hlavicka
  TJ SOKOL POLABINY BADMINTON CVIČENÍ ŽEN SPV TURISTIKA VOLEJBAL  
stin
 
TOPlist

Aktualizace:
Pondělí 19 Únor, 2018 8:56 

Termínový kalendář všech turnajů 2017 - 2.pol. - aktualizace 25. 7. 2017

Termínový kalendář všech turnajů 2018 - 1.pol.- aktualizace 25. 7. 2017

Nejbližší turnaje zde (www.czechbadminton.cz)


Aktuality

19. 2. 2018

BnJ

16. - 17. 2. 2018 GPA U17 Brno – Slatina
Úroveň prvních letošních sedmnáctkových áček opět pozvedla naše tříčlenná pardubická výprava sestávající z Petra Janouška, Adama Ehma a Káti Valentové...

celý článek


19. 2. 2018

BnJ

V sobotu vyrazili ti nejmladší do Nového Města nad Metují, kam se sjelo přes 50 malých hráčů a hráček. Nám šlo hlavně o sbírání zkušeností a abychom si hezky zahráli a to se povedlo :).

fotogalerie a výsledky


5. 2. 2018

BnJ

Tento víkend vyrazila (se skoro kompletním českým juniorským výběrem) Lucka Krpatová do Maďarska na Hungarian Junior. Na medaili to sice nestačilo, ale chyběl jen kousíček a to i díky těžkému losu. V mixu narazili s Vaškem Palánem na nasazené jedničky Iliyan Stoynov/Hristomira Popovska už ve druhém kole a ve čtyřhře s Káťou Zuzákovou prohrály ve čtvrtfinále s pozdějšími vítězkami Serena Au Yeong/Sabrina Herbs.Děkujeme a gratulujeme.

fotogalerie|výsledky


12. 2. 2018

BnJ

GPC U19 Holice 11.2.2018
Postupový turnaj na GPA navštívilo jedenáct pánů a deset dam. Vše důležité lze odečíst z výsledků, uvedu jen ty podstatné momenty turnaje. Opět musím pochválit Aničku Všetečkovou za předvedený výkon, zejména třetí místo v deblu s Verčou Veselou (a výhra nad párem R. Bártová/K. Valentová) je pěkný počin. Postupy pro náš oddíl si zajistil Michal Grund ve dvouhře. Další postup potvrdila Róza Bártová ve stejné disciplíně. Bohužel nejsmutnější moment nastal při semifinálovém zápase dvouher Péti Janouška s Tomášem Strnadem. Dobrušský hráč většinu zápasu projevoval naprosto nevhodné chování a může být rád, že vrchní rozhodčí neuplatnil striktnější metr na jeho excesy za hranicí slušného chování i pravidel. Typickým příkladem je situace z druhého setu, kdy Péťa sportovně zatleskal povedenému úderu soupeře, přičemž ten, v následující výměně, to oplácel vulgárními nadávkami. Naštěstí se Péťa nenechal rozhodit naprosto nedůstojným vystupováním soupeře, zůstal v klidu, a povzbuzován celou halou, zápas zcela po zásluze vyhrál. Všem postupujícím opět blahopřejeme a přejeme ať se daří v březnu v Hradci Králové!
Martin J.

fotogalerie|výsledky


5. 2. 2018

BnJ

Tento víkend se konala vrcholná badmintonová událost, mistrovství ČR dospělých v Praze. A o velká překvapeni nebyla nouze. Jedno nám připravila i naše Lucka Krpatová. Ale pojďme od začátku. Na mistrovství si vybojovali postup L. Krpatová (singl, debl, mix), P. Krpatová (singl, debl, mix), R. Bártová (debl), M.Ehm (debl, mix), David Horáček (debl). Bohužel David se nakonec mistrovství z prac. důvodu nemohl zúčastnit...

celý článek|fotogalerie|výsledky


5. 2. 2018

BnJ

V sobotu se zúčastnila slušně obsazená výprava turnaje GPC U15 v Hradci Králové a přivezla celkem pět medailových umístění. První místo v chlapecké čtyřhre získali po napínavém finálovém zápase Tomáš Urbanec a Pavel Jeništa. Ti také zabodovali ve smíšených čtyřhrách spolu s Apolenkou Bártovou a Anetou Vašíčkovou a obsadili 3/4 místo...

celý článek|fotogalerie|výsledky


5. 2. 2018

BnJ

V neděli vyrazili ti nejmadší do Holic na dětský turnaj U9, 11, 13. K stálým oporám K. Ježek, M. Hykel, A. Urbancová si svůj první turnaj přijeli zkusit E. Dufková, G. Holečková, A. Prusáková, H. Stružka, M. Stoček.

Kryštov, Martin i Adélka potvrdili svou výkonnost a vyhráli co se dalo, ale mile překvapili i nováčci. Je radost sledovat, jak se každý zlepšoval zápas od zápasu. Doufám, že jim to vlije spoustu elánu a chutě do dalších tréninků :). Děkujeme a gratulujeme.

fotogalerie


5. 2. 2018

BnJ

4.2.2018 1. GPC U17 Rychnov nad Kněžnou

Z postupového turnaje se z našeho oddílu kvalifikoval na GPA U17 pouze Petr Janoušek, který s přehledem ovládl mix i dvouhru (ve čtyřhře vzhledem k jistému postupu nenastoupil). Nejblíže postupu dále byli Tom Urbanec s Vojtou Rybyšarem - ti ale podlehli ve finále místnímu páru Kalina/Ret a tak, spolu s ostatními, si budou muset počkat na další šanci. Péťovi a ostatním přímým postupujícím přejeme hodně štěstí za dva týdny v Brně.
Martin J.

fotogalerie|výsledky


2. 2. 2018

BnJ

Velmi zajímavý projekt se včera začal rodit v Rychnově n. Kněžnou. Pod vedením trenéra 1. třídy Pavla Maňáska a za finanční podpory východočeského badmintonového svazu začíná fungovat Oblastní centrum talentované mládeže 2018. Centrum by mělo pomoct hlavně mladším talentovaným hráčům. Do výběru byla zařazeno i hodně našich hráčů, za což jsme rádi. Tréninky budou probíhat 2x měsíčně ve čtvrtek a to přes celý den, jak v tělocvičně, tak v učebně. Uvidíme, jak se celý projekt časem vyvine, ale já mohu dodat "jen houšť a častěji" a popřát ať se vše vydaří.

fotogalerie


29. 1. 2018

BnJ

Kolotoč turnajů kategorie U13 dnes zavítal do Jihlavy a rovnou turnajem GP A. Z Pardubic vyrazila pětičlenná výprava ve složení Apča Bártová, Denisa Valentová, Bára Kulhánková, Adam Burget a Vojta Havlíček. Bohužel zdravotně byla většina týmu trochu oslabena, nejvíce asi Adam. I přesto dokázal s Apčou vydřít bronzové medaile. Další bronz přidal Vojta Havlíček ve čtyřhře. Největší pochvalu, ale zaslouží Apolénka Bártová, která přidala bronz v čtyřhře s Veronikou Jarošovou z Hradce a hlavně postupem do semifinále singlu, kam se dostala po dvou výborně odehraných zápasech s Veroniku Jarošovou a Natálkou Soukupovou. Stop jí vystavila až v semifinále celková vítězka Kateřina Osladilová. Děkujeme a gratulujeme.

fotogalerie|výsledky


29. 1. 2018

BnJ

V pátek jsem se oficiálně rozloučili s Míšou Fuchsovou, která od nového roku bojuje v barvách Hradce Králové. Popřáli jsme jí mnoho štěstí a úspěchů a hlavně jí ujistili, že pro nás je pořád "naše" :). Míšo děkujeme.

 

 

 

fotogalerie


29. 1. 2018

V neděli jsou pořádali oblastní přebor dospělých, kde se bojovalo o postup na mistrovství republiky.

výsledky


25. 1. 2018

BnJ

Včera proběhlo v KD Hronovická vyhlášení ankety nejúspěšnějších sportovců Pardubicka za rok 2017. A zaslouženého ocenění se dočkala i naše badmintonistka, členka české reprezentace, Lucka Krpatová v jednotlivcích. V družstvech juniorů získalo ocenění naše družstvo juniorů, které vyhrálo titul mistrů ČR. Děkujeme a moc gratulujeme.

fotogalerie


23. 1. 2018

BnJ

21.1.2018 GPC Open U17 Praha – Hamr                
Otevřený turnaj v Praze dostál svému jménu, protože se otevřel zhruba osmdesáti hráčům zejména Severočeské, Východočeské, Středočeské oblasti a samozřejmě z Prahy. Z našeho sportovního sdružení se rozhodli sbírat zkušenosti Tomáš Urbanec a Pavel Jeništa a sbírat spíše body pak Anička Všetečková a Petr Janoušek... celý článek

celý článek|fotogalerie


22. 1. 2018

Koho zajímá dění v našem oddílu doporučuji naše nové FB stránky. Zde bude aktuality nejrychleji :).

FB


22. 1. 2018

BnJ

V sobotu 20. 1. vyrazila početná výprava z Pardubic (T. Urbanec, J. a V. Havlíčkovi, P. Jeništa, A. Vašíčková, A. Bártová, D. Valentová a B. Kulhánková na otevřený GP C U15 do Šumperka. Cesta byla nakonec v pohodě a výsledky na turnaji také :). Z každé disciplíny vezeme nějakou tu medaili. Apče se podařilo i pořádně potrápit vítězku T. Šolarovou z Hradce. Jen tak dál :). Děkujeme a gratulujeme. PS Vojta si příště lépe zkontroluje jestli si bere opravdu všechno, třeba bez bot to jde opravdu blbě, díky Pavle za půjčení :).

fotogalerie|výsledky


22. 1. 2018

A trochu mediálně opomíjené jsou výsledky našeho dospělého týmu v 1. lize. Veřte, nevěřte po víkendovém vítězství nad Kopřivnicí 7:1 (vypadá to jednoduše, ale šest třísetových zápasů mluví za vše) a 5 : 3 nad Orlovou (také pěkné drama) jsme na prvním místě ve skupině východ :) děkujeme, gratulujeme a držíme palečky.
výsledky zde:

výsledky


19. 1. 2018

BnJ

Po deseti letech změna, poděkování…
Začátkem roku 2018 jsem opustila klub TJ Sokol Polabiny Pardubice a přestoupila do klubu TJ Montas Hradec Králové.
Chtěla bych poděkovat celému oddílu Sokola Polabiny za veškerou podporu, spoluhráčům za turnaje a tréninky, rodičům spoluhráčů za převozy na turnaje a především Pepovi Horáčkovi a Tomáši Seibertovi, kteří se na mých prvních badmintonových začátcích podíleli jako první.
S klubem jsem se rozloučila společnou výhrou na mistrovství České republiky družstev dorostu, kde jsme obsadili první místo, což bylo krásné rozloučení.

Přeji klubu a hráčům, hodně sportovních úspěchů a ať se daří!

Míša Fuchsová


19. 1. 2018

BnJ

V Českém Těšíně se o víkendu konalo GPA dospělých, Memoriál Standy Krauze. Na turnaj konaný těsně před mistrovstvím ČR dospělých se ukázali v dobrém světle i naši hráči. Největší vítr v pavouku udělala i určitě Lucka Krpatová (hrající U17) spolu s Káťou Zuzákovou (BK Deltacar Benátky), které jako nenasazené prošly až do finále. Ale krásně zahráli všichni, za zmínku určitě stojí debl kluků, kdy Adam s Matějem zle potrápili později finálový pár Vitvera/VÍCEN a singl dívek, kde dokázala Pavlína Krpatová sehrát vyrovnaný zápas s pozdější vítězkou turnaje Sabina MILOVOU 21:19, 21:19. Gratulujeme a děkujeme :)

fotogalerie|výsledky


19. 1. 2018

BnJ

13. ledna proběhlo v Dobrušce prvni GP C U13 na které vyrazila i početná výprava z Pardubic. V singlech z osmi medailí bereme hned šest. Mezi chlapci zlato vybojoval Adam Burget, který v hezkém třísetovém finále porazil Vojtu Havlíčka a třetí skončil v U11 hrající Kryštof Ježek. V divkách bere stříbro Denisa Valentová a bronz Barbora Kulhánková a Adéla Fridrichová. Pochvalu zaslouží i Martin Hykel, který skončil na pátém místě. Gratulujeme a děkujeme. Milým překvapením tohoto turnaje byla velmi pěkná účast. Na GP A v Jihlavě nás budou reprezentovat: Denisa Valentová (singl, debl, mix), Bára Kulhánková (debl), Vojta Havliček (singl, debl), Adam Burget (singl, debl, mix) a Apča Bártová (singl, debl, mix), tak držíme palečky.

fotogalerie|výsledky


18. 1. 2018

BnJ

Tak když se budete nudit, můžete si pustit krátký rozhovor o jednom hezkém sportu a jednom dobrém oddílu :) při dnešním ranním zastavení v Českém rozhlase Pardubice

článek i rozhovor


8. 1. 2018

BnJ

Tento víkend proběhlo "opožděné" mistrovství U19 a to v Mostě. Z Pardubic vyrazila početná výprava R. Bártová, K. Valentová, L. Krpatová, P. Krpatová, A. Ehm, M. Ehm a v podstatě můžeme počítat i Míšu Fuchsovou, která sice od 1.1. přestoupila do Hradce Králové, ale toto mistrovství je ještě za rok 2017, kdy hrála za nás. Bohužel se ukázalo, že když Vám los nepřeje a ani štěstěně se moc nechce, tak je to hodně těžké. Ale všichni bojovali a odehráli velice kvalitní utkání a za to patří všem pochvala. Medaili nakonec urvala Pavlína Krpatová v dámské čtyřhře a svoji extratřídu prokázala Míša Fuchsová, která získala zlato ve čtyřhře a stříbro v mixu. Děkujeme a gratulujeme.

fotogalerie|výsledky


8. 1. 2018

BnJ

O tomto víkendu vyrazili do Benátek n. Jizerou naši nejmladší Kryštof Ježek a Martin Hykel. Přání všech bylo hlavně zanechat dobrý dojem a v "koutku" duše vybojovat dobrý výsledek. Už v kuloáru se šuškalo "ó jé Pardubáci" . V silné konkurenci čtyř skupin po pěti hráčích kluci postoupily z prvních míst a šli do pavouka. Kdo by si však pomyslel, že se po tak těžkých bojích probojují až do finále, kde si zahrají proti sobě, hodně se tomu zasmáli. Pro kluky krásný finálový zápas bez stresu a pláče!!!!. Takže super výsledek, Kryštof jedna Marťas dva. Děkujeme a gratulujeme. MH

fotogalerie|výsledky


2. 1. 2018

Ilava

A takto jsme se měli na posledním tréninkem před vánocemi :)

 

fotogalerie


18. 12. 2017

Ilava

Po tomto víkendu si opět můžeme napsat pár krásných řádků do oddílové kroniky. Obrovskou radost nám udělalo družstvo juniorů, které ve složení: Pavlína Krpatová, Lucie Krpatová, Michaela Fuchsová, Rozálie Bártová, Matěj Ehm, Adam Ehm, Michal Grund a Marek Aubus (hostování z Hradce Králové) vybojovalo titul mistrů republiky a to způsobem, jaký se často nevidí. Již vítězství ve skupině nad nasazeným týmem č. 1 SKB Český Krumlov v poměru 7:0, BO Chance také 7:0, a Badminton FSpS MU Brno 6:1 naznačovalo medailové ambice. A spanilá jízda pokračovala, semifinále TJ Slovan Vesec vítězství 4:1 a finále opět proti SKB Český Krumlov a vítězství 4:1 a už jen velká radost :)... celý článek

celý článek|fotogalerie|výsledky
článek na czechbadmintonu


13. 12. 2017

Ilava

Jako svůj poslední turnaj v kategorii U11 si Adélka Fridrichová vybrala Brno. V neděli 11. prosince vyrazila vyzkoušet nové soupeřky na GPE50. Mezi 16 účastnicemi nenašla přemožitelku a se svojí promyšlenou hrou vyhrála zlato, gratulujeme a děkujeme.

fotogalerie|výsledky


11. 12. 2017

Ilava

Do zasněženého Liberce vyrazila poměrně početná výprava i z našeho oddílu - Apolénka Bártová, Denisa Valentová, Barbora Kulhánková, Pavel Jeništa, Adam Burget a Anetka Vašíčková s Holic. Bohužel většinu čekaly pouze párové displíny, ale i tak to je posun oproti minulému roku. Nejvíce se dařilo Pavlu Jeništovi, který se Simonem z Benátek vybojovali bronzové medaile. Ostatní odvedli poctivé výkony, občas trochu svázané nervozitou, ale i proto jsem sem jeli, abych se trochu otrkali :), gratulujeme a děkujeme.

fotogalerie|výsledky


11. 12. 2017

Ilava

Nejprve kvízová otázka:
Kvalifikační turnaj na lednové MČR U19:
-
se konal v Holicích
- se konal za nejasných kvalifikačních podmínek
- se konal se skvělou účastí
- nabídnul vynikající badminton

Kdo odpověděl, že všechny možnosti jsou pravdivé... celý článek

fotogalerie|výsledky


29. 11. 2017

Ilava

V sobotu 25. 11. vyrazilo naše družstvo do Rychnova nad Kněžnou na poslední kolo Talent ligy U13. Bohužel když vyrazíte v sobotu na turnaj, který se koná v neděli nemůže přijít nic jiného než chvilkový šok a pak cesta zpět dom a zítra vše znovu a lépe :). Všem jsem vysvětlil, že to bylo naschvál, kvůli zjištění podmínek. V nedělním turnaji se nám také díky tomu podařilo remizovat s Hradcem Králové, čímž jsem si zabezpečili celkové výborné 3. místo. No, trochu nám pomohla i neúčast Hradce v kole minulém, ale na to se historie neptá :) a štěstí přeje připraveným. Děkuji a gratuluji.

fotogalerie|výsledky


21. 11. 2017

Ilava

Tuto sobotu se naše výprava U13 vydala na oblastní přebor do Nového Města nad Metují (Adélka Fridrichová, Apolénka Bártová, Denisa Valentová, Barbora Kulhánková, Honza Rybyšar, Vojta Havlíček, Adam Burget, Pavel Jeništa a Aneta Vašíčková z Holic). Většina z nás zde byla poprvé a skoro nikdo si neodpustil trošku toho bloudění, ale nakonec všichni dorazili včas. Z oblastního přeboru se na MČR probojoval ve dvouhře jen Pavel Jeništa, Apče unikl postup o dva bodíčky. V párových disciplínách to bylo znatelně lepší a do Liberce se podívá Bártová/Vašíčková (Holice), Valentová/Kulhánková, Jeništa nejspíše se Simonem (Benátky), Jeništa/Vašíčková, Bártová/Burget. Pro některé hráče to bude vůbec první účast na mistrovství ČR a budou hlavně sbírat zkušenosti, někteří by rádi urvali nějaký tučný příděl bodů do žebříčku. Ať tak nebo tak, přejeme všem mnoho zdaru :).

fotogalerie|výsledky


21. 11. 2017

Ilava

O víkendu se uskutečnilo mezinárodní mistrovstí juniorů FZ FORZA Czech Junior 2017. Z našeho oddílu vyrazili směr Orlová Pavlína Krpatová, Róza Bártová, Matěj Ehm. Bohužel Adam Ehm onemocněl, takže jet nemohl.
Nejlépe si vedli Pavlína s Matějem resp. s Rózou. Oba páry se dostaly mezi nejlepších 8 a to moc českých hráčů říct nemohlo :). Děkujeme a gartulujeme

výsledky


13. 11. 2017Ilava

Zdál se Vám víkend nudný? Nám teda ne :)

V Ostravě proběhlo mistrovstí ČR kategorie U15 a i my jsem měli nějaké to želízko v ohni. Nakonec vezeme z Ostravy jeden titul mistra ČR ve čtyřhře chlapců (A. Ehm), jedno stříbro ze čtyřhry dívek (K. Valentová) a dvě bronzové medaile v mixu (A. Ehm, K. Valentová) a Káťa si ještě vybojovala bronz ve dvouhře. Velká gratulace a děkujeme za reprezentaci.

článek na czechbadmintonu|výsledky

 

V Praze se konalo GP A dospělých, na které vyrazila také skupinka hráčů z Pardubic.

výsledkyIlava

V sobotu si nejmaldší badmintonisté vyrazili do Hradce Králové na dětský turnaj. Většinou zde bývá pohodová atmosféra asi s 40 hráči, ale tentokrát ne. Do Hradce se sjelo na 90 dětí, na co už kapacita haly není stavěná. Ale pořadatelé dělali co mohli, aby se to zvládlo a to se povedlo. Ve velmi těžké konkurenci se nejlépe vedlo Denise Valentová, která zvítězila. Na stříbro dosáhl Kryštof Ježek (i když nebyl úplně spokojený) a na bronz Adélka Urbancová. Ale pochvalu zaslouží všichni, třeba Adamovi chyběly dva body, aby ve skupině vyřadil pozdějšího vítěze Glace. Na Vojtu zbyly "jen" brambory a Adélka s Bárou skončili ve skupine druhé (z pěti). Jen tak dál, gratulujeme a děkujeme.

fotogalerie

Ilava

GPC Open U17 Brno – Slatina 11.11.2017
Během soboty, na svatého Martina, si ti, kteří "už se nevešli" na MČR U15 a "ještě se nevešli" na GPA dospělých v Praze, mohli dobře zahrát na otevřených céčkách v Brně... celý článek

celý článek|fotogalerie|výsledky


Ilava

V neděli vyrazilo pardubické družstvo ve složení Adélka Fridrichová, Kryšof Ježek, Martin Hykel a domluvená posila Lucinka Tománková do haly Jeremi v Praze na turnaj družstev. Dorazilo 12 družstev a my bereme zlato. SUPER. Gratulujeme a děkujeme.

fotogalerie


10. 11. 2017

Pozor, pozor příští pátek
budem hrát i na svátek :)

17. 11. jsou všechny tréninky jako ve všední den, takže kdo chcete můžete dorazit :)


7. 11. 2017

Ilava

O tomto víkendu 4.- 5.10. 2017 pokračoval kolotoč mistrovství republiky, tentokrát kategorie U17. A opět jsme nějakou medaili vybojovali. Bronzoví jsou A. Ehm s M. Grundem v deblu a Káťa Valentová v singlu (to potěšilo), stříbro a zlato připojila Lucka Krpatová. Stříbro v mixu s Vaškem Palánem a zlato a titul mistryně České republiky s Káťou Zuzákovou z Benátek. Děkujeme a gratulujeme. MaK.

fotogalerie|výsledky


1. 11. 2017

Ilava

O tomto víkendu vyrazila výprava z Pardubic do sousedního Hradce Králové na GP B dospělých Hradecký lev. A díky Pavlíně Krpatové a Róze Bártové vezeme dvě zlata. Ještě, že ty zlatý holky máme :). Gratulujeme a děkujeme :) Mak

fotogalerie|výsledky


30. 10. 2017

Ilava

Organizačně nejnáročnější víkend máme zdárně za sebou :). Mistrovství ČR družstev žáků 2017 je minulostí. Pardubicím se sice nepodařilo obhájit zlaté medaile, ale i stříbro je super. Děkujeme a gratulujeme.

A když jsem u těch děkovaček, jednu velkou posílám všem, kteří pomohli při organizaci, díííky. MaK

 

fotogalerie|výsledky|FB
starší články

NASTENKA


Oddíl badmintonu
dlohodobě podporují
_____________________

pardubice


PK
_____________________


letak_cviceni_zen
@TJPOLABINY


 
© TJ Sokol Polabiny Pardubice. All Rights Reserved. Webmaster: Zofri