Čtvrtek 21 Prosinec, 2017 14:10

PVŽ - CVIČENÍ Žen

21. 12. 2017

Od soboty 23.12.2017 do úterý 2.1.2018 (vč.) jsou Vánoční prázdniny, tedy veškerá cvičení a pohybové aktivity TJ SPP, které se konají v tělocvičnách základních škol, budou zahájeny až od data středa 3.1.2018.

31. 10. 2017

V termínu 30.10.-12.11.2017 se nekoná cvičení v tělocvičně ZŠ Polabiny II z důvodu rekonstrukce tělocvičny.

Sledujte webové stránky pro případ, že by se rekonstrukce opozdila.

15. 8. 2017

jested

Cvičení žen v šk. roce 2017-18:

Zahajujeme další sezonu cvičení pro ženy.

Hodiny a co se cvičí viz. níže.

Cena: 600 Kč/rok při jedné hodině týdně

Leták ke stažení

V hodinách se nejčastěji cvičí prvky z těchto cvičení: Zdravotní a relaxační cvičení, p-class, strečink, kalanetika, formování problémových partií apod. Za konkrétní obsah cvičení a cviků je zodpovědná cvičitelka a to s ohledem na skupinu cvičenek, kterým předcvičuje..

Cvičí se takto

Den hodina tělocvična cvičí druh cvičení
Úterý 19-20 h. ZŠ Polabiny II.
malá tělocvična
p. Velehradská kondiční
Pondělí 18-19 h. ZŠ Polabiny III.
malá tělocvična
pí. Renata Kmoníčková
zastupuje pí. Tauferová
zdravotní a kondiční

Ceny

600 Kč/rok při jedné hodině týdně
- jedná se o jedno z nejlevnější cvičení tohoto typu v Pardubicích!
(platí se v hotovosti, kdy je vždy vystaven příjmový doklad a průkazka na jméno umožňující vstup na konkrétní zaplacené cvičení)

Přihlásit se můžete přímo na hodině konkrétního cvičení
(rezervace předem nelze z technických důvodů zajistit).

I když bychom Vám rádi poskytli neomezené množství míst k přihlášení na cvičení, tak bohužel počet přihlášených osob je omezen, platí zde přísloví, že "kdo dřív přijde, ten dřív mele" (o přijetí, či nepřijetí do cvičení rozhoduje na místě funkcionář TJ Sokol Polabiny Pardubice, případně paní cvičitelka).

Pozn. Při přihlášení jsou nutná tato data: jméno a příjmení, rodné číslo, adresa trvalého bydliště a finanční hotovost. Na základě zaplacení cvičení Vám ihned na místě bude vystaven a předán doklad potvrzující platbu (paragon) a též Vám bude vystavena a předána průkazka potvrzující vstup na Vámi zaplacené cvičení v daném školním roce.

Další informace

Další informace o cvičení získáte přímo na hodině konkrétního cvičení, neváhejte a přijďte mezi nás!

Pavel Maděra

e-mail: pavelmadera@seznam.cz

Cvičení žen 2017-18

Aktuální informace o cvičení žen pro školnírok 2017-18.
Leták ke stažení