DĚtskÝ turnaj BenÁTKY N.J. - U11, U9

turnaj_31_10_2009

Z Pardubic do Benátek dorazila za mrazivého rána 4 .12. 2010 pětičlenná výprava.
Soutěžící v kategorii U9 chlapců si museli poradit s hrou pouze na půlce kurtu. Mladší z bratrů Ehmů, Adam, příjemně překvapil v kategorii U9 třemi vítězstvími a přestože v následném k.o. systému prohrál s pozdějším finalistou, určitě to je úspěch. Ve stejné kategorii zabodoval Petr Janoušek, který s přehledem vyhrál svou skupinu a v pavouku dospěl až do finále, kde nastalo mimořádné drama v duelu s mosteckým Tomášem Demuthem s výsledkem 2:1 na sety pro Péťu (21:7, 24:26! a 21:19) a slaví tak své první turnajové vítězství. V kategorii U11 sebral Matěj Ehm další turnajové zkušenosti, ale jedna výhra na postup ze skupiny nestačila. Marek Vykydal po slušném výkonu a po postupu do dalších bojů bohužel těsně prohrál (18:21) v prvním kole pavouka. Umístění na "bedně" dosáhla Adéla Seibertová, které hladce proplula skupinou, ale v semifinále narazila na domácí Kateřinu Zuzákovou, se kterou prohrála po boji 1:2 na sety. Naštěstí si pohlídala následné utkání o umístění a odvezla si tak pohár za třetí místo.

Ocenění hráči:
U9: Petr Janoušek - 1. místo