Pátek 5 Leden, 2018 15:21

GPC Open U17 Brno – Slatina 11.11.2017

Během soboty, na svatého Martina, si ti, kteří „už se nevešli“ na MČR U15 a „ještě se nevešli“ na GPA dospělých v Praze, mohli dobře zahrát na otevřených céčkách v Brně. Místní X-Aréna je pro takový turnaj více než pěkným stánkem a kdo už tam byl, tak mi potvrdí, že takovou parádní halu se šesti kurty a pěkným zázemím by si přál snad každý oddíl v republice. Účastníků nebylo hodně, ale konkurence byla více než slušná a také i možnost změřit síly s hráči dosud neznámými. A to se povedlo. Pardubická trojice si od pořadatelů odvezla celkem čtyři diplomy za první místa a dvě ocenění za místa druhá. Jmenovitě Anička Všetečková 1x první místo. Lenka Kmoníčková 2x první a jednou druhé místo. Petr Janoušek jedno první a jedno druhé umístění.
Anička bojovala statečně zejména v singlu, kde chybělo jen pár míčů, a porazila by nasazenou dvojku Brejchovou. Celkového vítězství se dočkala po boku Lenky, kdy společně ovládly debl! Léňa si vybojovala cenné vítězství v singlu, hlavně finále proti Klailové na tři sety bylo hodně napínavé a náročné. Péťu v singlu vyřadil po boji pozdější vítěz Štefek z Karviné a většího úspěchu opět dosáhl v párovkách. S Léňou prohráli až ve finále mixu a v deblu s Honzou Blažkem nepoznali porážku, i když v zápase o první místo s odhodlanou dvojicí Reichman / Dostál to měli hodně složité.
Za výborné výkony děkujeme a přejeme hodně zdraví!