GP A U13 Praha-VinoŘ

turnaj_31_10_2009

V sobotu 11. 12. 2010 se konalo GP A U13, do kterého se po předchozích GP C U13 probojovali Michaela Fuchsová, Denis Hurych a Pavlína Krpatová (přímý postup).

V mixech se našim hráčům nedařilo a nikdo se nedostal do druhého kola. Největší naději měl pár Pavlína Krpatová a Christian Savin (Deltacar Benátky nad Jizerou), ale bohužel podlehli páru Daniela Jakešová a Marek Jakeš (SKB Český Krumlov) 27:29 a 21:23. Ve čtyřhrách se podařilo páru Pavlína Krpatová a Michaela Fuchsová postoupit do druhého kola, ve kterém na ně čekal pár Bára Šimoníková (Sokol Vodňany) a Jana Slatinská (Slovan Vesec), tento pár dal STOP našim děvčatům v postupu do semifinále. Do druhého kola dvouhry chlapců se přes Petra Golu (Sokol Židlochovice) nedostal Denis Hurych, ale body ze zápasu o umístění přivezl, protože jeho soupeř k zápasu ze zdravotních důvodů nenastoupil. Ve dvouhře dívek se Míše Fuchsové podařilo postoupit přes Veroniku Pěčkovou, ale v druhém kole ji zastavila druhá nasazená Michaela Zelinková (SK Prosek Praha). Pavlíně Krpatové se podařilo postoupit do čtvrtfinále přes Martinu Biolkovou (Orlová-Lutyně). V semifinále se na kurtu potkala s Monikou Světničkovou (Sokol Jehnice) a té podlehla. Zúčastněným děkujeme za reprezentaci oddílu a města Pardubice. Za výpravu Martin Krpata.

fotky z turnaje | výsledky (xlsx)