Čtvrtek 21 Prosinec, 2017 14:10

21. 12. 2017

Od soboty 23.12.2017 do úterý 2.1.2018 (vč.) jsou Vánoční prázdniny, tedy veškerá cvičení a pohybové aktivity TJ SPP, které se konají v tělocvičnách základních škol, budou zahájeny až od data středa 3.1.2018.

31. 10. 2017

V termínu 30.10.-12.11.2017 se nekoná cvičení oddílů SPV v tělocvičně ZŠ Polabiny II z důvodu rekonstrukce tělocvičny.

Jedná se o cvičení Rodičů s dětmi, Žen, Mužů i Volejbalu.

Sledujte webové stránky pro případ, že by se rekonstrukce opozdila.

SPV - sport pro vŠechny

pravidelné cvičení pro všechny dětské i dospělé zájemce o zdravý a aktivní život.

Snahou odboru je, aby cvičení ve všech oddílech bylo přístupné skutečně každému, a to jak svou náplní, tak cenou.
Vycházíme z dlouholeté tradice, ale současně naši cvičitelé sledují nové změny a trendy cvičení a používají je ve svých hodinách.

Snažíme se vést cvičence především k radosti z pohybu a tím přispívat ke zdravému životnímu stylu. Připravené cvičení vede ke zvyšování tělesné kondice a dbáme, zejména v oddílech dětí a mládeže, o využívání zdravotního cvičení napomáhajícího k osvojení správného držení těla a správných pohybových návyků. Připravujeme pestré cvičení založené na různých druzích rekreačních sportů:

• využíváme klasické i netradiční sportovní náčiní,

• nacvičujeme základní gymnastické prvky na nářadí,

• zařazujeme zábavné pohybové hry,

• hrajeme míčové hry,

• zkoušíme základy atletických disciplín.

Cvičíme po většinu roku v tělocvičně, v jarních měsících na hřišti. S vybranými dětmi se každoročně účastníme okresních přeborů v zimě ve čtyřboji nebo gymnastice a na jaře v atletice.

caspvpohyb