GPC U13 - KARAKAL CUP - Teplice - 2.10.2011

GPA

V neděli zrána se vydalo na turnaj do Teplic 9 našich hráčů. Konkurence byla silná, na turnaj dorazilo 24 hráčů a 30 hráček z 10 oddílů celé republiky. Hrálo se na dva vítězné sety, v párových disciplínách do 15 s prodloužením do 21 a v singlech do 21 bez nastavování. Začínalo se párovými disciplínami a pro náš oddíl to znamenalo hned 2 ocenění. Zlatý pohár si odvezla Pavlína Krpatová spolu s Máchalem ze Slovanu Vesec, který vyhrál později i obě další disciplíny. Bronz patří Filipu Oborníkovi, kterému byla přidělena partnerka z Karlových Varů. Následně byly rozehrány singly, kde i tady jsme zaznamenali řadu úspěchů. Bronzový pohár patří Marku Vykydalovi, který skončil až na raketě již zmiňovaného Máchala. U holek v druhém kole došlo k oddílovým soubojům, kde Nikča Krpálková podlehla Pavlíně Krpatové a Terka Weinerová pro změnu dostala stopku od Adély Seibrtové. Ta poté se také zastavila na raketě Pavlíny. Finálový souboj byl také ve znamení Pardubic, tentokrát s výhrou Míši Fuchsové. Na závěr ještě stačili získat bronz ve čtyřhře Marek s Filipem, u holek jasná zlatá pro Pavlínu s Míšou , ale také stříbro pro Lucku Krpatovou, která hrála s Mikezovou ze Slovanu Vesec.

Turnaj byl velice dlouhý a před námi ještě 200 km domů. Závěrem patří velký dík všem našim hráčům a tentokrát velký dík rodičům, kteří dali přednost dni v tělocvičně o 4 lavičkách, před nádherným typicky letním dnem.

Iva Vykydalová

| fotky | výsledky (xls) |