, tak si za svůj výkon zaslouží velkou pochvalu. Ale i další zástupci našeho oddílu (Róza Bártová, Tereza Weinerová, Nikola Krpálková, Marek Vykydal, Filip Oborník, Michal Grund, Denis Curych) svým soupeřům nedali nic zadarmo a pochvalu za přístup, bojovnost a nasazení v zápasech si zaslouží všichni. MK.

kompletní výsledky U13 i U17


7. 1. 2011

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

18. 12. 2010 - Rokytnice v Orl. horách

- lyže, při nedostatku sněhu pěšky


3. 1. 2011

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

2. 1. 2011 - Obří postele

Novoroční vycházka z Řečan nad Labem značenými i neznačenými cestami (12 km)


16. 12. 2010

Doplněn nový plán zájezdů (doc, 2,5 MB) oddílu turistiky na 1. pololetí roku 2011


13. 12. 2010

turnaj_31_10_2009

GP A U13 Praha-Vinoř - V sobotu 11.12.2010 se konalo GP A U13, do kterého se po předchozích GP C U13 probojovali Michaela Fuchsová, Denis Hurych a Pavlína Krpatová (přímý postup).V mixech se...

celý článek | fotky | výsledky (xlsx)


8. 12. 2010

turnaj_31_10_2009

Trojice našich badmintonistů se vydala reprezentovat naše město do polského města Glubczyc. Hrálo se v hale na devíti kurtech, do patnácti bodů, na dva vítězné sety v kategoriích U9 a U11.Překvapením pro děti, zejména pro naše, bylo náhlé přerušení turnaje vzácnou návštěvou, přišel se na ně podívat Mikuláš...

celý článek | fotky | výsledky (xls)


7. 12. 2010

turnaj_31_10_2009

Dne 4. 12. 2010 za mrazivého rána, bohužel nejen venku, ale i v hale Univerzity proběhl 1. ročník Čertovského turnaje ve čtyřhrách dvojic v badmintonu. Přihlásilo se 26 dvojic, které mezi sebou svedly na 7 kurtech někdy vyrovnané někdy méně vyrovnané zápasy...

celý článek | výsledky (pdf)


6. 12. 2010

turnaj_31_10_2009

Benátky n. J. - 4. 12. dětský turnaj U9 a U11
Z Pardubic do Benátek dorazila za mrazivého rána pětičlenná výprava. Soutěžící v kategorii U9 chlapců si museli poradit s hrou pouze na půlce kurtu. Mladší z bratrů Ehmů, Adam, příjemně překvapil...

celý článek | fotky |


6. 12. 2010

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

27. 11. 2010 - Semínský akvadukt

a) Přelouč -č- Semínský akvadukt - neznačená - Sopřečský rybník -ž- rybník Nadýmač - Břehy (hospoda Cikánka) -z- Přelouč (17 km)
b) Přelouč -č- Semínský akvadukt -č- zpět na silnici k myslivně na Hořičkách -ž- Břehy -z- Přelouč (13 km)


25. 11. 2010

turnaj_31_10_2009

GP C U13 Žalany 21.11. 2010 - V neděli brzo ráno se na 200km dlouhou cestu na turnaj do Žalan vydalo s rodiči šest našich nadějí. Ve velmi silné konkurenci na severu naší republiky se naši zástupci neztratili...

celý článek | fotky | kompletní výsledky (xls)


22. 11. 2010

Doplněn zápis č. 11 z jednání VV TJ.


19. 11. 2010

turnaj_31_10_2009

1. Podzimní turnaj Podolí u Brna - 17. 11. 2010. Na tento turnaj, který se hrál v nové hale s výborným osvětlením, se vydalo spolu s rodiči našich sedm nejmenších sportovců...

celý článek | fotky


19. 11. 2010

Školení trenérů badmintonu IV. třídy 18.-19. prosince 2010 v Osíku (lektor Pavel Maňásek).


19. 11. 2010

Přidány výsledky GP C v Pardubicích z 13. 11. 2010.


18. 11. 2010

turnaj_31_10_2009

V sobotu 4. prosince 2010 náš oddíl pořádá 1. ročník amatérského badmintonového turnaje dvojic tzv. Čertovský turnaj. Disciplína bude pouze jedna, a to čtyřhra libovolné dvojice :)

Podrobnosti zde


18. 11. 2010

turnaj_31_10_2009

Tuto neděli 14. 11. 2010 se konalo GP C U15 v Osíku. Gratulujeme Míše Fuchsové a Pavlíně Krpatové (obě U 13) k zisku stříbra ve čtyřhře na GP C U15 v Osíku. Jen tak dál holky!

Výsledky zde (xls) | fotky


15. 11. 2010

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

13. 11. 2010 - Okolí Holic

a) Holice -m-Poběžovice -m- na -ž- Štěnkov, Třebechovice (17,5 km) b) Holice -m- Poběžovice -z- na -ž- rybník Hluboký, Holice (10 km)


15. 11. 2010

turnaj_31_10_2009

Dne 13.11. uspořádal náš oddíl turnaj GPC U13, kterého se zúčastnilo celkem 23 chlapců a 19 děvčat. Naše děvčata vyhrála co se dalo. První místo ve dvouhře obsadila M. Fuchsová druhá skončila P. Krpatová a čtvrté místo si výborným výkonem vybojovala A. Seibertová. Čtyřhru vyhrála dvojice M. Fuchsová P. Krpatová a druhá skončila složená dvojice D. Hlavsová a Vacková z Dobrušky. Smíšená čtyřhra byla Pardubickou záležitostí. Vítězství vybojovala dvojice D.Hurych M. Fuchsová a na druhém místě skončila dvojice F. Oborník P. Krpatová. Ve dvouhře chlapcú D. Hurych skončil na druhém místě a F. Oborník na 4. místě.
fotky


11. 11. 2010

Přidány další fotky ze soustředení mládeže 6. 11. 2010 v Hradci Králové


11. 11. 2010

turnaj_31_10_2009

Tuto sobotu proběhlo v Hradci Králové soustředění talentované mládeže Východočeského regionu... opět i s naší účastí :)fotky


11. 11. 2010

turnaj_31_10_2009

Tuto sobotu se uskutečnil dětský turnaj v Žalanech i za účasti našich 7 hráčů. A podařilo se nám z tohoto turnaje přivézt 4 medaile!!! Za výbornou reprezentaci chválíme: Marka Vykydala 3. místo U11, Adélu Seibrtovou 3.místo U11, Nikolku Krpálkovou 2. místo U11 a Lucku Krpatovou 1. místo U9+10. Ale ani ostatní se za svůj výkon nemusí stydět. Za výpravu Martin Krpata
fotky
| výsledky (xls)


2. 11. 2010

Od dneška 2. 11. 2010 je zprovozněna tělocvična ZŠ Polabiny III.


2. 11. 2010

Tuto sobotu 30. 10. 2010 proběhlo v Osíku u Litomyšle 1. kolo družstev dospělých. Naše družstvo skončilo na 2. místě z 5 zúčastněných.

výsledky (xls)


1. 11. 2010

turnaj_31_10_2009

V neděli 31. 10. 2010 jsme hostili 1. kolo družstev dětí (U15). Naše družstvo, které bylo sestaveno většinou z hráčů kategorie U11, obsadilo nakonec hezké 3 místo.

fotky | výsledky (xls)


1. 11. 2010

turnaj_31_10_2009

Klimkovice, 30. 10. 2010 - Turnaj na konci světa přinesl sice pouze jeden bronz Adély Seibertové, ale nejen zápas Míši Fuchsové s nejlepší hráčkou turnaje pozdější stříbrnou medailistkou v kategorii U13 a vítězkou kategorie U11 Terezou Švábikovou, ale i odhodlání ostatních zůčastněných rozhodně zanechaly dobrý dojem. A je otřepanou frází "štěstí" Terky Weinerové na los, kdy ze skupiny nepostoupila díky zmíněné Švábikové. Za zmínku jistě stojí i fakt, že to byl časově jeden znejdelších turnajů, a to díky zvolenému systému pavouků na 2 porážky (vyjma děvčat U11), takže si každý zahrál nemalý počet zápasů...

fotky


1. 11. 2010

turnaj_31_10_2009

23.10. 2010 se konal v Hradci první letošní dětský badmintonový turnaj, ze kterého jsme si odváželi mnoho pěkných umístění. V kategorii U 9: Petr Janoušek 2.místo a Martin Kříž 3.místo. V kategorii U 11: Nikča Krpálková 2.místo, Marek Vykydal 3.místo a Michal Grund 4.místo. V kategorii U 13: Filip Oborník 1.místo a Lukáš Podmele 3.místo.

fotky


1. 11. 2010

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

30. 10. 2010 - Krajem starých ševců

Krajem starých ševců
a) Skuteč -z- Lhota u Skutče, Luže -m-sv. Anna, Přibylov, Skutíčko, Vrbatův Kostelec -z- zastávka ČD (21 km)
b) Skuteč -z- Lhota u Skutče, Luže -ž- Zbožňov, Malhošť -z- Skuteč (16 km)


27. 10. 2010

turnaj_31_10_2009

O minulém víkendu proběhl i jeden z nejprestižnějších dětských turnajů Yonex Cup v Brně. A mezi zúčastněné patřily i naše hráčky. Bohužel, žádných úspěchů jsme nedosáhli, ale přibyly další zkušenosti.

fotky


27. 10. 2010

turnaj_31_10_2009

Stále uzavřená tělocvična ZŠ Polabiny III. nutí reprezentační část oddílu stále hledat alternativy tréninku. Tentokrát "mokrý" trénink v bazénu v Lázních Bohdaneč.

fotky


27. 10. 2010

turnaj_31_10_2009

Dětský turnaj HAMR PRAHA, 23. 10. 2010.

Na zkušenou do Prahy se tentokrát vydala skupina našich tří nejmladších zástupců a to Róza Bártová, Terezka Weinerová, obě (U11) a Lucka Krpatová (U9), která se rozhodla hrát o kategorii výše – U 10...

celý článek | fotky


18. 10. 2010

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

16. 10. 2010 - Údolím Pekla do České Lípy

a) Jestřebí ČD- Jestřebí (Skalní hrad) -č- Borek, Zahrádky, údolí Pekla, Česká Lípa (19 km)
b) Srní -ž- Zahrádky (Novozámecká průrva) -č- údolí Pekla, Česká Lípa (14 km


13. 10. 2010

turnaj_31_10_2009

Tak konečně se podařilo doplnit fotografie z 11. ročníku mezinárodního dětského amatérského turnaje, konaného 9. 10. 2010 v hale Univerzity v Pardubicích. Účast byla rekordní celkem přijelo 117 dívek a chlapců z celé České republiky a dorazil i oddíl z Polska.

výsledky | fotky


13. 10. 2010

trenink_na_hristi

Vzhledem k stále probíhající rekonstrukci tělocvična na ZŠ III. část oddílu badmintonu absolvovala trénink na venkovním hřišti.

 

fotky


11. 10. 2010

Stále jsou ještě volná místa ve cvičení rodičů s dětmi a ve cvičení školáků.


5. 10. 2010

turnaj_31_10_2009

BADMINTON CZECH TALENT - U11 - 2. 10. 2010
Jako jedni z papírových outsajdrů jsme již v základní skupině hned v úvodním zápase prohráli s výběrem Jižních Čech, s kterými jsme se měli dle papírových předpokladů poprat o druhé postupové místo. Nakonec jsme neuvěřitelnými výkony...

celý článek | fotky | výsledky | článek pořadetele


4. 10. 2010

Tak jak jste si možná všimli, po několika měsíční práci se mě podařilo přepracovat a významně doplnit web celé TJ. Nyní je zde přes 5 000 fotografií, nesčetně tabulek atd. atd., stránky odpovídají standardu W3C, XHTML 1. Kdyby Vás napadlo co ještě přidat, případně opravit, pište, bude jen rád. Martin Kulhánek


4. 10. 2010

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

2. 10. 2010 - Křivoklátské hvozdy

a) Zbečno -č- na -z- Riviera, Brdatka -č- podél Berounky, Křivoklát -ž- přes -č- na -ž- Roztoky (12 km) -č- na -ž- Račice (18 km) z Roztoků -č- Žloukovice (21 km)
b) Končí na ČD Roztoky, příp. Račice


29. 9. 2010

turnaj_31_10_2009

25. a 26. září 2010 se uskutečnil první turnaj GP A kategorie U13 a to v hale Baníku Most. Náš oddíl měl po letech zase pěknou účast (Filip Oborník, Denis Hurych, Pavlína Krpatová, Michaela Fuchsová a Daniela Hlavsová). A nezůstalo jen u účasti :) děvčata přivezla i medaily za 3. místo ve čtyřhře, gratulujeme.

Kompletní výsledky (xls), fotky


29. 9. 2010

turnaj_31_10_2009

Nová sezóna 2010/2011 badmintonové školičky. Že by naše nové naděje...??? Budeme doufat...


29. 9. 2010

turnaj_31_10_2009

18.9. 2010 - Benátky - Na prvním turnaji sezony náš potěr nepředvedl bůhvíjak oslnivé výkony ani přes získané jedno druhé místo od Adély Seibertové, neb ve finále v prvním setu utržila tzv."kanára". Tradičně nešťastný los měla Terka Weinerová., které stejně jako Nikče Krpálkové ani Róze Bártové, nepodařilo postoupit ze skupiny. Těžké soupeře měl i Michal Grund, který však podal bojovný výkon. Sekundovat se mu určitě snažil i Marek Vykydal, avšak na nejlepší Benátčany to našim klukům zatím rozhodně nestačí. A tak nejzáživnější byl nakonec asi výkon našeho nejmladšího zástupce, a to Lucky Krpatové, která "vyprášila" tabulku a pak také v pavouku, snad poprvé na turnaji, nadělila set i Adéle. Pokud jí to takto půjde dál, máme se jistě na co těšit. Děkuji všem za účast a také přeji všem mnoho zdaru a především výdrže... Tom S.


23. 9. 2010

turnaj_31_10_2009

Dne 18. a 19. září se proběhl v Dobrušce turnaj GP C U13, 15, 17, 19. Nás samozřejmě nejvíce zajímali kategorie U15 a hlavně U13. Zde jsme v kategorii dívek obsadily 1., 2. a 4. místo a v kategorii chlapců 3. místo a tím se naši hráči kvalifikovali na GP A.

Výsledky (xlsx), Fotky


20. 9. 2010

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

18. 9. 2010 - Nová Křížová cesta

a) Kuks -č- Stanovice - neznačená - Křížová cesta, žel. stanice Žíreč -č- Krakonošova vyhlídka -ž- nádraží Dvůr Králové -m- Zátluky -z- Pod Dehtovem -ž- Perná -z- na -č- žel. stanice Bílá Třemešná (20 km
b)
Kuks -ž- Stanovice - neznačená - Křížová cesta, žel. stanice Žíreč -č- Krakonošova vyhlídka -ž- nádraží Dvůr Králově -m- Zátluky -z- Bílá Třemešná -č- žel stanice (16 km)


8. 9. 2010

turnaj_31_10_2009

Přidáno 29 fotek z dětského trénku - A.


7. 9. 2010

turnaj_31_10_2009

Přidány fotografie

4. 9. 2010 - Suchý vrch

a) Červená Voda -ž- Křížová hora (rozhledna), Červená Voda -m- Hvězda -č-Suchý vrch (rozhledna) -z-Jamné n. Orl., Jablonné n. Orl. (20 km)
b) Červená Voda -m- Hvězda -č- Suchý vrch -z- Jamné, Jablonné n. Orl. (15 km)

 


 

Cvičení žen 2017-18

letak_cviceni_zen

Aktuální informace o cvičení žen pro školní rok 2017-18.
Leták ke staženíTJ Sokol Polabiny
dlohodobě podporují
_____________________

pardubice


PK
_____________________


 
© TJ Sokol Polabiny Pardubice. All Rights Reserved. Webmaster: Zofri